Účastník nedělního Utkání hvězd Sedlák dal už 18 gólů a patří k nejlepším ligovým střelcům. Hyka se v ročníku trefil počtrnácté. Hosté díky českým hráčům smazali v druhé třetině dvoubrankové manko, ale Sibir si šesté vítězství v řadě vzít nenechal.
Brankář Kunlunu Šimon Hrubec zastavil 43 střel a pomohl čínskému celku k domácí výhře 4:2 nad Chabarovskem.
Jako první ho překonal Hynek Zohorna, podruhé český gólman kapituloval až v závěrečné minutě při hře tří proti šesti. Na vítěznou branku Kunlunu přihrál obránce Andrej Šustr.
Ani moskevskému Spartaku branka českého hokejisty k úspěchu nepomohla, v Minsku hosté podlehli 3:4. Robin Hanzl poslal Spartak 18 sekund po zahájení druhé třetiny do vedení 2:1, další tři góly ale dali domácí hráči, kteří dokázali skórovat i v oslabení.
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazaň 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 31:22 | 17 |
2. | Jekatěrinburg 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 39:27 | 14 |
3. | Magnitogorsk 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 20:15 | 12 |
4. | Čeljabinsk 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 20:18 | 10 |
5. | Nižnij Novgorod 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 28:34 | 8 |
6. | Nižněkamsk 9 | 2 | 1 | 0 | 6 | 18:33 | 6 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 32:17 | 18 |
2. | Ufa 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 38:30 | 16 |
3. | Novosibirsk 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 32:35 | 9 |
4. | Barys Nur-Sultan 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 16:19 | 7 |
5. | Chabarovsk 11 | 1 | 1 | 1 | 8 | 18:42 | 5 |
6. | Kunlun Red Star 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 13:31 | 3 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 29:24 | 14 |
2. | Čerepovec 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 18:21 | 11 |
3. | Spartak Moskva 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 22:30 | 9 |
4. | Viťaz Podolsk 9 | 2 | 2 | 0 | 5 | 28:26 | 8 |
5. | Jokerit Helsinky 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:7 | 6 |
6. | HK Soči 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12:26 | 5 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 28:14 | 15 |
2. | Dinamo Minsk 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 32:27 | 14 |
3. | Dynamo Moskva 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 29:23 | 13 |
4. | Jaroslavl 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 18:12 | 8 |
5. | Dinamo Riga 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11:15 | 3 |
28:03 Kugryšev
36:01 Sošnikov (Hartikainen, Omark)
Metsola (Karejev) – A. Semjonov, Larsen, Koledov, Arzamascev, Lisovec, Ar. Sergejev, Muchamadullin – Hartikainen, Burmistrov (A), Omark (C) – Krikunov, Manninen, Sošnikov (A) – V. Žarkov, Kadějkin, Kugryšev – M. Majorov, Kartajev, Chochrjakov – Baškirov.
Krasotkin (Truškov) – Almqvist, A. Osipov (A), Kozlovskij, Miščenko, Bobrjašov, Ugolnikov, Davydov – Bakoš, Ljungh, Vicharev – Korosteljov, J. Petrov, V. Butuzov – K. Voronin, Glazačev (C), Mereskin (A) – Lisin, V. Strelcov, A. Strelcov – Drobin.
Rozhodčí: Naumov, Gusev – Antonov, Šadrin
25:42 Jormakka (Byvalcev, Jo. Nättinen)
19:59 Beck (McMillan, Vojnov)
65:00 Beck
I. Ježov (Saprykin) – Vorobej, Jeřábek (A), V. Lajunen, Pylenkov, Jevsejenkov (A), Golovkov, Šinkevič – A. Sjomin (C), Mojsejev, Q. Howden – Jo. Nättinen, Byvalcev, Jormakka – Laričev, P. Černov, Grebenščikov – Orlovič-Grudkov, D. Kvartalnov, Koltygin – Kulagin.
Bobkov (Garipov) – Pokka, Vojnov (A), Franson (A), Manuchov, Martynov, Ručkin, Spicenko – Beck, McMillan, Klinkhammer – Košelev, K. Semjonov, Gračjov – Manukjan, Zernov, Pjanov – A. Potapov, Stas (C), Dědunov.
