Slovan Bratislava zvítězil nad Čerepovcem 5:4 po samostatných nájezdech. Český útočník Jan Buchtele poslal v třetí třetině v přesilovce slovenský celek do vedení 4:3, ale hosté dokázali ještě vyrovnat a odvézt si alespoň bod. Rovněž Buchtele skóroval poprvé v sezoně, na dva góly Severstalu přihrál Matěj Stránský.
Kontinentální hokejová ligaJokerit Helsinky - Nižnij Novgorod 4:2 CSKA Moskva - Dinamo Riga 3:2 v prodl. Viťaz Podolsk - Spartak Moskva 5:3 (Horák 1+0 - Radil 1+0) Slovan Bratislava - Čerepovec 5:4 po sam. nájezdech (Buchtele 1+0, Smoleňák 0+1 - Stránský 0+2) |
Charlamovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Kazaň |
15 |
10 |
1 |
2 |
2 |
49:33 |
34 |
2. |
Jekatěrinburg |
16 |
9 |
1 |
0 |
6 |
45:31 |
29 |
3. |
Nižněkamsk |
16 |
8 |
1 |
3 |
4 |
35:37 |
29 |
4. |
Magnitogorsk |
17 |
7 |
2 |
2 |
6 |
49:47 |
27 |
5. |
Čeljabinsk |
16 |
5 |
2 |
1 |
8 |
33:42 |
20 |
6. |
Chanty-Mansijsk |
16 |
1 |
4 |
2 |
9 |
28:56 |
13 |
7. |
Lada Togliatti |
17 |
2 |
1 |
2 |
12 |
26:44 |
10 |
Černyševova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Omsk |
16 |
8 |
4 |
0 |
4 |
48:25 |
32 |
2. |
Barys Astana |
16 |
9 |
0 |
1 |
6 |
50:37 |
28 |
3. |
Ufa |
16 |
8 |
1 |
1 |
6 |
51:40 |
27 |
4. |
Kunlun Red Star |
16 |
8 |
1 |
1 |
6 |
37:38 |
27 |
5. |
Novosibirsk |
16 |
7 |
1 |
1 |
7 |
33:32 |
24 |
6. |
Vladivostok |
16 |
3 |
1 |
4 |
8 |
34:49 |
15 |
7. |
Chabarovsk |
16 |
3 |
1 |
4 |
8 |
31:50 |
15 |
Bobrovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Petrohrad |
17 |
14 |
3 |
0 |
0 |
79:22 |
48 |
2. |
Jokerit Helsinky |
14 |
10 |
2 |
1 |
1 |
48:22 |
35 |
3. |
Spartak Moskva |
17 |
4 |
4 |
0 |
9 |
48:51 |
20 |
4. |
Dinamo Minsk |
17 |
6 |
0 |
2 |
9 |
31:38 |
20 |
5. |
Slovan Bratislava |
17 |
4 |
1 |
4 |
8 |
35:58 |
18 |
6. |
Dinamo Riga |
17 |
1 |
1 |
1 |
14 |
25:58 |
6 |
Tarasovova divize
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
CSKA Moskva |
15 |
7 |
5 |
0 |
3 |
44:25 |
31 |
2. |
Dynamo Moskva |
18 |
9 |
2 |
0 |
7 |
45:41 |
31 |
3. |
Nižnij Novgorod |
17 |
7 |
2 |
2 |
6 |
33:32 |
27 |
4. |
Jaroslavl |
17 |
7 |
1 |
3 |
6 |
38:48 |
26 |
5. |
HK Soči |
16 |
7 |
1 |
2 |
6 |
42:46 |
25 |
6. |
Čerepovec |
17 |
6 |
1 |
4 |
6 |
34:45 |
24 |
7. |
Viťaz Podolsk |
18 |
6 |
1 |
2 |
9 |
48:52 |
22 |
