Konec utkání
60:00
Utkání skončilo.
58:54
Hosté snížili na 4:1. Leška po ideální nahrávce Marušáka snížil nechytatelnou bombou z bezprostřední blízkosti.
58:10
Oba hlavní aktéři Posmyk a Dvořák byli vyloučeni do konce utkání. Posmyk dostal jěště trest 5 minut za hrubost a Dvořák 2 minuty za sekání + 5 minut za hrubost.
58:10
Trochu zbytečně začala potyčka, do které se zapojila obě mužstva. Všichni hráči obou týmů jsou na ledě.
53:47
Plzeňská exhibice pokračuje. Řezníček se vrátil z trestné lavice, hned přihrál Andrašovskému, ten projel celé hřiště, ale Hudáčka nepřekonal.
51:32
Dvě vteřiny před návratem Sedláka je vyloučen za stejný přestupek Řezníček. Domácí se budou bránit dvojnásobné přesilovce a po ní bude pokračovat hostující přesilovka 5 na 4.
49:34
Domácí obránce Sedlák je vyloučen za hrubost. Výhodu přesilové hry teď budou mít hosté ze Zlína. Na ledě přibývá osobních soubojů.
47:39
Hostující Hamrlík je vyloučen za krosček. Domácí mají další výhodu přesilové hry.
43:19
Vyloučen byl za hákování zlínský Kos, který nastoupil až do závěrečné třetiny.
41:28
Domácí přečkali přesilovku Zlína, hraje se v plném počtu na obou stranách.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:28
Hosté mají opět výhodu přesilové hry. Dvořák sekl zlínského Lešku a odjíždí na trestnou lavici.
36:02
Domácí obránce výborný je vyloučen za nedovolené bránění. Na druhé straně je ale vyloučen také Čajánek za nesportovní chování, protože faul výrazně přihrál. Hraje se 4 na 4.
34:54
Plzeňské hlediště bouří. Barta zlikvidoval střelu a následné dvě dorážky Zlína, který se snaží odpovědět na domácí góly.
33:46
Hosté mají šanci skorigovat výsledek, vyloučen je Hanzlík za hákování.
32:31
Plzeň vede 4:0. Tentokrát se prosadil Volák po nahrávce Topola a Voskára. Domácí mají drtivou převahu a Zlín působí bezradně.
31:54
Čajánek neproměnil sólo od poloviny hřiště. Vyznamenal se domácí gólman Libor Barta.
30:34
Domácí vedou 3:0. Svůj druhý gól vsítil po nahrávce Vlčka dnes velice aktivní Josef Straka.
29:08
Balaštík za krosček před zlínskou brankou dodjíždí na trestnou lavici. Z přesilové hry se tak po dvou faulech stává oslabení. Domácí mají téměř minutu výhodu přesilové hry 4 na 3.
28:22
Hosté opět zbytečně faulovali. Čajánek za nedovolené bránění Josefa Straky odjíždí na trestnou lavici. Síly na ledě se vyrovnaly.
28:07
Domácí Vlček zasáhl zlínského útočníka Minitra holí do obličeje a je vyloučen na dvě minuty.
27:25
Přesilovka hostů skončila. Největší příležitost měli hosté při střele Hučka, který ale trefil jen svého spoluhráče Okála, jenž se jen s obtížemi zvedal z ledu.
26:13
V oslabeni projel Brabenec celé kluziště, přihrál Mazancovi, ale ten z jasné pozice netrefil hostující branku.
25:21
Domácí Volák je vyloučen za sekání.
22:46
Domácí vedou po nádherné akci 2:0 Josef Straka z rohu kluziště obešel tři zlínské hráče, pohrál si z brankářem Hudáček a zvýšil domácí vedení.
22:31
Hraje se 4 na 4. Na trestnou lavici odjel Marušák, když byl vyloučen za hrubost.
21:17
Plzeň opět začala třetinu náporem, ale nedokázala výrazněji ohrozit hostující branku. Tlak domácích překazil Krátoška, který byl vyloučen za podražení.