Utkání komentuje Miloš Dvořák

KLADNO - HAVÍŘOV 5:3 (2:2, 0:1, 3:0) Konečný výsledek
Stav série 2:1
60:00
Utkání skončilo. Kladno, přestože prohrávalo, otočilo skóre a v sérii vede 2:1. Na ledě se objevují tradiční Fidorky.
59:56
Kladno - Havířov 5:3 Puku za vlastní brankou zmocnil Jankových a přes celé kluziště uzavírá střelecký účet zápasu.
59:46
Hosté spěchají do útočného pásma, Mařík na střídačku.
58:52
Hosté se stále brání za cenu zakázaných uvolnění a nemohou odvolat brankáře.
58:10
Havířov pouze vyhazuje, do tlaku se vůbec nedostává.
57:02
Kladno nepouští Havířov do žádných příležitostí. Na druhé straně se do šancí dostali Mojžíš a Jankových, ale náskok svého týmu nepojistili.
55:24
Havířovský tlak je zatím bezzubý, hosté mohou být rádi, že naopak sami neinkasují.
54:01
Mařík drží havířovské šance na prodloužení, dvakrát ujel Horna, ale proti hostujícímu gólmanovi neuspěl, stejně jako Klimt.
52:06
Kladno - Havířov 4:3 Domácí se poprvé v utkání ujímají vedení, Kysela z roku kluziště našel před brankou Havla, který zadovkou zasunul puk mezi Maříkovy betony.
50:38
Hosté se ubránili, ale kladenští hokejisté jsou i nadále nastěhovaní před Maříkem a zkouší jeho pozornost ze všech pozic.
49:06
Při přesilovce měl dvě velké šance Kruliš, ale Mařík drží nerozhodný stav.
48:38
Havířov mohl jít do vedení po velkém závaru, kdy snad všichni kladenští hráči leželi před Orctvou brankou, domácí padali do střel a bránili se zuby-nehty. Situaci ukončilo až písknutí Šakarova za hru bez helmy.
46:25
Kladno se zlepšilo a snaží se o čtvrtý gól.
45:32
Kladno - Havířov 3:3 Domácí nakonec využívají přesilovku. Kruliš v jejím závěru našel volného Klimta, ten z prostoru mezi kruhy střelou nad lapačku vyrovnal.
44:52
Domácí hrají neustále v početní výhodě, ale v křeči testovali Maříkovu pozornost pouze nepříliš nebezpečnými posusy od modré.
41:30
Zajíc se vrací na led.
40:41
Obrovská šance Kladna, po Mojžíšově ráně od modré dorážel do prázdné branky Klimt, ale Mařík tygřím skokem zachytil puk do lapačky!
40:01
Začíná 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetina I přes dlouhé přerušení ve 34. minutě následuje patnáctiminutová přestávka.
39:30
Hra bude pokračovat ve čtyřech na obou stranách po Zajícově vysoké holi, za kterou je vyloučen.
38:50
Chvilku se nehrálo, Sršeň ve vlastním obranném pásmu fauloval Michálka a havířovský útočník si po faulu neodpustil úder hokejkou do tváře ležícího Michálka. Sršeň je potrestán na dvě plus pět minut, navíc dostává ještě trest do konce utkání!
37:50
Zápas sleduje 7190 platících diváků.
36:11
I hosté se ubránili ve čtyřech. Havířov je v plném počtu.
35:28
Domácí se ubránili, Orct nemusel ani jednou zasahovat. Začíná přesilovka Kladna.
34:11
Kladno se ve třech pustilo do rychlého brejku, který hosté zastavili nedovoleným způsobem, po faulu na Kyselu je vyloučen Kopecký.
33:28
Hrbek se vrací z trestné lavice, začíná dvojnásobná přesilovka Havířova.
33:24
Oba týmy jsou zpět na ledě, rozhodčí vhazuje buly, opakovaně začíná druhá třetina.