Švýcarsko
18. kolo:
Fribourg-Gottéron - Ženeva 5:2 (za domácí Birner 1+0)
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Fribourg-Gottéron |
10 |
7 |
0 |
0 |
3 |
23:23 |
21 |
2. |
Bern |
8 |
6 |
0 |
1 |
1 |
31:16 |
19 |
3. |
Zug |
9 |
5 |
2 |
0 |
2 |
29:22 |
19 |
4. |
Biel |
9 |
5 |
1 |
0 |
3 |
32:23 |
17 |
5. |
Lugano |
9 |
5 |
1 |
0 |
3 |
31:22 |
17 |
6. |
Curych |
10 |
4 |
2 |
1 |
3 |
33:28 |
17 |
7. |
Davos |
9 |
5 |
0 |
1 |
3 |
25:23 |
16 |
8. |
Ženeva |
9 |
2 |
1 |
1 |
5 |
20:27 |
9 |
9. |
Lausanne |
8 |
2 |
0 |
2 |
4 |
20:28 |
8 |
10. |
Ambri-Piotta |
9 |
2 |
0 |
1 |
6 |
21:33 |
7 |
11. |
Kloten |
9 |
2 |
0 |
0 |
7 |
14:21 |
6 |
12. |
Langnau |
9 |
1 |
1 |
1 |
6 |
20:33 |
6 |
Německo
9. kolo:
Augsburg - Schwenningen 3:5
Ingolstadt - Iserlohn 5:0
Norimberk - Bremerhaven 5:4 (za domácí Pohl 0+1)
Düsseldorf - Eisbären Berlín 2:4
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Norimberk |
9 |
6 |
0 |
1 |
2 |
27:21 |
19 |
2. |
Eisbären Berlín |
9 |
6 |
0 |
0 |
3 |
29:22 |
18 |
3. |
Mnichov |
9 |
5 |
1 |
1 |
2 |
31:26 |
18 |
4. |
Ingolstadt |
9 |
5 |
1 |
0 |
3 |
29:17 |
17 |
5. |
Mannheim |
9 |
4 |
1 |
1 |
3 |
29:27 |
15 |
6. |
Kolín nad Rýnem |
9 |
4 |
1 |
0 |
4 |
34:27 |
14 |
7. |
Düsseldorf |
9 |
3 |
1 |
1 |
4 |
32:31 |
12 |
8. |
Schwenningen |
9 |
3 |
1 |
1 |
4 |
20:20 |
12 |
9. |
Augsburg |
9 |
4 |
0 |
0 |
5 |
32:35 |
12 |
10. |
Bremerhaven |
9 |
3 |
1 |
1 |
4 |
24:30 |
12 |
11. |
Wolfsburg |
8 |
1 |
3 |
1 |
3 |
23:25 |
10 |
12. |
Straubing |
8 |
3 |
0 |
1 |
4 |
24:27 |
10 |
13. |
Krefeld |
9 |
2 |
1 |
2 |
4 |
23:31 |
10 |
14. |
Iserlohn |
9 |
2 |
0 |
1 |
6 |
16:34 |
7 |
Slovensko
Výsledek:
Slovensko 20 - Detva 4:1
Tabulka
|
Tým |
Z |
V |
VP |
PP |
P |
S |
B |
1. |
Trenčín |
8 |
7 |
1 |
0 |
0 |
26:8 |
23 |
2. |
Banská Bystrica |
9 |
6 |
0 |
3 |
0 |
32:19 |
21 |
3. |
Poprad |
9 |
3 |
4 |
0 |
2 |
27:19 |
17 |
4. |
Košice |
8 |
5 |
0 |
1 |
2 |
24:17 |
16 |
5. |
Nitra |
9 |
4 |
1 |
1 |
3 |
35:29 |
15 |
6. |
Žilina |
9 |
3 |
0 |
2 |
4 |
31:30 |
11 |
7. |
Slovensko 20 |
7 |
3 |
1 |
0 |
3 |
21:33 |
11 |
8. |
Liptovský Mikuláš |
9 |
2 |
1 |
2 |
4 |
19:23 |
10 |
9. |
Zvolen |
8 |
2 |
1 |
1 |
4 |
18:27 |
9 |
10. |
Nové Zámky |
9 |
1 |
2 |
0 |
6 |
20:26 |
7 |
11. |
Detva |
9 |
0 |
0 |
1 |
8 |
13:35 |
1 |