Zápas skončil
59:57
Znojmo - Sparta 5:3 Holík se trefil přes celé kluziště do prázdné branky hostí
59:31
Znojmo - Sparta 4:3 Obránci domácích nevyhodili, k puku se dostal Zelenka a z blízkosti snížil. Vhazuje se ve středním pásmu, Sparta přesto pokračuje s prázdnou brankou
58:30
Břízy vybruslil na střídačku a naskočil za něj hráč do hry, hosté hrají power play
58:15
Domácí se ještě vzmužili a vyrovnali hru, skóre se nemění
54:19
Znojemští Procházka s Pláškem se dostali do brejku, jediného obránce zmátli rychlou výměnou puku, střela mířila ale těsně vedle Břízovy branky. Sparta má i nadále převahu a útočí
51:11
Bělohlav s Kašpaříkem doráželi puk, ležící Svoboda odolal. Tlak Sparťanů zesílil, domácí se s pukem dostanou za půli jen vyjímečně
47:50
Domácí se plně soustředí na bránění. Nechali se zatlačit do obranného pásma, odkud vyhazují puky
45:29
Znojmo - Sparta 4:2 Hosté využili přesilovku. Hlinka přihrál na kruh Zelenkovi, a ten bez přípravy trefil horní roh Svobodovy branky
44:44
Pazourek je vyloučen na dvě minuty. Sparta bude hrát přesilovku, a vždy usměvavý Žemlička jezdí u mantinelu a dráždí máváním domácí diváky k nepříčetnosti
43:48
Sparta má převahu, domácí se stáhli na vlastní modrou, souetředí se na bránění, a tak Svoboda v brance nemá příliš práce
40:32
Znojmo - Sparta 4:1 Kumstát naskočil na led a přímo u mantinelu zachytil puk. Přihrál Pucherovi, který se střelou neváhal a pálil ještě před útočnou modrou. Střelu těsně nad ledem Bříza nezachytil
40:01
Začala poslední třetina
40:00
Skončila druhá část zápasu. Sparta přesilovku nevyužila, ještě dvacet šest vteřin jí ale zbylo do poslední dvacetiminutovky
38:26
Nervozita na ledě se po změně skóre zvýšila. Kumstát fauloval a je vyloučen, podrážděného Broše, který chtěl se soupeřem ihned po zákroku zúčtovat, odvezli čároví rozhodčí na střídačku
37:43
Znojmo - Sparta 3:1 Opět sám před domácím brankářem byl Hamr. Po rychlém průniku po pravé straně vystřelil do betonu Svobody, poté dotěrně šermoval hokejkou v brankovišti, až nakonec puk protlačil za čáru
37:03
Ani Hlinka nepřekonal Svobodu - prokličkoval až k brance, dál se ale nedostal
36:24
Po delší době si na puk sáhnul o domácí gólman. Sparťan Hamr střílel z kruhů jen doprostřed branky
33:19
Hosty podržel brankář Bříza, a tak přečkali obě oslabení. Největší šanci měl Pucher, který se prokličkoval až před branku, na gólmana si ale nepřišel
31:19
Domácí se chystají na půlminutovou dvojnásobnou přesilovku. Forčekující Chabada hákoval před soupeřovou brankou
29:49
Žemlička zastavil vysokou holí Plcha a je vyloučen, domácí hrají přesilovku
27:16
Znojemští se ubránili, hraje se v plném počtu. Po třetím inkasovaném gólu se začali hosté opravdu snažit a přidali na tempu i ostrosti
26:37
Sparta hraje klasickou přesilovku pěti proti čtyřem. Dříve, už v početní výhodě, nastřelil Kratěna brankáře do masky
25:16
Barus je vyloučen na dvě minuty, Sparta bude hrát minutu a patnáct vteřin ve čtyřech na tři. Hosté sehráli mistrně výhodu, kdy za Břízu naskočil šestý hráč. Sérii pohledných akcí korunoval Hlinka, který ale sám proti Svobodovi neuspěl
24:31
Stejně jako ke konci první třetiny, i nyní jsou vyloučeni dva hráči. Za hákování domácí Holík, za nesportovní chování faulovaný Žemlička. Hraje se ve čtyřech proti čtyřem
23:60
Ihned po buly ve vlastní třetině vyslal dlouhou přihrávkou Sparťan Nedvěd do brejku Kratěnu, ten ale nastřelil jen ležícího Svobodu
23:21
Znojmo - Sparta 3:0 Slovenský útkok rozehrál kombinaci na jeden dotek. Vše začal i dokončil Pucher, který nejprve zachytil nepovedené vyhození na modré, a nakonec tečoval prudkou přihrávku Urama za záda Břízy
21:29
Těsně poté, co naskočili trestaní na led, měli Znojemští další vyloženou šanci. Procházka odstavil tvrdě Hanzlíka od puku za brankou Břízi a přihrál Pláškovi na brankovišti. Ten byl ale natolik zaskočen, že se vzmohl jen na slabou střelu, která trefila brankáře