(0:0, 4:0, 2:0)
Konec zápasu
60:00
Zápas skončil
Na góly vyhrály Vítkovice jasně 6:0, na minuty ve vyloučení zvítězili na oplátku hosté, a to v drtivém poměru 59:26 (počítáme-li Lubinův trest do konce utkání).
59:11
Už potřetí dnes zahrál nečistě Kaděra. Podražením soupeře dává Pardubicím šanci dohrát zápas v pěti proti třem
58:28
Pardubičtí hokejisté se pokusí alespoň o čestný úspěch při početní výhodě. Vyloučen je Seman za sekání
57:57
Domácí se už před branku Svobody nederou, spíše kombinují ve středním pásmu a kontrolují hru. Přesilovku nevyužili
55:56
V pořadí čtrnáctý pardubický hráč míří na trestnou lavici. Pácalův zákrok vyhodnotili rozhodčí jako nedovolené bránění
54:18
Po pěti minutách a jednačtyřiceti vteřínách hrají celky opět v plném počtu
52:18
Vítkovice - Pardubice 6:0 Obránce Philipp poslal před branku lehkou střelu na teč, tu bravurně realizoval Krayzl a exhibice domácích pokračuje i při hře čtyři na tři
50:54
A vyloučených přibývá. Na trestné lavici Pardubic se tísní už šest hráců (a Lubina je ve sprchách). Odpočívá tam totiž Blažek za podražení a Martin Sýkora za sekání. Ani domácí nejsou bez viny, Kaděra také sekal a také si odpočine na dvě minuty
50:54
Bezmocnost hostí pokračuje, během přesilovky ani nevystřelili
49:13
Nervozita a bojovnost na ledě vzrůstají. Přibylo i vyloučení: Lubina hákoval Philippa a odměnou je mu pětiminutové vyloučení a osobní trest do konce zápasu. Obránce domácích oplácel, vyvázne ale jen s menším trestem
48:37
Za Vítkovickou brankou se po střele strhla tuhá rvačka a rozhodčí rozdává tresty. Pro Vítkovické: Štraub 2+2, Zápotočný 2 minuty. Pro Pardubické: Janecký 2,Pácal 2 minuty
48:30
Od modré zkoušel ojedinělou střelou hostů pozornost gólmana Trvaje Vyhlídal, brankář vyrazil
43:42
Vítkovice - Pardubice 5:0 Domácí přidali v oslabení další branku. Martin Procházka vyslal Selingra, a ten ukázkovým blafákem položil brankáře Svobodu a skóroval
42:58
Desetiminutový osobní trest dostal za protesty a hádku s rozhodčím pardubický Petr Sýkora
42:15
Série vyloučení pokračuje. Seman fauloval po neúspěšném ukončení samostatného úniku a je vyloučen za podražení. Pardubice dubou hrát ve čtyřech proti třem
41:25
Přesilovka trvala jen sedm vteřin a síly na ledě se srovnají: Stanislav Procházka následuje Selingra na trestnou lavici
41:18
Parbudičtí budou mít možnost reparátu, vyloučen je další z domácího mužstva, Selingr
41:07
Hosté početní výhodu nevyužili
40:02
Začala třetí dvacetiminutovka. Pardubičtí dohrávají přesilovku
40:00
Skončila druhá třetina Vítkovičtí vedou zaslouženě, kontrojují hru a mají velké množství slibných šancí
39:50
Domácí jsou lepším celkem i v oslabení. Martin Procházka se dostal do samostatného úniku, namísto blafáku se rozhodl pra střelu. Puk prosvištěl kolem pravé tyčky
39:07
Pardubičtí načnou přesilovku, a jestli se nebude měnit skóre, dohrají ji po přestávce; Melenovský je trestán za hákování
37:31
Pardubičtí jsou zaskočeni a kupí chybu na chybu. Selingr využil zmatku v obraně hostí, brankář Svoboda ale osvědčil svůj rychlý reflex
36:54
Vítkovice - Pardubice 4:0 Pavelek trestá technické pochybení hostí a zvyšuje po samostatné akci na rozdíl čtyř branek
36:15
Hosté nezvládli střídání a budou za to pikat - verdikt hlavního rozhodčího zní "příliš mnoho hráčů na ledě", trest dvě minuty
36:02
Vítkovičtí nevyužili ani druhou přesilovku, šanci měl ale obránce Philipp. Nahazoval puk, lehkou střelu si brankář málem srazil za záda
34:02
Vteřinu budou hrát domácí přesilovku pět na tři, poté budou pokračovat s výhodou jednoho muže: vyloučen je další pardubický hráč, centr Blažek
32:03
Domácí budou mít možnost i nadále stupňovat nápor - pardubický Mudroch je vyloučen na dvě minuty za držení
31:22
Vítkovice - Pardubice 3:0 Moravec dostal přesnou příhru před branku od Martina Procházky a nedal gólmanovi šanci