Utkání skončilo
60:00
Střelecká přehlídka skončila, zvuk klaksonu ukončil třetí dvacetiminutovku
59:08
Plzeň - Třinec 6:8 Plzeň ještě upravuje skóre: Duda přesně přihrál Andrašovskému na mezikruží, hráč se podíval na postavení brankáře a vystřelil
55:44
Nápor domácích pokračuje i po obdrženém osmém gólu. Vyloučen je Skořepa na dvě minuty za hákování, Plzeň má poslední šanci zvrátit vývoj utkání v přesiolové hře
55:11
Plzeň - Třinec 5:8 Opakoval se scénář jako u sedmého gólu hostí: Maluzín opět vystihl přihrávku domácích, několikrát si v úniku vyměnil puk s Janků, druhý jmenovaný zakončil únik nekompromisní bombou
50:00
Plzenští hrají na doraz, soupeře napadají důrazně do těla a prakticky mu ani nepůjčí puk. Třinečtí jsou pod drtivým tlakem a už jenom vyhazují puky na zakázané uvolnění
47:30
Plzeň - Třinec 5:7 Plzeň opět zamkla soupeře do jeho obranné třetiny. Martin Straka našel mezi kruhy Vostřáka a ten zamířil neomylně
46:16
Poředatelé oznámili, že dnešní utkání sleduje 6980 diváků
45:57
Plzeň - Třinec 4:7 Hosté udeřili v momentě největšího náporu Plzně, jako blesk z čistého nebe. Meluzín se ve vlastní třetině zmocnnil puku, přihrával na červenou rozbruslenému Janků a ten dává sedmý gól Třince
42:22
Plzeň - Třinec 4:6 Staněk vyvezl puk do útočné třetiny a vylákal na sebe dva hráče soupeře, poté přesně nahrával před branku Kolaříkovi, ten ještě přenechával Skořepovi. Dezorientovaný brankář finální střelu jen sledoval
40:01
Hraje se třetí třetina
40:00
Skončila druhá třetina
35:59
Benák protestuje proti rozhodnutí čárového rozhodčí o postavení mimo hru a jede na trestnou lavici odsedět si menší trest
35:33
Plzeň přesilovku nevyužila, Kuntoš ovšem na trestné lavici nevychladl a za šarvátku po odpískání je opět vyloučen
32:16
Kuntoš si neodpustil po odpískání popudlivou reakci a je vyloučen za hrubost na dvě minuty
31:32
Plzenští odehráli oslabení aktivně, hosté za celé dvě minuty brankáře Lakosila ani neohrozila
29:32
Za hrubost je vyloučen na dvě minuty Sedlák
28:43
Plzeň - Třinec 4:5 Vostřák hbitě vypích puk a přihrál Dudovi, ten napřáhl a skóroval
28:53
Plzeň - Třinec 3:5 Z neviné akce vytěžil Meluzínův útok gól. Třinecký centr se důrazně prosadil před brankou a zasunul puk do Šimonovičovy branky
28:04
Eiselt se na modré mohutně napřáhl a trefil brankáře Lakosila do masky
22:55
Plzeň - Třinec 3:4 Poslední vteřinu vyloučení využili Vostřák s Milanem Strakou ke vstřelení gólu. V úniku přehráli kombinací dva obránce a Straka zakončil pohlednou akci přesnou střelou
18:27
Plzeň - Třinec 2:4 Domácí zopakovali chybu v rozehrávce a Janků s Richardem Králem si pohráli s jediným obráncem domácích, po kombinaci zvýšil Král na 4:2
17:46
Plzeň - Třinec 2:3 Plzeňský Straka nepřesně přihrával, puk mu vypíchl Appel a svůj samostatný únik proměnil
16:20
Plzenští nápaditě kombinují a předvádí hokejový um, jejich snaha je ale samoúčelná, neboť před branku Lakosila je obránci Třence nepustí. Většina akcí navíc skončí nepřesnostmi
11:35
Plzeň - Třinec 2:2 Janků prostřelil brankáře domácích Šimonoviče mezi betony, hra pokračuje. Třinečtí protestují a dožadují se konzultace s videorozhodčím. Hlavní sudí uznává branku hostí
10:58
Plzeň - Třinec 2:1 Domácí zužitkovali tlak, který si v přesilovce vytvořili: Ve zmatku před brankou se nejlépe zorientoval Kořínek, který doklepl puk do branky