KARLOVY VARY - TŘINEC 3:1 (0:0, 1:0, 2:1) Konečný výsledek
60:00
Konec zápasu
59:31
Karlovy Vary - Třinec 3:1 Do prázdné branky pečetí výhru Varů Svoboda, na gólu se asistencí podílí brankář Franěk.
59:15
Hostům se nedaří udržet útočné pásmo. Jejich šance na vyrovnání stále žije, Hlavačka opět netrefil prázdnou branku.
58:38
Domácí netrefují odkrytou branku, vhazuje se v jejich obranném pásmu.
58:10
Třinečtí po oddechovém čase hrají v šesti bez brankáře.
58:10
Třinec se snaží o vyrovnání, ale domácí obětavě brání a vyhazují puky.
57:03
Karlovy Vary - Třinec 2:1 Pavliš z rohu přihrál před branku nehlídanému Bednaříkovi, ten stačil udělat Lakosilovi blafák a vrátil Varům vedení.
55:47
Hra je často přerušovaná a ani jeden z týmů se nedokáže dostat do vyložené šance, natož do trvalejšího náporu.
54:36
Prudkou ránu Svobody vytlačil Lakosil ramenem nad branku.
53:11
Přes obranu hostí se prodral Hlavačka, ale z hranice kruhu střílel nad branku. Lakosila se pokoušel překvapit ještě Balázs od mantinelu, ale třinecký brankář jeho střelu vyrazil.
50:59
Ani jedno z mužstev nechce necelých deset minut před koncem třetiny udělat chybu, a tak se oba týmy soustředí především na obranu.
49:34
Další úspěšný zákrok si připisuje Lakosil, vyrážečkou zastavuje střelu Svobody.
47:23
Domácí jsou v náporu a snaží se znovu dostat do vedení. Po sólu třineckou obranou zkoušel Tvrdík pokořit Lakosila střelou mezi betony, ten ale dobře zasáhl hokejkou. Neprosadil se ani Balázs, který trefil Lakosila do masky.
43:59
Karlovy Vary - Třinec 1:1 Od levého mantinelu si Janků najel na přihrávku Zadiny a z prostoru mezi kruhy střelou švihem nad lapačku vymetl levý horní růžek. Druhá asistence: Štefanka.
43:03
Hostující gólman Lakosil teď drží svoje spoluhráče. Nejprve vyrazil do rohu tvrdou střelu Hlavačky, poté si poradil i s Bednaříkovou ránou z mezikruží.
42:46
Domácí Tvrdík nachází zpoza branky rozjetého Krause, ale jeho rána po zásahu hostujících obránců letí mimo branku.
42:15
Úvodní dvě minuty třetí části se hraje převážně ve středním pásmu, ani jeden z týmů se nedostal do větší šance.
40:01
Začíná 3. třetina
40:00
Konec 2. třetiny
39:07
Karlovy Vary - Třinec 1:0 Hlavačkovu přihrávku převzal na modré Balázs a svůj sólový nájezd zakončil blafákem, naznačil střelu a pak pohodlně zasunul puk do branky.
38:45
Oba týmy hrají v plném počtu.
38:35
Ve vlastním oslabení ujel Bednařík, ale jeho střela po ledě těsně minula třineckou branku.
36:45
Síly na ledě se vyrovnají po vysoké holi Svobody.
36:40
Vary byly velmi blízko gólu, ale Svoboda ze dvou metrů minul odkrytou branku. Následně střílel Hlavačka od modré do tyčky!
35:58
Štefanka podrazil u mantinelu Balázse a domácí budou hrát přesilovku.
34:48
Tlak domácích vyvrcholil tvrdou střelou Bauera od modré, Lakosil s velkými problémy vyrazil jen před sebe a hostující obránci odpálili puk na zakázané uvolnění.
34:01
Druhá pětka Varů se usadila v útočném pásmu, ale jejich nápor ke gólu nevedl. Chyběla finální přihrávka a větší důraz před brankou.