Konec utkání. Karlovy Vary zůstávají v extralize.
58:44
Vyloučen domácí Mošna. Hosté si berou oddechový čas.
56:38
Hosté se nakonec v této přesilovce přeci jen dočkali. Kverka dává gól střelou po zemi. Domácí fanoušci posměšně skandují "Jarina, Jarina".
56:23
Kverka střílí do prázdné brány po skvělé přihrávce Hlinky z rohu. Gól však nebyl uznán pro posunutí branky. Jarina dostává za protesty osobní trest 10 minut.
54:47
Z přesilovky opět nic nebylo. Domácí se naopak budou muset bránit po vyloučení Hájka, který srazil u hrazení Radka Procházku.
52:40
Domácí Plaček pohrdl šancí na snížení skóre - netrefil prázdnou branku.
52:34
Dvě minuty za hru vysokou holí dostává Sejejs.
52:00
Po delší době se už zase hraje.
51:57
Po vstřelení gólu zhasla světla na Chomutovovském stadionu. Svítí se pouze v rozhlasové kabině, kde je i potrestaný kouč Kýhos. Tma byla zhruba 7 minut, po celou dobu publikum oslavuje domácího střelce.
51:57
K odraženému puku se dostal domácí útočník Šíp a snížil na 2:4.
50:14
Hraje se převážně ve středním pásmu. Hosté se soustředí na kouskování hry a Chomutov se nemůže dostat přes jejich obranný val na modré.
46:54
Karlovarští obklíčili rozhodčího Habera a dožadují se potrestání jednoho z domácích hráčů za zákrok, kterého si rozhodčí nevšimli.
46:16
Další náznak náporu domácích. Mikšovice však ke střele nepustil obránce Rebolj.
43:25
Domácí bojují o záchranu série. Mošna pálil těsně vedle a chvíli nato Franěk vleže kryl střelu Petrovky.
41:06
Rychlá akce druhého karlovarského útoku. Steiner přihrával Chlubnovi, který se rozhodl pro střelu a těsně minul.
40:01
40:00
Konec 2. třetiny.
38:05
Vývoj hry se nemění. Několikrát se sice vhazovalo před Fraňkem, domácí se ale nedostali ke střele. Diváci je ženou, aby se ještě pokusili o zvrat.
34:37
Obě mužstva rychle střídají. Hosté s přehledem kontrolují hru a odrážejí pokusy domácích o průniky do útočné třetiny.
31:26
Kverka lehkou střelou k tyči do protipohybu domácího brankáře upravuje na 1:4. Od modré mu nahrával Polák. Karlovy Vary jasně dominují, zdá se být rozhodnuto.
29:39
Vyloučení na obou stranách. Za vzájemnou potyčku jdou na trestnou lavici Trefný a Kántor.
29:04
Vyloučen hostující Rebolj za držení. První chomutovský útok tak má šanci vrátit tým do hry.
28:11
Třetí gól Karlových Varů dal Pavliš. Při brejku proměnil nahrávku Hlinky střelou mezi nohy brankáře Jariny.
26:50
Krize domácích se prohlubuje, za celou přesilovku se nedostali ke střele. Publikum začíná vztekle pískat.
23:44
Teď má Chomutov šanci zvednout hlavu. Vyloučen je útočník Hlinka za faul loktem.
22:49
Chomutovský útočník Boušek zůstal po zákrokuna chvíli ležet na ledě. Domácí jsou po inkasovaném gólu v šoku, neustále se brání.
21:00
Karlovy Vary vedou 2:1. Akci druhého útoku zakončil z druhé vlny kapitán Steiner.