Aktuální informace z mistrovství světa v hokeji

Sedmý den hokejového šampionátu v Paříži a Kolíně nad Rýnem je minulostí. Končí i tato kontinuální on-line reportáž. Díky za pozornost a hezký zbytek dne!

Česká reprezentace

Věděl, že to od jeho týmu nebyl dokonalý zápas. Že je nutné zlepšit se v předbrankovém prostoru. Že když jeho hráči necloní brankáři, tak ten těžko pustí gól. Zároveň ale kouč Josef Jandač po zápase s norskými hokejisty chválil, že česká defenziva už pět třetin na mistrovství světa nedostala gól.

Před brankou jsme nedělali šrumec a neclonili brankáři, štve Jandače

přečíst článek

Kanada otáčí vývoj utkání a vede nad Francií 3:2.

11.května 2017 v 21:56, příspěvek archivován: 11.května 2017 v 22:00

CANADA TAKES THE LEAD thanks to @Vlasic44! #CANvsFRA #IIHFWorlds @HC_Men

Domácí Francie senzačně vede nad favoritem z Kanady.

Kanadu znejistila domácí Francie. Nakonec ale favorit bere tři body

Vrátil se po zranění a na ledě patřil k nejlepším. Přesto ani Jakub Voráček nedokázal na hokejovém mistrovství světa překonat urputnou defenzivu Norska. „Bylo to náročné. Tyhle hokeje, to mi připadá, jako když hrajeme proti New Jersey.“ řekl český kapitán po výhře 1:0 po prodloužení.

Voráček: Byl to nejtěžší zápas na mistrovství. Příště to bude jiné

Svátek pro domácí Francouze. Hrají duel s Kanadou. Celý zápas sledujeme v on-line reportáži.

Alexandr Ovečkin kvůli zranění kolene na turnaj nepřiletí. Naopak Švédové získali další posilu.

Ovečkin na mistrovství nepřijede, Švédové se mohou těšit na Lundqvista

Kapitán českého výběru Jakub Voráček: „Byl to nejtěžší zápas na turnaji. Nemyslím si, že jsme hráli špatně. Moc šancí jsme si ale nevytvořili.“

Nejlepším hráčem českého výběru v utkání proti Norsku byl zvolen zkušený útočník Tomáš Plekanec. Souhlasíte?

11.května 2017 v 18:49, příspěvek archivován: 11.května 2017 v 18:50

Nejlepším hráčem #narodnitym v dnešním zápase byl vyhlášen Tomáš Plekanec! #mshokej

Čeští hokejisté mají na mistrovství světa za sebou čtvrté utkání. Oznámkujete jejich výkony. Dávejte reprezentantům známky jako ve škole, nejlepším jedničky.

Útočník Jan Kovář rozhodl v prodloužení po akci Davidem Pastrňákem o druhém bodu pro český tým.

Česko - Norsko 1:0. Nuda v Paříži, hokejisté rozhodli až v prodloužení

Utkání Česka s Norskem míří do prodloužení.

Další hvězda světového hokeje se objeví na letošním mistrovství světa. Švédy posílí brankář New York Rangers Henrik Lundqvist

11.května 2017 v 18:19, příspěvek archivován: 11.května 2017 v 18:25

Henrik Lundqvist will go to the World Championship to play for Sweden. He leaves tomorrow.

V zápase Česka s Norskem diváci stále čekají na první gól. Dočkají se?

11.května 2017 v 18:20, příspěvek archivován: 11.května 2017 v 18:21

4:31 left in the 3rd and still no score. #CZEvsNOR #IIHFWorlds

Rusové se rozstříleli. Dlouho půst a najednou tři góly v dánské brance.

Švédové přetlačili Lotyše, Rusům k vítězství stačily tři bryskní trefy

Rusové čekají na dvě další posily z NHL. Zřejmě jde o hráče Washingtonu Capitals Jevgenije Kuzněcova a Dmitrije Orlova

11.května 2017 v 17:15, příspěvek archivován: 11.května 2017 v 17:18

Appears Team Russia is awaiting two players to join them at the Worlds. No word on who they are but there are four NHL options.

Danové s Rusy zatím drží remízu 0:0. Celý zápas sledujeme v podrobné on-line reportáži.

První třetina z českého pohledu příliš pohledných akcí nepřinesla. Norové dobře brání a stav je zatím 0:0

11.května 2017 v 16:48, příspěvek archivován: 11.května 2017 v 16:50

V první třetině jsme se zatím gólu nedočkali, s Norskem hrajeme stále 0:0. #CZEvNOR #mshokej #IIHFWorlds https://t.co/afZAS0evQS

Čtvrtý zápas českého výběru na mistrovství světa právě odstartoval. Utkání sledujeme v podrobné on-line reportáži.

Slovenský útočník Richard Pánik podepsal s Chicagem novou dvouletou smlouvu. Slovákům by se na mistrovství světa určitě hodil.

11.května 2017 v 16:01, příspěvek archivován: 11.května 2017 v 16:03

#Blackhawks sign Richard Panik to two-year extension.

Sestava, s kterou český výběr vlétne na Nory.

11.května 2017 v 15:33, příspěvek archivován: 11.května 2017 v 16:00

Takhle vypadá dnešní sestava #narodnitym proti @norskishockey! Začínáme v 16:15 živě na @sportCT. ✊ #CZEvNOR #mshokej #IIHFWorlds https://t.co/Vphe5bKDhP

Jak silná posila přijede Němcům? Inu, toto video budiž nejlepší odpovědí. Leon Draisaitl zaznamenal za jediný večer v play-off NHL pět bodů.

Dnešní menu.

11.května 2017 v 15:00, příspěvek archivován: 11.května 2017 v 15:06

TODAY IN COLOGNE: #RUSvsDEN & #SWEvsLAT TODAY IN PARIS: #CZEvsNOR & #CANvsFRA Who are you cheering for? #IIHFWorlds https://t.co/iYyZNtXuvo

IIHF připomíná, že na den přesně před devíti lety byl na MS k vidění na trestné minuty hodně bohatý zápas mezi Finy a USA.

11.května 2017 v 14:30, příspěvek archivován: 11.května 2017 v 14:34

VIDEO: #TBT to May 11, 2008 where two teams: @leijonat & @usahockey saw more of the inside of the penalty box than the actual ice. #IIHFWorlds https://t.co/x19MrIoUF6

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

Švédové dopsali na soupisku pětadvacetiletého obránce Philipa Holma z Växjö Lakers.

Kdo je onou utajovanou hvězdou?

V hokejové reprezentaci roste hvězda, o které se to zatím neví

Vyprodáno. Na zápas mezi Kanadou a Francií se dojde podívat přes 14 tisíc lidí.

11.května 2017 v 13:19, příspěvek archivován: 11.května 2017 v 14:05

⚠️ Canada-France à guichets fermés, plus de 14 000 spectateurs attendus à l'@AccorH_Arena ce soir #EnsemblePour2017 #CANFRA

Tomu se říká pech...

Kanada přišla o nejlepšího obránce. Kvůli pranici na hotelu a řezné ráně

Čtvrtá česká zkouška na MS. Úvodní buly v 16.15.

11.května 2017 v 11:07, příspěvek archivován: 11.května 2017 v 13:30

#narodnitym vyzve od 16:15 ve čtvrtém utkaní na MS výběr Norska! #narodnitym #IIHFWorlds https://t.co/scl9H7xzK4