. 23. února 2003

Utkání komentuje Miroslav Najdek

TŘINEC - PARDUBICE 4:3 v prodl. (1:1, 1:1, 1:1 - 1:0) Zápas odehrán
60:50
Třinec rozhoduje v prodloužení o výhře a má velmi blízko k umístění v první čtyřce.. Svoboda neudržel puk po střele Malinského a Ivan jej dorazil do sítě, Třinec vítězí 3:2 v prodloužení.
60:00
60:00
Konec 3. třetiny, bude se prodlužovat. Rozhodčí udělili zatím celkem 74 trestných minut.
59:14
Oba týmy čekají na prodloužení, nikdo nemá snahu cosi v útoku vytvořit. K vidění jsou nyní jen slepá nahazování po mantinelu, šance chybí.
56:53
Hra se uklidnila, přestalo se vylučovat a domácí se tlačí dopředu. Svoboda musel zasahovat po střelách Marka a Pavelka.
54:35
Janků se protlačil před branku a napodruhé nahrál Pavelkovi, který z otočky těsně minul.
50:45
Pardubičtí přesilovku nevyužili a naopak mohli inkasovat, když Skořepa v brejku najížděl zleva sám na Svobodu. ten ale okrajem lapačky puk vyrazil. Předtím střílel na Lakosila jen Kropáč, Pištek z otočky mířil vedle.
48:45
Za krosček zamířil na trestnou lavici domácí obránce Procházka.
47:35
Oba týmy sjou v pěti, šanci měl jen Petr Sýkora při hře 4 na 4, ale mířil těsně mimo levou tyčku třinecké branky.
45:35
Roste nervozita a s ní i počet vyloučených. Dalším z nich je Čáslava (hrubost) a Pardubice se tak budou bránit ve třech proti čtyřem. Blažek navíc za protesty dostal destiminutový osobní trest.
45:20
Bude se hrát 4 na 4, vyloučen je Čakajík za nedovolené bránění.
44:15
Dalším pardubickým potrestaným je kapitán Janecký, který je vyloučen za vysokou hůl.
43:28
Třinec využil po 11 vteřinách přesilovku, 3:3. Libor Procházka dorazil do branky odražený puk po střele Janků.
43:17
Desátým pardubickým vyloučeným je Duben, který podrazil protivníka.
40:44
Pardubice vedou 3:2. Hosté přesilovku nevyužili, ale hned po jejím skončení pálil po Mudrochově pasu ze střední vzdálenosti Kudrna a Lakosil neudržel v lapačce puk, který doklouzal za jeho zády za brankovou čáru.
40:01
Začala 3. třetina.
40:00
Konec druhé třetiny. V závěru šel sám na brankáře domácí Skořepa, ale Svoboda skvěle zasáhl lapačkou. Pardubice jsou v plném počtu o něco lepším týmem, ale sráží je častá vyloučení. Střely na branku ve 2. části: Třinec 6 - Pardubice 11.
39:30
Pardubice jsou v pěti, začíná jejich přesilovka.
38:41
Další vyloučení, tentokrát domácích. Vyloučen je Malinský za držení.
38:11
Třinec vyrovnává na 2:2. Domácí se přece jenom prosadili. Procházka naznačil střelu a přihrál od modré před branku markovi. Ten zamíchal pukem a přihrál ho křížem do prostoru, kam si najel Janků, který měl před sebou už jen prázdnou branku.
37:30
Třinec bude znovu hrát přesilovku 5 na 3, tentokrát přesně minutu. Mudroch totiž krosčekoval před brankou Zbořila.
36:30
Pardubice špatně střídaly a dostaly trest pro hráčskou lavici. Odsedět jej odchází Kolář, Třinec má přesilovku.
35:06
Pardubičtí ani jednou nevystřelili na branku, naopak Svoboda musel dvakrát zasahovat.
33:06
Obránce Žabka dostal nejprve dvě minuty za hrubost, za protesty byl ale následně vyloučen do konce utkání. Při odchodu mrštil hokejkou o plexisklo, za což dostal od druhého rozhodčího další, zřejmě disciplninární trest.
32:43
Je po přesilovce. Domácím se znovu nepodařila, usídlili se sice v pásmu Pardubic, ale střely od modré létaly mimo branku.
30:43
Další přesilovka Třince, za hákování je vyloučen Divíšek.
28:18
Pardubice vedou 2:1. Hosté nejprve nevyužili dva samostatné nájezdy, když Kudrna i petr Sýkora sami před Lakosilem přestřelili. Po chvíli ale nahrál Pištek před branku volnému Kropáčovi, který se trefil bez přípravy těsně nad ledem podél třineckého gólmana.
27:44
Pardubice jsou v plném počtu.
25:44
Další vyloučení, Mocek jde na dvě minuty za krosček. Začíná třinecká přesilovka.