Rozhodčí: Gofman, Romasko – Nikolajev, Parikov
14:37 Shinkaruk (Yip, T. Murphy)
30:59 Brulé (Yip, Shinkaruk)
35:53 Magee (Šustr)
40:43 Chelios (Shinkaruk, Yip)
09:11 H. Zohorna (Rasskazov, Korjagin)
59:01 Turbin (Golubev, Ruděnkov)
Hrubec (J. Smith) – Sproul, T. Murphy, Chelios, Bartley, Šustr (A), D. Osipov – Brulé (A), Cracknell (C), Yip – Foo, Lockhart, Wong – Smith-Pelly, Kane, Shinkaruk – Magee, Werek, Hunt.
Alikin (Jevgrafov) – Vitásek, Jordán (C), V. Vasiljev, Turbin, Ignatovič, Korjagin, Alexandrov – H. Zohorna, Rasskazov, Fajzullin – Vl. Ušenin, Vj. Ušenin (A), Gorškov – Ruděnkov (A), Golubev, A. Lazarev – Kacuba, A. Kuzněcov, Železkov.
Rozhodčí: Kulakov, Sidorenko – Kučava, Černyšov
11:13 Aljajev (Žafjarov, Varnakov)
41:38 Belevič (Bočarov)
50:41 Gončaruk (Počivalov)
30:50 Tkačjov (Markov, Pääjärvi)
Lindbäck (Tichomirov) – Barancev, Orlov, Ch. Genoway, Mišarin, Volčenkov, Aljajev, Minejev – Varnakov, Shore, Žafjarov – Schroeder, Šenfeld, Rattie – Bočarov, Belevič, Verjajev – Gončaruk, Urakov, Počivalov.
Konovalov (Lazušin) – Markov, Kronwall, Rafikov, Nakládal, Čerepanov, M. Osipov, Savčenko – Děnisenko, Pääjärvi, Lander – S. Da Costa, J. Averin, Kudrjavcev – Kovalenko, Kajumov, Alexejev – Tkačjov, Iljenko, Beljajev – Kraskovskij.
Rozhodčí: Bondar, Gašilov – Novikov, Slavikovskij
Počet diváků: 5 500
21:02 White
34:05 D. Bodrov (Bělousov, A. Garejev)
65:00 Dacjuk
Šaryčenkov (Barulin) – R. Murphy (A), Rjasenskij, Bryncev, Šaripzjanov (A), Aťušov (C), Pajgin, Volgin – Porjadin, Berglund, White – Chajrullin, Enlund, Padakin – Grošev, P. Kulikov, Šiksatdarov – Chisamutdinov, Šarifjanov, Chafizov – Černikov.
Fomin (Jakub Kovář) – Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Mamkin, D. Bodrov (A), Gurkin, Batyršin, Valitov – Golyšev, Macek, Dawes (C) – Obidin, Holland, Litovčenko – A. Garejev, Dacjuk (A), Bělousov – Ovčinnikov, V. Popov, Mozer – Platt.
Rozhodčí: Konstantin Olenin, Ivan Fatějev – Gleb Lazarev, Sergej Šeljanin
17:25 Galijev (O. Li)
49:08 K. Petrov (Frattin, Azevedo)
Jerjomenko (Bočarov) – Čajkovský, Hietanen, Mironov (A), Volkov, J. Zajcev, Grigorjev, Alanov – Jaškin, Šipačov (C), Tarasov – Pulkkinen, Polygalov, Indrašis – Brjukvin, Igumnov, Alexejev – V. Kuljomin (A), Jefremov, Mojsejev – Kruglov.
Reideborn (Biljalov) – Jarullin, Virtanen, Rukavišnikov, Judin, Žuravljov, Chenkel, Ljamkin – K. Petrov, Cormier, Azevedo (A) – Zaripov (C), Voronkov, Galijev – Lukojanov, M. Gluchov (A), E. Galimov – O. Li, Sannikov, Frattin – Dyňak.
Rozhodčí: Fraňo, Hribik – Sazonov, Sivov
Počet diváků: 6 812
38:33 Tolčinskij (Kaprizov)
41:25 Okulov (A. Marčenko, Šalunov)
42:13 Tolčinskij
33:47 Podkolzin (A. Bělov)
39:43 Karpov (Bengtsson, A. Bělov)
Lars Johansson (I. Sorokin) – Nestěrov (C), Blažijevskij, A. Marčenko, Dahlbeck, Kiselevič, M. Robinson (A), Naumenkov – Kaprizov, M. Kempe, Slepyšev – Okulov, Šalunov, Mamin – Kalinin, Al. Popov (A), P. Karnauchov – Komissarov, Sorkin, Tolčinskij – Rtiščev.
