5. ledna 2003

Utkání komentuje Petr Bílek

Litvínov - Karlovy Vary 1:2 (0:2, 0:0, 1:0) Konec zápasu
60:00
Konec utkání. Litvínov už branku vstřelit nedokázal a Karlovy Vary si zaslouženě odvážejí tři body. Domácí okradla o možnost většího tlaku především nedisciplinovanost hráčů při vlastních přesilovkách.
59:15
Domácí vyhráli buly a Hronek zčerstva pílí na střídačku.
59:08
Hronek zůstává v brance.
59:07
Za hákování byl vyloučen karlovarský Hlavačka, který navíc dostal desetimnutový osobní trest. Trenér Výborný si bere oddechový čas.
58:20
Na Hronka se řítil osamocený Kraus, ale trochu to přehnal s kličkami a Hronek jej v pohodě vychytal.
56:26
Hraje se zase v plném počtu. Ani jeden z týmů si v přesilovkách žádnou vážnější šanci nevytvořil. Na hráčích je patrná snaha, ale chybí finální přihrávka. Momentálně je to spíše přetahovaná o puk.
54:26
Litvínov si stále víc komplikuje svoji už tak nezáviděníhodnou situaci. Za faul kolenem míří na trestnou lavici Kroupa.
53:00
Domácí zatlačili hosty v jejich pásmu, ale pak ztratili puk a unikajícího karlovarského hráče sestřelil Kuntoš, který dostává dvě minuty za vražení na hrazení. Domácí tedy svou šanci nevyužili.
52:03
Za nebezpečnou hru vysokou holí byl na 2 + 2 minuty vyloučen hostující Pavliš. Domácím se tak v následujících čtyřech minutách otvírá obrovská možnost na vyrovnání.
50:45
Po faulu na Skuhravého nařizuje rozhodčí trestné střílení. K němu se rozjíždí Opatovský, ale jeho střela končí na tyči Hronkovy branky.
48:33
Mezi kruhy pálil Klobouček, Franěk jeho střelu kryl. Vzápětí před ním nastala další strkanice, ale rozhodčí opět nevylučuje.
47:03
Domácí trenér Výborný stahuje hru na tři útoky. Litvínovští teď hosty zatlačili, ale Franěk je stále pozorný.
44:08
Hosté jsou konečně v plném počtu. Litvínov si v přesilovce žádnou vážnější šanci nevypracoval.
42:08
Domácí jdou znovu do dvojnásobné početní výhody. Za krosček byl vyloučen hostující Topoli.
41:12
Domácí snižují na 1:2. Litvínovští využili přesilovku pět na tři. Klobouček z prostoru mezi kruhy prostřelil po ledě klubko hráčů před Fraňkem a uklidil puk přesně k levé tyči. Asistence si připisují Skořepa a Klíma. Domácí pokračují v přesilovce pět na čtyři.
41:00
Za krosček byl potrestán Němeček.
40:01
Začala 3. třetina. Domácí dohrávají přesilovku.
40:00
Skončila druhá třetina. Tečku za ní udělala tvrdá Hranáčova střela od modré. Litvínov trochu přidal, ale Karlovy Vary se zatím pozorně brání.
39:37
V závěru třetiny se množí nedovolené zákroky. Za hákování je potrestán Košťál a hraje se čtyři na tři.
39:16
Domácí se sami připravili o možnost ke snížení. Za držení si půjde odpočinout na trestnou lavici Kroupa.
38:41
Za nedovolené bránění byl vyloučen Němčický. Domácí budou mít v přesilovce asi poslední šanci této třetiny na snížení karlovarského náskoku.
38:07
Pavliš dostal na modré přihrávku, najel si mezi kruhy, ale jeho pokus vytěsnil Hronek lapačkou.
36:10
V době, kdy Mádl naskakoval na led, najížděl zprava před Hronka Pavliš, ale trefil pouze jeho lapačku.
34:20
Hraje se pět na čtyři. Domácí si v krátké dvojnásobné převaze vytvořili obrovskou šanci, ale Klíma ani Skořepa nedokázali trefit odkrytou branku.
34:10
Za sekání byl potrestán Mádl. Domácí mají 10 vteřin dvojnásobnou převahu a pak budou pokračovat v normální přesilovce.
33:23
Vylučuje se na obou stranách. Za hrubost putuje na trestnou lavici Klobouček a za držení hole hostující Pavliš.
32:20
Za nedovolené bránění odjíždí na trestnou lavici Bednařík.
29:52
Úroveň zápasu uvadá. Na ledě se nic moc neděje, hráči se víceméně pouze projíždějí s pukem po ledě a většina rodících se akcí končí už ve středním pásmu.