Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Bude českobudějovickým hokejistům fandit také Černá věž?

Černá věž je dominantou Českých Budějovic. | foto: Marek Podhora, MAFRA

25 2017
Na ochozu velkými písmeny „svítí“ nápis Motor. V oknech pod hodinami visí veliké vlajky s logem českobudějovického hokejového klubu. Město zase žije hokejem. Po soše Samsona, který nosil dres Motoru v roce 2015, by mohla letos přijít na řadu další dominanta města, která se oblékne do hokejového – Černá věž.

„Záměr musí odsouhlasit rada města, která by to měla projednávat v pondělí. Kdyby prošel, tak chceme věž vyzdobit zase na případnou baráž,“ říká o nápadu předseda Motorfans Pavel Vágner.

„Věžnému Janu Vančurovi, který je sám fanouškem Motoru, se to líbí. Uvidíme, jak to půjde dál,“ dodává s tím, že velké vlajky s logy Motoru pro play-off a logem Motorfans by dostaly své místo v prvním a druhém okně na jižní straně věže.

Fanoušci mají v hlavách před finální částí sezony ještě další nápad. „Ozval se nám jeden ze sponzorů, který by nám propagaci zaplatil. Možná bychom mohli polepit autobus budějovického dopravního podniku ve fanouškovském stylu. Všechno zatím ale projednáváme a také bude záležet na penězích,“ zmínil Pavel Vágner.

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze