Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Cassidy se omluvil za nevhodnou kritiku

7 2003
Washington - "Je mi jedno, jestli máte těhotné manželky, nebo jestli má vaše dítě právě horečku. Na ten výkon neplatí žádná výmluva." Asi takto kritizoval Bruce Cassidy, kouč hokejistů Washingtonu, své svěřence za mizerný výkon proti v zápase proti New Jersey. V sobotu se jim však za své chování omluvil.

"Nebyl důvod, aby do toho zatahoval naše rodiny," nechal se slyšet nejmenovaný hráč. "To přehnal. Hodně kluků si tím naštval. Nevěřil jsem, že je něco takového schopen říct," dodal.

Hned několik hráčů z kádru Capitals má v současnosti rodinu, nebo ji očekává. Například obránce Jason Doig, jehož manželka porodila před několika dny.

Syn brankáře Olafa Kölziga Carson je zase autista. Náladu pod psa má v těchto dnech i bek Brendan Witt, jehož manželka při porodu málem přišla o život.

"Frustrován výsledkem čtvrtečního zápasu jsem hráčům řekl věci, které bych říkat neměl," připustil Cassidy, který žije sám.

"Byl jsem hodně naštvaný, protože jsem doufal, že jsme se už konečně zvedli a začneme zase vyhrávat. Zápas proti New Jersey jsem bral jako test, a my jsme propadli na celé čáře," dodal osmatřicetiletý trenér.

"Trochu to přehnal," řekl o Cassidyho výlevu kapitán Capitals Mike Grier. "Něco z toho, co říkal, bylo zbytečné, ale něco nám vytkl právem. Nebyl to dobrý zápas a přitom teď začíná jít do tuhého," uzavřel Grier.

Autoři: ,


Najdete na iDNES.czmobilní verze