SLAVIA - VÍTKOVICE 2:1

(0:0 1:1, 0:0 - 1:0)
Konec zápasu
64:42
Slavia vyhrála po prodloužení. Po střele z pravé strany se puk dostal mezi betony Trvaje, pak se šoural na brankové čáre a do branky do doklepl slávistický útočník Hejda
62:52
Znovu obrovská šance Melenovského - tentokrát se řítil sám na Málka a ten se blýskl nejhezčím zákrokem zápasu. Melenovského ránu efektně chytil do lapačky
61:10
Utkání mohl rozhodnout vítkovický útočník Melenovský. Při kličce gólmanovi Málkovi se ale dostal příliš z úhlu a potom už nestihl zavěsit puk do odkryté branky
57:14
Beránek se šikovně uvolnil v útočné třetině, přihrál obránci Martínkovi. S jeho střelou si ale gólman Trvaj v pohodě poradil
54:10
Slavia má v těchto okamžicích převahu, hraje se většinou v obranném pásmu hostů
53:27
Ohromnou příležitost měl slávistický útočník Sup - dostal se k němu odražený puk, první jeho střelu Trvaj vyrazil, následná dorážka šla vedle
50:06
Ve vlastním oslabení využil zaváhání slávistické obrany Pavelek, před Málkem ale neměl dost času na zakončení
48:59
O zajímavý okamžik se postaral vítkovický gólman Trvaj. Špatně pochopil signalizaci hlavního rozhodčího a odjel na střídačku. Přitom byl vyloučen jeho spoluhráč Kaděra. Diváci se po delší době mohli pobavit, slávisté hrají přesilovku
45:03
Vyloučen domácí útočník Branda ze nebezpečnou hru vysokou holí
44:50
Trvaj musel opět zasahovat, ale se střelou Brandy z prostoru mezi kruhy si poradil. Slavia je v úvodu druhé části o trochu aktivnější, ale na větší nápor to zatím nestačí
40:56
Vyloučen hostující útočník Melenovský, Slavia hraje přesilovku
40:50
Slávistický kapitán Alinč se řítil po pravé straně do třetiny Vítkovic, přihrál Antošovi, ten však bekhendem proti Trvajovi neuspěl
40:01
Začala třetí třetina
40:00
Konec druhé třetiny. Druhá část hry byla hodně podobná té první, diváci si pohledného hokeje příliš neužili
39:36
Vítkovická obrana byla dezorientovaná, k puku se dostal Beránek, ale před Trvajem neuspěl. Beránek na svůj premiérový gól ve slávistickém dresu stále čeká
37:32
Po jednom ze soubojů před brankou zůstal ležet na ledě otřesený hostující obránce Výtisk. Zřejmě měl vyražený dech, proto rozhodčí okamžitě zavolal ze střídačky lékaře. Ten mu pomáhá se zvednout, a pak s ním odchází do kabin. Pro juniorského mistra světa tak zápas nejspíš skončil
36:55
Na trestné lavici přibyl další vítkovický hráč - Pavelek, domácí tedy mají dvě vteřiny dvojnásobnou přesilovku, pak budou pokračovat ve hře pět na čtyři
34:57
Ani tentokrát se dlouho nehrálo v plném počtu, rozhodčí Homola poslal na trestnou lavici hostujícího beka Semana za nedovolené bránění
31:54
A znovu vyloučení - za nesportovní chování se na trestnou lavici usadili domácí Antoš a vítkovický Škuta. Hra je velmi rozkouskovaná, nepohledná, postrádá hokejové umění
30:44
Domácí gólman Málek bravurně zlikvidoval nájezd hostující dvojice Procházka - Krayzel
29:00
Slavia vyrovnala na 1:1. Domácí využili přesilovku, po delším obléhání Trvajovy branky přehodil gólmana slávistický útočník Branda
27:59
Domácí mají šanci vyrovnat při další přesilovce - vyloučen vítkovický obránce Galvas
27:01
Vítkovice vedou 1:0 Hosté využili první z mnoha přesilovek. Kaděra se po přihrávce Krayzela napřáhl u levého kruhu a trefil se přesně k pravé tyčce Málkovy branky. Pokračuje se v plném počtu
26:41
Další vyloučení - domácí Antoš sekal a hosté budou hrát šestnáct vteřin přesilovku pět na tři
24:57
Slávistickou halou se ozývá silný pískot, sudí Homola totiž znovu vylučuje. Na trestnou lavici podruhé v zápase míří domácí obránce Snopek
24:25
Hraje se v plném počtu, hokejisté Slavie se k přímému ohrožení vítkovické branky nedostali.