Hyka v 6. minutě zápasu otevřel skóre a v 6. minutě třetí třetiny čtvrtým gólem v sezoně zařídil vyrovnání na 2:2. Nastartoval tím obrat, který domácí dokonali v posledních třech minutách.
Hyka ještě asistoval u závěrečného gólu do prázdné branky a tříbodovým zápasem si upevnil pozici nejproduktivnějšího českého hráče v soutěži (4+13). Nejlepší český střelec v lize Sedlák je o tři body za ním druhý (7+7).
Sklenička se střelecky prosadil poprvé v sezoně a vylepšil si dosavadní bilanci šesti asistencí. Český bek rozuzlil dorážkou ve třetí minutě prodloužení duel dvou nejlepších týmů Západní konference, ve kterém jeho celek třikrát ztratil jednobrankový náskok, ale nakonec si prodloužení vynutil až gólem 37 sekund před koncem normální hrací doby. Finský tým má teď v čele tabulky dvoubodový náskok na SKA, který má ale zápas k dobru.
05:05 Hyka (Bailen, L. Sedlák)
45:35 Hyka
57:37 Pulkkinen (Byvalcev)
59:38 Těrtyšnyj (Hyka)
10:24 Garajev (Feoktistov)
11:12 Feoktistov (Jaks, Lipon)
Will (Garipov) – Jarullin (A), Pilut, Bailen, S. Tělegin, Kulik, Karpuchin, Kirpičnikov – Pulkkinen, Byvalcev, S. Kalinin (C) – Hyka, L. Sedlák (A), Těrtyšnyj – V. Abramov, V. A. Tkačov, Kapustin – Fatějev, Osnovin, Šabanov – Gorjunov-Rolgizer.
Hellberg (Treťjak, Myšev) – J. Alexandrov, Rundblad (A), Valencov, Jaks, Kamalov, Miščenko, Zorkin – Feoktistov (C), Glotov, Lipon (A) – A. Nikolajev, Garajev, Bakanov – P. Šen, Jakimov, Peťkov – Babenko, Žabrejev, Kolgotin.
Rozhodčí: Bělov, Gašilov – Osipov, Parikov
Počet diváků: 2 287
28:00 S. Da Costa (Blacker)
54:04 S. Bočarov (Blacker, B. Macek)
55:16 S. Da Costa (Gurkin, Šumakov)
64:59 S. Da Costa (A. Makejev, Blacker)
04:29 Zubarev (Chochrjakov, Sannikov)
47:35 Sannikov (Alalykin)
48:13 Markus Granlund (Hartikainen, S. Manninen)
Galkin (Šikin) – Blacker, Trjamkin, Zborovskij, Gurkin, Arzamascev, Salov – A. Makejev, S. Da Costa, Šumakov – B. Macek, Spooner, S. Bočarov – Žukenov, P. Cormier, Romancev – V. Kuzněcov, P. Kulikov, Chripunov.
Metsola (Šaryčenkov) – Muchamadullin, P. Larsen, Koledov, Naumenkov, Zubarev, Panin, J. Birjukov, Lisovec – Hartikainen, S. Manninen, Markus Granlund – N. Kuljomin, Kadějkin, Šmeljov – Sannikov, Chochrjakov, Platt – Pustozjorov, Alalykin, Baškirov.
Rozhodčí: Naumov, Ravodin – Zacharenkov, Novikov
30:45 Agostino (Lennström, Miele)
63:08 Hrivík (Žafjarov)
51:52 Archipov (Fajzullin)
Murygin (Tichomirov) – J. Martynov, Pajgin (A), M. Orlov, Marin, Lennström, Mišarin, M. Fedotov – Žafjarov (A), Miele, Agostino – Zaar, Hrivík, Čechovič – Ilja Fedotov, A. Michejev, Šenfeld (C) – Gončaruk, Belevič, Verjajev.
Alikin (Jevgrafov) – S. Těreščenko, Jordán (C), Volgin, Znacharenko, Aljajev, Korjagin, Byčkov – Ljubimov, Galuzin (A), Tomášek – A. Gorškov (A), Nikolišin, V. Butuzov – Fajzullin, Lenc, Šarov – Alexejev, A. Kuzněcov, Archipov.
Rozhodčí: Gofman, Romasko – Viljugin, Šalagin
Počet diváků: 480
58:10 Tyler Wong (Sproul, Chelios)
21:01 Michajlis (Valk, Alsing)
Michajlis
J. Smith (P. O'Brien) – Chelios, Sproul (A), Bartley (A), D. Osipov, N. Chlystov, Fram, Yuen, Jen – S. Foo, Lockhart, P. Foo – Yip (C), C. Kane, Nicholls – Werek, Tyler Wong, Pu – Riche, Squires.
Ortio (A. Šutov) – R. Savčenko, D. Dietz (C), Šalapov, Alsing, Samat Danijar, Orechov – J. Lilja, Kunyk, Frattin – Michajlis (A), Valk, R. Starčenko (A) – J. Berglund, Šestakov, Savickij – Petuchov, A. Zubov, Asetov – Musorov, Kaijržan.
