17. ledna 2003

Utkání komentuje Michael Langr

SLAVIA - VÍTKOVICE 1:1 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:0) Konečný výsledek
65:00
Konec zápasu V nervózním závěru se ještě pošťuchovali Klepiš s Philippem na buly. Slavia měla v utkání více šancí, hosty podržel Trvaj.
64:47
Antoš udeřil loktem Krayzla, rozhodčí to však nepostřehl narozdíl od zákroku Krayzla, který Antošovi předchozí úder oplácel. Vítkovice se budou v závěru bránit v oslabení.
63:42
Beránek při akci dva na dva zmátl obránce Černoška a dostal se před vítkovickou branku, ale Trvaj jeho střelu pravým betonem vyrazil.
62:24
Velkou šanci připsat Slavii druhý bod promarnil Antoš, když nedokázal do odkryté branky dorazil Krátoškovu střelu, kterou Trvaj jen vyrazil. Puk poslal křížně mimo.
60:50
Po krátké přestávce se opět pokračuje.
60:50
Další zdržení, v rohu kluziště se po jednom ze soubojů uvolnila skleněná výplň. Není sice rozbitá, ale drží jen na jedné straně.
60:01
Začíná prodloužení. Hraje se čtyři na čtyři. V první formaci Slavie chybí vyloučený Beránek, ve vítkovické Burger.
60:00
Konec 3. třetiny Bude se prodlužovat. Zásahy brankářů: Málek 9, Trvaj 18.
59:16
Diváky zvedla ze sedadel bitka asi nejlepšího hráče zápasu Beránka se Zápotočným. Oba odjíždějí na trestnou lavici na dvě plus dvě minuty za hrubost.
58:14
Nápor Slavie pokračuje a hosté si berou oddechový čas.
57:03
Domácí si po vyrovnávacím gólu vytvořili drtivý tlak a měli tři velké šance. Po pěkné Beránkově přihrávce pálil z mezikruží Novák, ale Trvaj pravým betonem vyrazil. Vítkovický brankář si poradil i při šanci Kučery a robinzonádou kryl i dorážku Krátošky u levé tyčky.
56:03
Slavia - Vítkovice 1:1 Hosté vyrovnali v oslabení, když se nahozený puk dostal přes Kaděru k Moravcovi, který se z otočky prosadil.
55:38
Vítkovicím šanci dostat se do tlaku sebral na dvě minuty Burger, který za brankou vysokou holí fauloval Šaffra.
55:04
Laszkiewicz se dral z pravé strany před branku, ale neměl komu přihrát, a tak se pokusil vystřelit, ale Málek jeho ránu vyrazil. Vítkovice se snaží usadit v pásmu, ale bez efektu.
53:07
Beránek vybojoval puk v rohu a bleskově ho přihrál Šaffrovi, ale jeho střelu z prostoru mezi kruhy Trvaj vyrazil.
51:33
Slavia rezignovala na útočení a v pěti brání náskok. Vítkovice se ale přes obranný val nedokáží prosadit.
48:16
Moravce na modré seknul Novák, ale jeho zákrok unikl pozornosti rozhodčího. Moravec odjel na střídačku a drží si ruku.
46:37
Hosté se prosadili až v závěru, ale opět jen z velké vzdálenosti. Naopak Slavia mohla zvýšit vedení po akci Beránka se Supem, ale druhý jmenovaný při přečíslení dva na jednoho místo přihrávky střílel a Trvaj jeho ránu kryl.
44:37
Vítkovice mají možnost vyrovnat v přesilovce. Na trestnou lavici putuje Kopecký za držení.
44:30
Potom, co Trvaj přikryl lapačkou puk, se do sebe pustili Jaroš se Zápotočným. Rozhodčí je ale včas od sebe odtrhli a nevylučuje se.
43:39
Melenovský hledal před brankou Laszkiewicze, ale puk poslal o něco později a Laszkiewicz se po zpracování dostal do příliš ostrého úhlu.
42:43
Ani třetí třetina se neliší příliš od těch ostatních, opět kralují především obrany, a tak se nejčastěji střílí od modré. Philipp z dálky prověřil Málka.
41:48
Dravá Slavia je na začátku třetí části agresivnější a důraznější. Trvajovu pozornost otestoval Jaroš od mantinelu.
40:54
Velikou šanci měl po ukázkové přihrávce Beránka Šaffer. Samostatný nájezd Šaffra ale Trvaj zlikvidoval, betonem zmařil pokus o bekhendový blafák.
40:01
Začíná 3. třetina
Led začala upravovat stará rolba. Hrát se bude asi za 5 minut.
Třetí třetina začne se zpožděním, nefunguje rolba.
40:00
Konec 2. třetiny Pokračuje úporný hokej, kterému dominují obě obrany. Zásahy brankářů: Málek - 8, Trvaj - 10.
39:03
Po nepřehledné situaci v rohu protestovala domácí střídačka tak vehementně, až ji musel napomenout rozhodčí Havlík.