Domácí Traktor poslal do vedení ve druhé třetině v oslabení po Sedlákově přihrávce Nick Bailen a druhou branku přidal až v 51. minutě Hyka, který zaznamenal 17. trefu v sezoně.
Hyka poté asistoval u obou gólů Sedláka, který se nejprve prosadil při soupeřově hře bez brankáře a chvíli na to využil přesilovku.
Sedlák si tři dny před 27. narozeninami vylepšil bilanci na 23 zásahů v sezoně a v tabulce střelců KHL je pátý. Mezi českými hráči mu patří druhá příčka za Dmitrijem Jaškinem z Dynama Moskva, který je s 30 brankami druhým nejlepším střelcem soutěže.
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Kazaň 10 | 4 | 4 | 1 | 1 | 31:22 | 17 |
2. | Jekatěrinburg 10 | 5 | 1 | 2 | 2 | 39:27 | 14 |
3. | Magnitogorsk 9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 20:15 | 12 |
4. | Čeljabinsk 10 | 4 | 0 | 2 | 4 | 20:18 | 10 |
5. | Nižnij Novgorod 10 | 2 | 1 | 2 | 5 | 28:34 | 8 |
6. | Nižněkamsk 9 | 2 | 1 | 0 | 6 | 18:33 | 6 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Omsk 11 | 8 | 0 | 2 | 1 | 32:17 | 18 |
2. | Ufa 11 | 7 | 1 | 0 | 3 | 38:30 | 16 |
3. | Novosibirsk 11 | 3 | 1 | 1 | 6 | 32:35 | 9 |
4. | Barys Nur-Sultan 6 | 2 | 0 | 3 | 1 | 16:19 | 7 |
5. | Chabarovsk 11 | 1 | 1 | 1 | 8 | 18:42 | 5 |
6. | Kunlun Red Star 8 | 0 | 0 | 1 | 7 | 13:31 | 3 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad 10 | 6 | 0 | 2 | 2 | 29:24 | 14 |
2. | Čerepovec 8 | 3 | 2 | 1 | 2 | 18:21 | 11 |
3. | Spartak Moskva 10 | 3 | 1 | 1 | 5 | 22:30 | 9 |
4. | Viťaz Podolsk 9 | 2 | 2 | 0 | 5 | 28:26 | 8 |
5. | Jokerit Helsinky 4 | 3 | 0 | 0 | 1 | 16:7 | 6 |
6. | HK Soči 8 | 1 | 1 | 1 | 5 | 12:26 | 5 |
KLUB | Z | V | R | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | CSKA Moskva 9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 28:14 | 15 |
2. | Dinamo Minsk 8 | 3 | 3 | 0 | 2 | 32:27 | 14 |
3. | Dynamo Moskva 9 | 4 | 1 | 1 | 3 | 29:23 | 13 |
4. | Jaroslavl 6 | 4 | 0 | 0 | 2 | 18:12 | 8 |
5. | Dinamo Riga 5 | 1 | 0 | 1 | 3 | 11:15 | 3 |
24:55 Bailen (Sedlák, Alexejev)
50:29 Hyka (Calof)
54:37 Sedlák (Menšikov, Hyka)
55:17 Sedlák (Hyka, Isajev)
Fedotov (S. Galimov) – Bailen, Isajev, Kalinin, Karpuchin, Borodkin, Menšikov, Jasinskij, Alexejev – Sedlák, Hyka, Calof – An. Popov, Glinkin, Osnovin – Podkorytov, Stěpanov, Kosov – Fatějev, Tridčikov, Šarov.
Krasikov (Säteri) – Jokipakka, Loginov, K. Alexejev, Ilja Morozov, Jermakov, Děmidov, Jefremov, J. Chabarov – Puustinen, Ruohomaa, Šarov – Milovzorov, Sajustov, J. Peltola – Zyrjanov, Česalin, Romancev – A. Jakovlev, Jurov, N. Korotkov.
Rozhodčí: Bukin, Gamalej – Sazonov, Strelcov
35:25 Korosteljov (Lalonde, Achijarov)
40:24 Vicharev (Ljungh, Bakoš)
59:37 Ljungh (Bakoš)
53:30 Ashton (Meija, Balinskis)
Truškov (Olkinuora) – Lalonde, Achijarov, Kozlovskij, Miščenko, Ugolnikov, Ostrovskij, A. Osipov, Bobrjašov – Bakoš, Ljungh, Vicharev – Korosteljov, V. Butuzov, Silajev – Konnov, V. Strelcov, A. Strelcov – K. Voronin, Mereskin, Lisin.
Salák (Liepins) – Sotnieks, Berglund, Marshall, Mamčics, Ďaloga, Balinskis, Gimajev – M. Redlihs, Darzinš, Džerinš – Protapovič, Ashton, Meija – Gillies, Pavlovs, Batna – Lejnieks, Gegeris, Slepec – Švanenbergs.
Rozhodčí: Bondar,Fatajev – Nikolajev, Novikov
Počet diváků: 3902
62:39 Šmeljov (Mosaljov)
Proskurjakov (Nalimov) – Rundblad, Bertilsson, Ellis, Abrosimov, J. Alexandrov, A. Petrov (A), Gordějev – Strömwall, Collins (A), Leščenko – Lugin (C), Archipov, Kaletnik – Šmeljov, Točickij, Mosaljov – Starkov, Tomilin, Vyglazov – Makarenko.
Lindbäck (Tichomirov) – Orlov, Barancev (C), Ch. Genoway, Zborovskij, Mišarin, Aljajev, Minejev – Žafjarov, Schroeder (A), Šenfeld – Varnakov (A), Shore, Bočarov – Rattie, Gončaruk, Belevič – Verjajev, D. Iljin, Urakov – Počivalov.
Rozhodčí: Morozov, Fraňo – Kučava, Šišlo
Počet diváků: 7 218
04:00 Kodola (Chochlov, Petunin)
Petunin
26:45 A. Sjomin (Byvalcev, Jevsejenkov)
Šugajev (Podjapolskij) – Kinrade, A. Kulda, Chochlov, Makejev, Kudako, M. Chabarov, Provolněv, N. Chlystov – Čižikov, Monachov (A), Jakimov (A) – J. Jakovlev, Kapustin, Geraskin (C) – Kodola, A. Alexejev, Petunin – Trubačjov, Liška, J. Morozov.
I. Ježov (Saprykin) – Pylenkov, Jeřábek, Pautov, V. Lajunen (A), Golovkov, Jevsejenkov (A), Katičev – Makejev, A. Sjomin (C), Mojsejev – Jormakka, Jo. Nättinen, Byvalcev – Q. Howden, P. Černov, Grebenščikov – Laričev, Petrakov, Kulagin – Gončarov.