Rozhodčí: Odinš, Sidorenko – Goljak, Kučava
Počet diváků: 308
14:37 Sorkin (Kameněv)
21:34 Světlakov (Okulov)
35:25 Rihards Bukarts (Obidin, Metalnikov)
Reideborn (Ivan Fedotov) – Gilmour, V. Svedberg, N. Nestěrov, Arťom Sergejev, Lugovjak, M. Ibragimov, Kaliničenko – Andronov (C), P. Karnauchov, Alexandr Popov (A) – M. Guskov, Slepyšev, Grigorenko – S. Plotnikov (A), Sorkin, Okulov – Sošnikov, Světlakov, Poltapov – Kameněv.
Serebrjakov (Sinjagin) – Mozík, Šulák, Metalnikov, Matuškin, Chamidullin, Fazylzjanov, Palivko – Obidin, Kestner, Rihards Bukarts – Lugin (C), A. Garejev, Gračov – A. Manukjan, Arťuchin (A), Sajustov (A) – A. Ševčenko, Vladislav Ušenin, Vjačeslav Ušenin.
Rozhodčí: Sergej Kulakov, Roman Sčenjov – Daniil Zacharov, Alexander Sysujev
0:53 Nicklas Jensen
24:14 Turunen (Schroeder, Friman)
30:20 P. Holm (Björninen)
59:23 Schroeder (B. O'Neill, P. Holm)
62:39 D. Sklenička (Kossila)
17:18 M. Robinson (K. Marčenko)
24:41 Kemppainen (Kuzmenko, Burdasov)
35:35 Ožiganov (N. Gusev)
58:45 Kuzmenko (Burdasov)
Lindbäck (Juvonen) – Lindbohm, P. Holm, O. Leskinen, D. Sklenička, Kivistö, Friman – Nicklas Jensen, Kossila, B. O'Neill – Savinainen, Norman, Pakarinen – H. Ikonen, Schroeder, Turunen – Hännikäinen, Björninen, M. Anttila (C).
Lars Johansson (Samonov) – Fantenberg, Ožiganov, Kirsanov, M. Robinson, Pautov, Pylenkov – Kuzmenko, Kemppainen, Burdasov (C) – N. Gusev, Vey, Timkin – Chusnutdinov, Danila Moisejev, Ketov – K. Marčenko, Ivan Morozov, E. Galimov – M. Vorobjov.
Rozhodčí: Fraňo, Judakov – Sivov, Šišlo
Počet diváků: 10 104
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeljabinsk | 50 | 23 | 12 | 3 | 12 | 153:119 | 73 |
2. | Magnitogorsk | 48 | 26 | 8 | 3 | 11 | 164:120 | 71 |
3. | Kazaň | 48 | 21 | 9 | 6 | 12 | 129:109 | 66 |
4. | Nižněkamsk | 49 | 16 | 6 | 8 | 19 | 121:140 | 52 |
5. | Jekatěrinburg | 44 | 14 | 3 | 6 | 21 | 122:127 | 40 |
6. | Kunlun | 48 | 7 | 2 | 7 | 32 | 101:198 | 25 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Ufa | 46 | 24 | 4 | 6 | 12 | 131:97 | 62 |
2. | Omsk | 47 | 24 | 4 | 2 | 17 | 137:104 | 58 |
3. | Novosibirsk | 49 | 18 | 8 | 5 | 18 | 107:105 | 57 |
4. | Nur-Sultan | 47 | 14 | 8 | 4 | 21 | 127:138 | 48 |
5. | Chabarovsk | 50 | 12 | 7 | 8 | 23 | 97:125 | 46 |
6. | Vladivostok | 48 | 10 | 4 | 5 | 29 | 85:148 | 33 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Petrohrad | 47 | 24 | 6 | 6 | 11 | 144:97 | 66 |
2. | Jokerit Helsinky | 47 | 22 | 7 | 6 | 12 | 143:113 | 64 |
3. | Spartak Moskva | 48 | 19 | 7 | 4 | 18 | 122:118 | 56 |
4. | Nižnij Novgorod | 47 | 20 | 1 | 7 | 19 | 117:113 | 49 |
5. | Podolsk | 48 | 9 | 6 | 13 | 20 | 121:149 | 43 |
6. | Soči | 47 | 13 | 5 | 5 | 24 | 110:131 | 41 |
KLUB | Z | V | VP | PP | P | S | B | |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Dynamo Moskva | 48 | 26 | 4 | 4 | 14 | 159:119 | 64 |
2. | Čerepovec | 48 | 18 | 10 | 7 | 13 | 127:114 | 63 |
3. | CSKA Moskva | 47 | 18 | 11 | 5 | 13 | 120:107 | 63 |
4. | Jaroslavl | 47 | 19 | 4 | 9 | 15 | 113:103 | 55 |
5. | Minsk | 47 | 18 | 5 | 8 | 16 | 138:144 | 54 |
6. | Riga | 45 | 9 | 5 | 9 | 22 | 93:143 | 37 |