Konečný výsledek
60:00
Utkání skončilo.
58:50
Hostující Polák a po něm Balázs mohli korigovat skóre, ale jejich šance zmařil Svoboda.
56:25
Hosté už jsou také kompletní. I při početní výhodě hrály Pardubice v klidu zezadu, takřka bez šancí.
55:34
Mikeska se vrací z trestné lavice, Pardubice budou dohrávat přesilovku. Domácí už jen kontrolují hru, nikam se neženou, hrají na jistotu a ani hosty do šancí nepouští.
53:54
Hraje se čtyři na čtyři, vyloučen je domácí Mikeska za držení hole.
51:51
Pardubice zvyšují na 5:1. Lubina střílel od modré a před gólmanem tečoval Michal Sýkora přesně mezi betony.
51:25
Karlovarský Košťál dostal trest 5 min.+ do konce utkání.
50:11
Domácí přesilovku nevyužili. Lubinův gól nemohl být uznán. Svoji střelu do tyčky totiž dorazil bruslí.
48:21
Desetivteřinovou přesilovku pět na tři domácí nevyužili a pokračují proti čtyřem.
48:11
Dvouminutový trest pro hráčskou lavici hostů, který odpyká Polák. V početní výhodě je znovu aktivní Lubinova řada. Lubinovi a Sýkorovi scházela přesnost. Stejně tak Pospíšilovi, který pálil přímo z vhazování.
46:21
Pardubice hrají přesilovou hru. Za nedovolené bránění je vyloučen Hlavačka.
42:26
Karlovarští už prakticky rezignovali, příliš se dopředu neženou. V dresu domácích je stále nejaktivnější druhá útočná formace.
40:51
Pardubice vedou 4:1. Kudrna nahrál za branku Lubinovi a ten mazácky zpoza branky překonal Kučeru.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Karlovarští se po přesilovce, ve které inkasovali, stáhli do totální defenzivy. Domácí byli na konci třetiny jasnými pány na svém ledu.
37:25
Pardubice zvyšují v oslabení - 3:1. Hosté se při přesilovce skoro nedostávají do útočné třetiny. Teď jim puk vypíchl Janecký, nahodil jej dobředu, kam si najel Mikeska a skóroval střelou švihem.
36:02
Hosté mají šanci vyrovnat, na trestnou jde domácí Kudrna.
34:33
Karlovy Vary snižují na 2:1. Hlavačka nahazoval před brankáře Svobodu, který puk neviděl přes chumel hráčů před sebou. Nikdo netečoval. Asistenci si připsal junior Polák.
33:28
Domácí sehráli přesilovku velmi špatně, nedokázali si přesněji přihrát a odehráli jí bez gólových šancí.
31:28
Vyloučen je hostující Mádl za faul loktem.
28:59
Stav 2:0. Rolínek nahrál na modrou Malinskému, který vyslal takovou slabou polostřelu k brance Karlových Varů. Těsně před Kučerou chytře tečoval Pospíšil přesně mezi jeho betony.
26:07
Pardubický Lubina trefil střelou švihem pouze bránícího hráče. Na druhé straně pohlednou akci druhého karlovarského útoku zastavil znovu skvěle nastavený beton Adama Svobody.
24:23
Hraje se bez šancí. Karlovy Vary vstoupily do druhé části s cílem hlavně neinkasovat, brání občas v pěti lidech a osvobozují se jen za cenu zakázaného uvolnění.
21:58
Ani tuto zkrácenou početní výhodu Pardubice nevyužily. Prakticky se při ní nedostaly do útočného pásma.
20:58
Z trestné se vrací Janecký, domácím začíná přesiovka. Ještě před tím měl velkou šanci hostující Gróf. Z prostoru mezi kruhy vystřelil k levé tyčce, ale Svobodův beton zabránil vyrovnání.
20:14
Tvrdek se vrátil na led, hraje se 4 na 4.
20:00
20:00
Konec první třetiny.
19:57
Vyloučen Mádl z Karlových Varů za zdržování hry. Ještě při hře 4 na 4 se proháčkoval domácí Lubina až před brankáře, blafák pak nedotáhl do úspěšného konce.