Aktuální dění na mistrovství světa v hokeji

Kontinuální on-line reportáž z 9. dne na světovém šampionátu v hokeji končí, díky za pozornost. Co přinese 10. den? Sledujte on-line ZDE. Hezký zbytek sobotního večera!

Všechny výsledky a podrobnosti k jednotlivým zápasům najdete zde:

Švýcaři jásají...

13.května 2017 v 22:39, příspěvek archivován: 13.května 2017 v 22:43

Pro zobrazen? videa mus?te m?t zapnutou podporu JavaScriptu

The mighty @SwissIceHockey take down @HC_Men in OVERTIME!!! #CANvsSUI #IIHFWorlds Officially a party in Paris! https://t.co/tRpOZ6RtlN

Kanada už není stoprocentní, se Švýcarskem prohrála v prodloužení. Přečtěte si souhrnný článek.

Kanada ztratila, Švýcaři ji zdolali v prodloužení. Slovinci sestupují

Kanada ztratí minimálně bod, to už je jisté. Duel se Švýcarskem jde do prodloužení - sledujte on-line ZDE.

Sobotní dění ve skupině A jasně a přehledně.

Němci přehráli Itálii, Rusové zničili Slováky. Slaví i USA

Italové jsou blízko sestupu.

13.května 2017 v 22:17, příspěvek archivován: 13.května 2017 v 22:28

The Germans keep quarter-final dreams alive with a big win over Italy. Stay tuned for highlights, story, and more. #ITAvsGER #IIHFWorlds https://t.co/FeWgRslXzt

Že by Kanada poprvé klopýtla? Švýcarsko stáhlo manko z 0:2 na 2:2. Sledujte on-line ZDE.

• Italský útočník Simon Kostner (vlevo) se snaží dostat k odraženému puku před...

Italský útočník Simon Kostner (vlevo) se snaží dostat k odraženému puku před německým brankářem Dannym aus den Birkenem. / Autor: Reuters

Po první třetině Kanada vs. Švýcarsko... Jak to vypadá v pařížské hale?

13.května 2017 v 20:52, příspěvek archivován: 13.května 2017 v 21:04

End of the 1st period in Paris. @HC_Men are up 2-0 over @SwissIceHockey. #CANvsSUI #IIHFWorlds https://t.co/6hzOYDkXpH

• Kanaďan Ryan O'Reilly (vpravo) střílí gól švýcarskému brankáři Jonasu Hillerovi.

Kanaďan Ryan O'Reilly (vpravo) střílí gól švýcarskému brankáři Jonasu Hillerovi. / Autor: Reuters

První třetiny večerních zápasů skončily. Itálie prohrává s Německem 1:2, Kanada vede nad Švýcary 2:0.

• Kanadští hokejisté oslavují vstřelený gól.

Kanadští hokejisté oslavují vstřelený gól. / Autor: AP

Zraněný kapitán ruské hokejové reprezentace Sergej Mozjakin si už na mistrovství světa nezahraje. Vedení týmu oznámilo, že šestatřicetiletý útočník Magnitogorsku dnes opustil Kolín nad Rýnem a bude pokračovat v rehabilitaci doma v Rusku.

Večerní program od 20:15 hodin: Itálie - Německo, Kanada - Švýcarsko.

Jak ruští fandové oslavovali. A že měli co...

13.května 2017 v 18:43, příspěvek archivován: 13.května 2017 v 18:46

Russia hammers Slovakia 6-0. Here's what it looks like at the end of the game. #RUSvsSVK #IIHFWorlds https://t.co/kRuf3rRV75

Rusové doslova zničili Slováky šesti brankami.

Jak hrála běloruská hymna, poprvé na tomto turnaji.

13.května 2017 v 18:38, příspěvek archivován: 13.května 2017 v 18:41

Běloruská radost vs. slovinský zmar názorně.

13.května 2017 v 18:36, příspěvek archivován: 13.května 2017 v 18:38

Game story: Belarus pulls away, 5-2, in "relegation game" vs. Slovenia. Slovenes return to Div. I play. More: https://t.co/l021CPTBNS https://t.co/Nhyn27fdbs

Slovinci nakonec padli s Běloruskem 2:5 a mají jistý sestup.

• Běloruský útočník Alexander Pavlovič oslavuje se spoluhráči vstřelenou branku.

Běloruský útočník Alexander Pavlovič oslavuje se spoluhráči vstřelenou branku. / Autor: Reuters

Po druhé třetině Rusové vedou nad Slovenskem už 5:0! Sledujte ZDE podrobně on-line.

• Slovenský brankář Julius Hubáček inkasuje gól v utkání proti Rusku.

Slovenský brankář Julius Hubáček inkasuje gól v utkání proti Rusku. / Autor: AP

Bělorusové dali Slovincům v druhé třetině čtyři góly. A rázem vedou 5:2. Sledujte podrobnou on-line reportáž ZDE.

• Ruští hokejisté oslavují vstřelený gól do slovenské branky. Trefil se Jevgenij...

Ruští hokejisté oslavují vstřelený gól do slovenské branky. Trefil se Jevgenij Dadonov (druhý zprava). / Autor: AP

Podívejte se, jak slovinští fandové slaví gól proti Bělorusku.

13.května 2017 v 16:45, příspěvek archivován: 13.května 2017 v 16:51

Even steven thanks to a beauty goal by Jeglic for Belarus! #SLOvsBLR #IIHFWorlds https://t.co/RWsfhxfAH7

Fanoušci během duelu Rusko vs. Slovinsko v akci.

13.května 2017 v 16:22, příspěvek archivován: 13.května 2017 v 16:43

There's lots of white, blue, and red in here. Because, well, both countries are white, blue, and red. #RUSvsSVK https://t.co/1yiKYFVPx5

Další program: 16.15 Rusko - Slovensko, Slovinsko - Bělorusko