Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Berounský kapitán: Myslíme na baráž

10 2004
Beroun - Kapitán Berouna se v pondělním utkání s Jihlavou nechal zbytečně vyloučit za nesportovní chování. Tým přesto uspěl. Ve středeční rozhodující bitvě play-off může berounský vůdce Václav Eiselt dotáhnout mužstvo k velkému úspěchu.

Jak se připravujete na rozhodující zápas s Jihlavou?
Speciálně se nepřipravujeme. Trénink probíhá jako na každé jiné utkání, ale každému samozřejmě v hlavě probíhá, jak je to důležitý zápas.

Můžete se ještě vrátit k pondělnímu utkání, kdy jste se nechal vyloučit?
Musím přiznat, že to byla moje chyba. Nechal jsem se zbytečně vyprovokovat. Jsem z Berouna zvyklý na slušné fanoušky a publikum v Jihlavě nás uráželo. Jihlavští fanoušci jsou jedni z nejhorších, co jsem za svou kariéru poznal.

Co podle vás sérii rozhodne?
Bude to velice bojovný zápas. Určitě bude důležitá první branka, i když my jsme dokázali už dvakrát ve finálové sérii nepříznivý stav otočit. Pokud ale uteče některý z týmů na rozdíl dvou gólů, nejspíš vyhraje.

Poslední zápas hrajete na domácím ledě, je to pro vás velká výhoda?
Určitě. Naši fanoušci jsou skvělí. V play-off s námi jezdili na zápasy, které jsme hráli v halách soupeřů. V rozhodujícím utkání nás budou hnát dopředu.

Pomýšlíte už v koutku duše na extraligu?
Hlavou nám to určitě problesklo, ale spíš zatím myslíme na baráž. Ta by byla velkou odměnou pro fanoušky a skvělým završením úspěšné sezony.

Rozhodující pátý zápas finále první hokejové ligy BEROUN - JIHLAVA můžete od 18 hodin sledovat v on-line reportáži na hokej.idnes.cz.

Autoři:


Témata: Beroun, Jihlava, Baráž

Najdete na iDNES.czmobilní verze