ČESKÉ BUDĚJOVICE - LIBEREC 2:1 (0:0, 0:0, 2:1) konec zápasu.
Utkání sleduje 4248 diváků.
57:33
Za hákování si na trestnou lavici půjde posedět Mucha.
57:24
Podkonický je na ledě. Chvilku pře jeho návratem přehodil zblízka branku Brabenec.
55:24
Podkonický dostal dvě minuty za podražení Domácí mají znovu možnost hrát pět na tři.
55:20
Kutlák nešťastně rozehrával. Puk mu sebral Vak, ale netrefil Hniličkovu branku.
54:20
Derner dostává dvě minuty za držení Brabence ve středním pásmu. Obránce hostů předvedl uličnický pokus o vyvolání další bitky.
51:32
Vaic s Procházkou jsou na ledě. Na střídačce hostů je ošetřován Novák, který dostal pukem do předloktí.
50:02
Derner s Brabencem dostávají dvě minuty za hrubost.
50:02
Před Hniličkou se strhla bitka. O přilbu přišel jak Derner tak Brabenec. Rozhodčí zatím udělují tresty.
49:17
Procházka úplně zbytečbě fauloval mimo hru a dostal dvě minuty za hákování. Hosté se budou muset 78 vteřin bránit přesilovce pět na tři.
48:36
Dvě minuty za krosček dostal Vaic.
46:17
Budějovice vedou přesilovkovým gólem 2:1. Harant dostal podélnou přihrávku po modré od Gřegořka a hned vypálil. Trefil přesně pravý horní růžek a Hnilička nestačil zareagovat. Asistence Brabenec.
45:22
Za hákování Kotrli si trest odpyká Procházka.
44:50
Liberec využívá přesilovku a srovnává na 1:1. Novák překvapil Cháberu. Ještě za modrou napálil polovysoký puk a ten zapadl přesně pod lapačku budějovického brankáře. Asistence Jiruš a Moravec.
44:28
Dvě minuty za napadení dostává Harant.
43:32
Divákům se předvedl Vak. Z pravého kruhu pálil těsně vedle.
42:42
Budějovice dávají gól. Akce začala nenápadně. Gřegořek přihrál Šimánkovi. Ten nahrál Hüblovi na modrou, který nečekal a vypálil. Puk proletěl těsně nad lapačkou Hniličky a skončil v brance.
42:03
Aktivněji začali hosté, ale Procházka, Richter ani Šachl se ke střele z výhodné pozice nedostali.
40:01
Začala poslední třetina.
40:00
Konec druhé třetiny.
37:52
Až k levé tyčce Hniličkovy branky se prodral Veselý a na dvakrát se snažil zamést puk, ale liberecký gólman si poradil.
36:26
Tomajko se snažil prostřelit chumel hráčů před Cháberou, ale budějovický brankář si se střelou poradil. Hraje se nepohledný obranný hokej.
34:46
Jiruš na ledě. Domácí se k ohrožení Hniličky nedostali.
32:46
Za nedovolené bránění si trest odpyká hostující Jiruš
30:09
Přes bránícího hráče se snažil vystřelit Kopecký. Puk byl sražen mimo hrací plochu. Diváci zatím vidí snahu, ale tempo moc vysoké není.
28:36
Liberec v plném počtu. Budějovice hrály urputně, ale gól nedaly. Střelu od modré předvedl Gřegořek, ale ta minula branku.