Hellberg (19.–20. Samonov) – Bengtsson, A. Bělov, Tokranov, Ožiganov, Zub, Chafizullin (A), Galeňuk – Jakupov, Lehterä (A), Tkačjov – Karpov, Kemppainen, Ketov (C) – Glotov, Koskiranta, Kuzmenko – Podkolzin, Kablukov, Ivan Morozov – K. Marčenko.
Rozhodčí: Bělov, Ravodin – Viljugin, Šalagin
Počet diváků: 10 614
05:31 Martynov (Spooner, Morrow)
30:29 Prince (Gragnani, Spooner)
36:40 Dadonov (Drozdov, Znacharenko)
41:59 Kitarov
15:07 Zubov (I. Višněvskij, Fjodorov)
20:18 R. Hanzl (Fjodorov, Nikoncev)
52:54 Daugavinš (Fjodorov, Zubov)
Tolopilo (48. D. Taylor) – Gotovec, Morrow, Dostanko, Znacharenko, Jerjomenko, Gragnani, Denisov – Pavlovič, Dadonov, Kitarov – Martynov, Spooner, Prince – Paré, Pavlenko, Greckij – Děmkov, Stefanovič, A. Kosticyn – Drozdov.
J. Hudáček (42. Bespalov) – I. Višněvskij, Viklund, D. Višněvskij, Kutějkin, Gončarov, D. Musin, Trišin – Nikoncev, R. Hanzl, Fjodorov – Karsums, Daugavinš, Zubov – Cyplakov, Juňkov, Chochlačov – Arkalov, A. Galimov, Kokarev.
Rozhodčí: Viktor Birin, Pavel Ovčinnikov – Alexander Sadovnikov, Dmitrij Šišlo
19:12 Joensuu
03:14 Knight (Dietz, Videll)
25:22 Michajlis (Valk)
54:15 Šestakov (Valk, Blacker)
57:09 Videll
59:54 Boyd (Akolzin)
Kalninš (A. Niemi) – Lehtonen, D. Sklenička, Lepistö, Lööv, Kivistö, Eronen – Joensuu, O'Neill, Regin – Haapala, Kontiola, Nicklas Jensen – Moses, Savinainen, M. Niemi – Oksanen, Anttila, Pihlström – Halme.
Pasquale (H. Karlsson) – Blacker, Ohtamaa, Metalnikov, Dietz, Šalapov, Makljukov, Orechov – Knight, R. Starčenko, Videll – Michajlis, Valk, Šestakov – Akolzin, Boyd, Ševčenko – Petuchov, Gurkov, Sagadejev.
Rozhodčí: Vasiljev, Judakov – Zacharenkov, Ivanov
Počet diváků: 9186
09:31 Loginov
13:18 Puustinen (Jokipakka, Ruohomaa)
38:34 Šarov (Puustinen, Jokipakka)
55:50 Milovzorov (Šaškov, Ruohomaa)
58:36 Sajustov (Milovzorov, Děmidov)
21:17 Hyka (Calof)
36:58 Sedlák (Karpuchin, Hyka)
Säteri (Krasikov) – Loginov, Jokipakka, Děmidov, Jermakov, Ilja Morozov, K. Alexejev, J. Chabarov – Ruohomaa, Puustinen, Šarov – Sajustov, Milovzorov, Šaškov – V. Komarov, Česalin, I. Makarov – Torčeňuk, Zyrjanov, Romancev – Romajev.
Fedotov (S. Galimov) – Isajev, Bailen, Karpuchin, S. Těreščenko, Menšikov, Borodkin, Kirpičnikov – Hyka, Sedlák, Calof – Thomas, Glinkin, Osnovin – Bobyljov, Karlin, Avcin – Šarov, Tridčikov, N. Komarov – Zajcev.
Rozhodčí: Ansons, Odins – Goljak, Stroganov
Počet diváků: 6320
47:51 Protapovič (Ďaloga, M. Redlihs)
09:34 Lugin (Kaletnik)
60:44 Rundblad (Altybarmakjan)
Salák (An. Makarov) – Marshall, Mamčics, Balinskis, Ališauskas, Berglund, Sotnieks, Ďaloga – M. Redlihs, Ashton, Darzinš – Setdikov, Protapovič, Slepec – Gegeris, Batna, Meija – Pavlovs, Džerinš, Lipsbergs – Trastašenkovs.
Nalimov (A. Achmetov) – Rundblad, Bertilsson, Klimontov, A. Petrov, Abrosimov, D. Alexandrov, Gordějev, J. Alexandrov – Archipov, R. Rosén, Altybarmakjan – Leščenko, Kaletnik, Lugin – Šmeljov, Točickij, Mosaljov – Rachimullin, Rybakov, Vyglazov – Starkov.