ČESKÉ BUDĚJOVICE - JIHLAVA 4:0 (1:0, 1:0, 2:0) Konec zápasu.
Konec zápasu.
59:20
Divácí už oslavují. Skandují "Hoši děkujem!"
56:20
Budějovice zvýšily už na 4:0. Prospal ve středním pásmu vybojoval puk, který se přes Pletku dostal až k Dvořákovi. Ten se pokusil o blafák, puk mu sjel, ale budějovický útočník ho ještě stačil po ledě poslat za Masalskisova záda. Jihlavští protestovali kvůli ofsajdu, ale neúspěšně
54:09
Hraje se v útočném pásmu Jihlavy, ale domácí vyhazují a pečlivě brání náskok.
53:00
Domácí v plném počtu. Je přestávka na čištění ledu.
51:40
Za sekání jsou vyloučeni Ference s Lubinou. Jihlava pokračuje v přesilovce.
51:08
Kotaška dostal dvě minuty za krosček. Jihlava sehrála přesilovku hodně dobře, ale Turek domácí drží.
49:04
Kropáč je vyloučený za hákování. Je to logické vyústění tlaku Jihlavy, která se zvedla a jde za gólem.
48:03
Přestávka na čištění ledu. Diváci předvádí mexickou vlnu. Jihlava je hodně zaskočená, domácí se usadili v jejím obranném pásmu.
46:15
Budějovice zvyšují na 3:0. Dvořák za brankou nahrál Prospalovi, který poslal puk na úplně volného Pletku. Ten na dvakrát Masalskise prostřelil.
43:30
Rob zpoza branky nahrával úplně volnému Kropáčovi. Jeho střelu z levého kruhu Masalskis vyrazil. Po dlouhé době pohledná akce.
42:54
Obraz hry se nemění. Jihlava se udržela v útočném pásmu, ale nedostala se ke střele. Hra je často přerušovaná.
41:15
Naskočily statistiky ze druhé třetiny. Oba týmy na branku vystřelili jen čtrnáctkrát, což dokazuje taktický hokej založený na precizní obraně.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Konec druhé třetiny.
38:01
Dvojnásobnou přesilovku Jihlavě překazil Rytnauer, který ve středním pásmu srazil Sailera. Ten se jen těžce zvedal z ledu.
37:49
Ference hákoval a hosté budou hrát jen proti třem soupeřům.
37:04
Další vyloučení. Dvě minty za držení Bakuse dostal Krstev.
36:53
Jihlava v plném počtu.
36:38
Řeší se technické problémy na střídačce Jihlavy. Zřejmě nejdou zavírat dvířka.
36:19
Při pokračující přesilovce domácích odkulhal do kabiny jihlavský obránce Malena. Dva fanoušci hostů museli být vyvedeni pořadatelskou službou.
35:13
Domácí využívají přesilovku pět na tři a vedou 2:0. Přesilovku využila stejná trojice jako při prvním gólu. Ference nahrával Martínkovi, který poslal puk Prospalovi. Ten se trefil do odkryté branky. Jihlavští fanoušci situaci neunesli a znovu na led naházeli konfety.
34:53
Kuchyňa ve středním pásmu nedovoleně bránil Šimánka a Jihlava se bude 99 vteřin bránit ve třech.
34:32
Altrichter dostal dvě minuty za podražení.
34:15
Hra je roztrhaná a nemá velké tempo. Na hráčích se zřejmě podepsal včerejší náročný zápas. Jihlava vyhazuje na zakázané uvolnění.
33:38
Ani domácí nehráli přesilovku nějak exelentně. Nebezpečně pálil Pletka, ale jen mimo.
31:38
Za sekání dostal dvě minuty Padělek.
31:06
Musil je na ledě. Jihlava se snažila o tlak v útočné třetině. Dokázala si přihrávat a udržet puk, ale nedostala se do vyložené šance. Naopak při jednom vyhození domácích musel puk před Šimánkem přikrýt Masalskis.
29:06
Musil seknul Punčocháře a půjde si odsedět dvouminutový trest. Jihlava hraje už třetí přesilovku ve druhé třetině.