. 28. února 2003

Utkání komentuje Ervín Schulz

PLZEŇ - PARDUBICE 2:2 (1:1, 1:0, 0:1) Prodloužení
62:55
Pardubice vítězí 3:2 v prodloužení. Janecký se v pohodě prokličkoval obranou zklamaných domácích až před Bartu, položil si jej na led a zpětnou přihrávkou našel mazácky Blažka, který zavěsil do poloprázdné branky.
60:00
Konec třetí třetiny, Plzeň nedokázala vyhrát v normální hrací době a přišla o postup do play off. Znojmo i Vsetín totiž dokázali vyhrát a osmý Vsetín má teď na Plzeň už tříbodový náskok. Skóre za vzájemných zápasů má ale lepší Vsetín.
59:30
Plzeň přesilovku nevyužila a na postup do play off ji zbývá 30 vteřin, v nichž musí dát gól.
57:30
Domácí budou mít šanci vstřelit gól v přesilovce. Za držení je vyloučen pardubický Mikeska.
57:00
Poslední tři minuty 3. třetiny. Pokud v nich Plzeň nedá gól, může se rozloučit s vidinou play off.
56:49
Domácí jsou v plném počtu. Pardubice zamkly soupeře v pásmu a Lubina dvakrát dorážel střely od modré. Barta v brance Plzně ale byl pozorný.
54:49
Plzeňský Michal Divíšek je vyloučen za napadení.
53:49
Tomáš Divíšek najížděl zprava na Bartu, trefil jej do masky, ale rozhodčí nepřerušili hru a Divíškova dorážka klouzala za Bartovými zády brankovištěm a skončila těsně vedle branky.
52:39
Plzeň je nervózní a sehrála přesilovku špatně. Jedinou šanci měl Dvořák, který dorážel střelu Řezníčka, ale netrefil branku.
50:39
Plzeň se v krátkém oslabení ubránila. Mazanec se vrátil na led ve stejném čase, kdy Petr Sýkora krosčekoval Straku a je vyloučen. Přesilovku tedy bude hrát Plzeň.
48:39
Je po přesilovce, plzeňský obránce Mazanec totiž faulovala je vyloučen. Hraje se 4 na 4.
48:26
Plzeň sehrála dvojnásobnou přesilovku žalostně, v oslabení dokonce ujela dvojice veteránů Janecký, Lubina. Pardubice se nyní brání už ve čtyřech.
47:17
Plzeň bude mít velkou šanci dát gól: minutu a devět vteřin bude hrát v pěti proti třem. Za napadení je totiž vyloučen hostující obránce Novotný.
46:26
Plzeň měla velkou šanci vyrovnat a bude hrát přesilovku. Výborného střelu Svoboda jen vyrazil a Hurtaj pod se snažil bekhendem dorazit puk do sítě. Byl ale faulován Čáslavou, který je vyloučen.
42:50
Plzeň je vyrovnávacím gólem zaskočena a její obrana je nyní lehce propustná. Kolář najížděl zprava na Bartu, který odrazil puk mimo okrajem vyrážečky.
42:05
Pardubice v přesilovce rychle vyrovnávají. Kropáč zprava nahrál puk před brankoviště Mikeskovi, který se trefil do odkryté části plzeňské branky.
41:47
Vyloučen plzeňský Michal Divíšek za nedovolené bránění.
40:01
Hraje se 3. třetina. Plzeň dohrává přesilovku.
40:00
Konec 2. třetiny. Ve druhé třetině byla hra vyrovnaná, ale Plzeň využila jednu z řady přesilovek a udržuje tak naději na play off. Znojmo, které je sedmé a má zatím o tři body víc, hraje po dvou třetinách 3:3 ve Znojmě, osmý Vsetín vede 4:0 na ledě devátých Karlových Varů. Plzeň dosud na Vsetín ztrácela dva body a na Karlovy Vary jeden. Kdo podle vás postoupí? Hlasujte v anketě.
39:20
Mazanec projížděl okolo Kropáče, který ho nešetrně trefil loktem. Domácí obránce zůstal otřesen na ledě, pardubický útočník je vyloučen na dvě minuty.
36:12
Plzeň vede 2:1. Štefanka tečoval Hurtajovo střelu od pravého mantinelu, domácí podruhé využívají přesilovku a v tutoi chvíli si zachovávají naději na play off.
34:42
Hostující Kudrna je vyloučen za nedovolené bránění, Plzeň bude mít přesilovku.
34:18
Štefanka šel sám na pardubického brankáře, ale nezvedl puk a Svoboda střelu po ledě kryl.
33:17
Mikeska trefil po Novotného nahrávce boční konstrukci. Jinak ale Pardubice v přesilovce šance neměly, domácí jsou v pěti.
31:17
Přesilovku budou hrát hosté, Mazanec je vyloučen z hákování.
30:06
Je po přesilovce. Největší šanci v ní měl Admaský, který objel branku a forhendem se snažil zaunout puk pod brankářem Svobodou do sítě, ale ten byl na zemi včas.