28. ledna 2003

Utkání komentuje Aleš Koňařík

VSETÍN - PARDUBICE 5:0 (3:0, 2:0, 0:0) Konec utkání
60:00
Konec utkání. Vsetín s přehledem zdrtil lídra extraligy. Brankář Biegl udržel šestou nulu v sezoně, v závěru už téměř nemusel zasahovat.
57:30
Jaškin se stále snaží docílit hattricku, naposledy střílel od modré, ale Barek měl připravenou lapačku.
54:40
Biegl skvělým výkonem atakuje šestou domácí nulu. Nebezpečnou střelu Dubna zlikvidoval lapačkou, chytil i Průchův pokus.
53:14
Vsetín přesilovku nevyužil, i když si vytvořil šance. Gardoň dvakrát hledal Lužu, ale ten nejdřív promáchl a podruhé trefil Barka do masky.
51:14
Vyloučen je pardubický útočník Kolář za držení.
49:59
Pardubičtí otevřeli hru a domácí tak dostali prostor pro brejky. Po rychlé přímočaré akci se přes Stantiena dostal puk ke Kucharczykovi, ten ale v samostatném nájezdu na Barka přestřelil branku.
48:50
Domácí znovu stáhli obranu na modrou čáru, vypadá to, že hrají o Bieglovu nulu.
47:39
Pardubičtí zamkli Vsetín asi minutu v jeho pásmu, ale neodhodlali se střílet a přesilovku tak prohospodařili.
45:39
Pardubice budou mít přesilovku, Frolo nedovoleně bránil Koláře.
42:00
Rozzlobený trenér Říha nechal sedět pět pardubických hráčů: obránce Michala Sýkoru s Vyhlídalem a útočníky Lubinu, Kudrnu a kapitána Janeckého.
41:48
Z pravého křídla se probíjel před branku Průcha, ale jeho pokus zlikvidoval jistý Biegl.
40:37
Konec přesilovky, Vsetín je v pěti. Hosté se v její druhé části neprosadili, vůbec Biegla neohrozili.
40:01
Začala 3. třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. Druhé dějství začalo vlažně, k vidění byl oboustranně defenzivní hokej. Po dvou gólech v přesilovkách Vsetína se ale hra otevřela a gólmani měli víc práce. Nekolik minut před koncem třetiny první obrana a veteráni Lubina s Janeckým odešli do kabin. Je otázka, zda je rozčilený trenér Říha nenechá ve třetí třetině "sedět". Střely na branku 11:11.
38:37
Druhá přesilovka Pardubic, vyloučen je Kotásek za vysokou hůl.
37:40
Pardubický čtvrtý útok je z hostujícího týmu nejnebezpečnější, Bieglovu pozornost otestoval Koukal a po něm i vystřídavší Kudrna. Jeho nebezpečnou střelu Biegl vyrazil špičkou betonu.
36:44
Hra se otevřela a přitvrdila, týmy rezignovaly na bránění středního pásma. šanci měl Kucharczyk, ale Barek dobře zasáhl lapačkou.
33:28
Pardubice rozjížděly útok, ale Zábranský chyboval na modré. Puk mu sebral Vampola a řítils e sám na Barka, gólman ale jeho pokus o blafák rozklekem vystihl.
32:25
Čtrvtý útok si v přesilovce vypracoval několik šancí, ale Biegl se roztáhl v brankovišti a pochytal i dorážky. Následný závar před brankou vyústil v menší šarvátku, po níž se však nevylučuje.
30:35
První přesilovku hrají Pardubice až v polovině zápasu. Vyloučen je Kučný za krosček.
30:01
Obránce Kučný chyboval a k puku se dostal pardubický útočník Kolář, který bleskově vystřelil z dobré pozice, ale Bielg jeho pokus odrazil do rohu.
28:42
Vsetín vede už 5:0. Jaškin se zmocnil puku na modré a ze stejné pozice jako před chílí se trefil po zemi k tyči pardubické branky.
28:00
Za tři minuty údržbáři hrazení opravaili, pokračuje se ve hře.
27:59
Nad trestnou lavicí domácích vypadlo plexisklo, hra je přerušena.
27:08
Vsetín vede už 4:0. Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku, u gólu byl počtvrté Gardoň, který nahrával Jaškinovi. ten prostřelil chumel hráčů i Barka od modré.
26:45
Vsetín bude hrát téměř dvě minuty v pěti proti třem. Vyloučen je Vyhlídal za vražení na hrazení.
26:34
Další přesilovka Vsetína, Kolář je vyloučen za vysokou hůl.
26:03
Přesilovku tentokrát sehráli domácí špatně, v pásmu se neusadili a Barka v brance PArdubic neohrozili ani jednou.