Podívejte se na dosud známý program play-off.
Předkolo: Plzeň - Mladá Boleslav |
1. zápas - středa 4. března: Plzeň - Mladá Boleslav
2. zápas - čtvrtek 5. března: Plzeň - Mladá Boleslav
3. zápas - sobota 7. března: Mladá Boleslav - Plzeň
Případně 4. zápas - neděle 8. března: Mladá Boleslav - Plzeň
Případně 5. zápas - úterý 10. března: Plzeň - Mladá Boleslav
Předkolo: Vítkovice - Pardubice |
1. zápas - středa 4. března: Vítkovice - Pardubice
2. zápas - čtvrtek 5. března: Vítkovice - Pardubice
3. zápas - sobota 7. března: Pardubice - Vítkovice
Případně 4. zápas - neděle 8. března: Pardubice - Vítkovice
Případně 5. zápas - úterý 10. března: Vítkovice - Pardubice
Čtvrtfinále: Třinec - vítěz předkola (níže v tabulce) |
1. zápas - pátek 13. března: Třinec - ?
2. zápas - sobota 14. března: Třinec - ?
3. zápas - úterý 17. března: ? - Třinec
4. zápas - středa 18. března: ? - Třinec
Případný 5. zápas - pátek 20. března: Třinec - ?
Případný 6. zápas - neděle 22.března: ? - Třinec
Případný 7. zápas - úterý 24. března: Třinec - ?
Čtvrtfinále: Litvínov - vítěz předkola (výše v tabulce) |
1. zápas - pátek 13. března: Litvínov - ?
2. zápas - sobota 14. března: Litvínov - ?
3. zápas - úterý 17. března: ? - Litvínov
4. zápas - středa 18. března: ? - Litvínov
Případný 5. zápas - pátek 20. března: Litvínov - ?
Případný 6. zápas - neděle 22.března: ? - Litvínov
Případný 7. zápas - úterý 24. března: Litvínov - ?
Čtvrtfinále: Kometa - Zlín |
1. zápas - středa 11. března: Kometa - Zlín
2. zápas - čtvrtek 12. března: Kometa - Zlín
3. zápas - neděle 15. března: Zlín - Kometa
4. zápas - pondělí 16. března: Zlín - Kometa
Případný 5. zápas - čtvrtek 19. března: Kometa - Zlín
Případný 6. zápas - sobota 21. března: Zlín - Kometa
Případný 7. zápas - pondělí 23. března: Kometa - Zlín
Čtvrtfinále: Sparta - Hradec Králové |
1. zápas - středa 11. března: Sparta - Hradec Králové
2. zápas - čtvrtek 12. března: Sparta - Hradec Králové
3. zápas - neděle 15. března: Hradec Králové - Sparta
4. zápas - pondělí 16. března: Hradec Králové - Sparta
Případný 5. zápas - čtvrtek 19. března: Sparta - Hradec Králové
Případný 6. zápas - sobota 21. března: Hradec Králové - Sparta
Případný 7. zápas - pondělí 23. března: Sparta - Hradec Králové