Konec
3:1, 0:0, 2:0
Stav série 2:0 (hraje se na čtyři vítězné zápasy)
60:00
Zápas skončil zaslouženým vítězstvím Karlových Varů 5:1, v sérii vedou nad Chomutovem už 2:0.
57:00
Karlovarští dohrávají zápas v dohodě a vůbec nepouštějí hosty na dostřel Fraňkovy branky.
56:38
Po vzájemné potyčce jsou vyloučeni Navrátil a Trefný.
55:46
Chlubna trefil horní tyčku chomutovské branky a odražený puk skončil pod Jarinovým tělem.
55:07
Domácí si pojistili výhru pátým gólem, když se po akci Domina prosadil v koncovce Kopecký.
53:07
Karlovarští promarnili přesilovku pět proti třem, když se jim nedařilo prosadit se v útočném pásmu.
51:42
Po minutě jej následuje spoluhráč Koláček, který navíc dostal desetiminutový trest.
50:40
Hosté nezvládají záver zápasu. Za zbytečný faul je vyloučen Gombár a na ledě se to přiostřuje.
50:37
Alrichter opouští led na nosítkách a do chomutovské branky se vrací Jarina.
50:37
Domácí Domin při brejku udělal blafák Altrichterovi, ale netrefil odkrytou branku. Chomutovský gólman zůstal po tomto zákroku ležet otřesený na ledě.
48:15
Po vzájemném souboji byli vyloučeni také Rebolj a Gombár.
48:01
Vyloučen za sekání byl hostující brankář Altrichter.
48:01
Po tlaku domácích zavezl puk do pásma R. Procházka, Steiner přihrál Chlubnovi, který v pohodě objel Altrichterovu branku a přidal čtvrtý gól.
42:35
Do brejku se dostal domácí Hlinka, ale proti Altrichterovi neuspěl.
42:08
Chomutovská přesilovka skončila, vyloučen byl Šíp a navíc za protesty dostal 10 minut.
41:19
Na trestnou lavici jde opět domácí Chlubna za faul po odpískání.
40:01
40:00
Skončila druhá třetina, stav zůstává 3:1.
39:18
Aktivitu v útočném pásmu přehnal Šíp a byl vyloučen za hákování.
37:10
Domácí gólman Franěk vyrazil hokejkou Šípovu střelu z pravé strany za branku
34:15
Steiner přihrával zpoza branky nekrytému Chlubnovi, jeho střelu však Altrichter kryl.
32:41
Hostující Koláček byl vyloučen za krošček na Steinera, navíc byl na 10 minut vyloučen jeho spoluhráč Boušek.
31:09
Chomutovští přidali na důrazu a vyrovnali hru ve středním pásmu. Nyní mají šanci něco vymyslet při přesilové hře, neboť za sekání pyká domácí L. Procházka.
29:05
Tvrdou Tomíkovu střelu nad ledem vyrazil Altrichter levým betonem.
27:24
Domácí budou hrát přesilovku pět proti třem, neboť se nechal vyloučit chomuotvský bek Štelcich.
27:08
Před domácí branku se probíjel Koláček, jen za cenu faulu jej zastavil Sejejs.
26:08
Chomutovský Bauer sekl Kántora a síly na ledě se vyrovnají.
25:26
Chomutovu se zatím přesilovka nedaří a nemůže se dostat ke střele. Na druhé straně se naopak dostal po pasu L. Procházky do brejku Kverka, ale Altrichter mu vykryl střelecký úhel.
24:29
Nejprve domácí Steiner z prostoru kruhů pro vhazování přestřelil, pak Chlubna fauloval brankáře Altrichtera a Chomutov bude hrát přesilovou hru.