KONEC ZÁPASU
60:00
Střetnutí skončilo
55:00
Domácí se trápí a Zlínští spokojeně kontrolují hru. Ani vyložené šance domácích jim neublíží. Obránce Vlček se probil před Hudáčka, v bezprostřední blízkosti ale hokejkou bouchl do ledu a puk netrefil
48:51
Ačkoliv měli domácí při přesilovce několik šancí a pěkných střel, Hudáčka nepřekonali. Možná tak promarnili poslední možnost ještě s dostat do zápasu a zvrátit vývoj. Do konce zbývá deset minut a zdá se, že je rozhodnuto
46:51
Za hákování je vyloučen zlínský centr Čajánek
45:21
Domácí se snaží, nevychází jim ale ani kombinace, a tak se do individuálních akcí raději nepouští, jakoby jim chyběla odvaha. Zlín se soustředí na obranu a číhá na chybu soupeře, kterou by potrestal brejkem
40:01
Začala poslední třetina
40:00
Skončila druhá dvacetiminutovka. Domácí se dostali opět do hry, ačkoliv výsledek tomu stále nenasvědčuje. Nervozitu ale vystřídala dravost domácího týmu. Trenér Liška míchá se sestavami a na ledě se hrají neustále jiné kombinace trojek i obraných dvojic. Volák s Benákem na led v posledních deseti minutách nenaskočili
38:01
Plzeň - Zlín 2:5 Na kruzích, na stejném místě, ze kterého se trefil Řezníček, se dostal puk po ose Chotěborský - Michal Straka k Vostřákovi a ten snižuje na rozdíl tří branek
35:20
Publikum žene plzeňské hokejisty do šancí, v brance Zlína ale doslova čaruje Hudáček
32:28
Zlínský Milan Ministr je vyloučen na dvě minuty
30:53
Plzeň - Zlín 1:5 Diváci skandují: "vyrovnat! vyrovnat!" Naději domácích fanoušků vzkřísil střelou z kruhů Řezníček
28:04
Plzeň - Zlín 0:5 Balaštík využil chybu plzeňských v rozehrávce, zmocnil se puku a proměnil nájezd, brankář Kůs neměl tváří v tvář útočníkovi šanci
27:28
Plzeň - Zlín 0:4 Nadvakrát překonal gólmana domácích Somík, po první střele vypadl Kůsovi puk z lapačky. Asistenci si připsal Čajánek
26:58
Zlínští se nevzdávají ani v oslabení, v samostatném úniku zoufale fauloval plzeňský obránce Vlček a je vyloučen
26:06
Kořínek si svou smělostí před brankou vykoledoval další faul, Ministr odjíždí na trestnou lavici
24:36
Prvním výsledkem zvýšené aktivity domácích je vynucený faul Maleny a jeho vyloučení. Plzeň hraje přesilovku
03:56
Plzeňský centr Kořínek najížděl sám na brankaže, pokus o blafák mu ale nevyšel. Domácí lépe bruslí, po přestávce zvedli hlavy a mají chuť se poprat o výsladek
21:49
Plzenští si vypracovali jednu slibnou šanci, do obranné třetiny ale soupeře nezatlačili. Přesilová hra skončila, Homer naskočil na led
20:01
Začala druhá třetina. Domácí budou hrát přesilovku ještě minutu a čtyřicet devět vteřin
20:00
Skončila první třetina. Domácí prohrávají tříbrankovým rozdílem, poslední minuty třetiny pouze dohrávali, na přestávku čekali jako na slitování. Ačkoliv před zápasem mluvili o důsledném bránění, jejich taktika se zhroutila už v padesáté šesté vteřině po první brance, zbytečný gól ve čtrnácté minutě jim podlomil kolena
19:42
Ján Homer je vyloučen za hákování na dvě minuty
16:02
Plzeň - Zlín 0:3 Do odkryté obrany nabruslili Marušák s Balaštíkem. Jediný obránce jim nemohl stačit, a tak útočná dvojka Zlína předvedla ukázkový nájezd dvou na jednoho
15:20
Trenér domácích Jaroslav Liška přeskupil útočné řady a domácí se bezhlavě vrhli do útoku
13:37
Plzeň - Zlín 0:2 Marušák nahazoval do útočné třetiny několik metrů za červenou čarou, puk překvapivě zapadl za záda Šimonoviče. Brankář bruslí se sklopenou hlavou na střídačku a v brankovišti se už rychle protahuje Kůs
12:50
Trojice rozhodčích přehlédla dva tvrdé zákroky hostí a hlediště bouří, skanduje na jejich adresu nelichotivé slogany
11:02
Domácím se nedaří, hrají nervózně a napjatě, o to víc ale přitvrzují v osobních soubojích. Za napadení je vyloučen Petr Kořínek
10:25
Početní výhoda hostí skončila a příznivci Plzně si oddychli. Šimonoviče totiž dvakrát zachránila tyč
09:13
Zlín začal hrát svoji krátkou přesilovku
08:25
Josef Straka opět bere svému týmu výhodu přesilovky. Rozhodčí zahlídli jeho zbytečné držení hole soupeři a Straka je vyloučen