Konec zápasu.
2:0, 1:0, 0:2
Stav série 1:0 (hraje se na čtyři vítězné zápasy)
60:00
Konec zápasu. Domácí trochu podcenili poslední část hry a dovolili hostujícímu týmu snížit na rozdíl branky. Hosté se však sami připravili o šanci na zvrat svojí nedisciplinovaností v závěru utkání.
59:27
Chomutovský Mošna sekl pronikajícího Košťála a hosté tak budou zápas dohrávat ve třech.
58:09
Zbytečným faulem na Procházku ve středním pásmu oslabuje Plaček hostující tým. Hosté si tak zkomplikovali cestu k vyrovnávacímu gólu.
57:20
Karlovy Vary vybudovaly obranný val na modré čáře. Hosté se ho snaží překonat nahazovanými pukym, ale zatím se jim to nedaří.
53:50
Obě mužstva přidala na rychlosti a důrazu. Domácí již napadají pouze jedním hráčem a soustředí se především na obranu.
50:28
Chomutov snížil už na 3:2. Gombár vydoloval ze skrumáže před brankou puk a překonal brankáře Fraňka. Hosté se tak dostali na kontaktní gól a mají ještě dost času na vyrovnání.
49:44
Chomutovské hráče gól povzbudil. Hostů je nyní plný led a domácí mají problémy s rozehrávkou. Další střelu Mošny brankář Franěk zlikvidoval.
48:39
Chomutov snížil na 3:1. Jíra střelou od modré přesně do růžku domácí branky překvapil brankáře Fraňka.
45:10
Tvrdou střelou Steinera vykopl brankář Jarina levým betonem a dorážka Procházky šla těsně mimo branku.
42:36
Hosté se snaží dostat do útočného pásma. I když už překonají obrannou hráz na modré čáře tak si nedokáží vypracovat vážnější příležitost.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Také ve druhé třetině se projevila převaha domácích. Poměr střel 15:8 hovoří jednoznačně v jejich prospěch.
39:30
Do šance se dostal hostující Koláček. Objel domácí branku, ale k zakončení se nedostal.
38:11
Domácí se nikam nehrnou. Jakoby už bránili současné vedení a šetřili síly na další zápasy.
36:27
Hraje se především ve středním pásmu. Oba týmy jakoby si vzaly oddechový čas. Ze hry se trochu vytratilo nasazení.
33:43
Za krosček je vyloučen chomutovský Trefný.
33:36
Před domácí brankou se strhla potyčka mezi Polákem a Petrofkou. Oba jsou vyločeni za hrubost.
32:52
Domácích hráčů bylo na ledě šest a tak bodou hrát Karlovy Vary znovu oslabeni. Na trestnou lavici jde Košťál.
32:10
Střelou od modré propálil Sejejs klubko hráčů před sebou, ale trefil pouze tyčku hostující branky.
28:35
Karlovarští se ubránili a oba týmy hrají po dlouhé době v plném počtu. Hosté promarnili velkou příležitost na snížení.
27:19
Franěk kryl střelu Plačka i následnou dorážku Bouška. Hosté se snaží snížit a vykřesat tak neději na zvrat v utkání.
26:15
Rebolj je vyloučen za zbytečný faul ve středním pásmu. Až se vrátí Koláček za 6 vteřin z trestné lavice, tak bude mít Chomutov 55 vteřin výhodu přesilové hry 5 na 3.
25:16
Za držení je vyloučen domácí Vlček. Chomutov má výhodu další přesilové hry.
24:21
Hostující Koláček je vyloučen za hru vysokou holí. Síly na ledě se tak vyrovnávají - hraje se 4 na 4.
23:05
Z prostoru mezi kruhy tváří v tvář Fraňkovi střílel Jíra, ale ten jeho střelu vyrazil.
21:17
Karlovy Vary vedou 3:0. Steiner se dostal ve středním pásmu k odraženému puku a jel sám na hostujícího brankáře Jarinu. Položil si ho stejně jako při prvním gólu Tomík a nekompromisně zavěsil pod horní tyčku.
20:01
Začátek druhé třetiny.
20:00
Konec první třetiny. První třetina byla jednoznačně v režii domácího týmu. Hosté se převážně bránili a zatím nenašli recept na aktivní hru domácích.
19:27
Chomutovští se jen sporadicky dostávají do útočného pásma. Karlovarští výborně brání prostor před svým brankářem a nepouštějí hostující tým do vážnější šance.