ČESKÉ BUDĚJOVICE - UFA 0:3 (0:2, 0:1, 0:0), konec
60:00
Konec utkání. Budějovice se proti Ufě neprosadily a v průměrném duelu prohrály 0:3. Ruský šampion si s předstihem zajistil postup do semifinále Ligy mistrů.
59:06
Na zápas přišlo 4109 diváků.
58:09
Už se jenom dohrává.

Nepřehlédněte

České Budějovice:
Turek - Toman, Gřegořek, Jareš, Poživil, Frolo, Vydarený, Mucha, Sičák - Hudec, Kůrka, Huml - Duda, Bílek, Veselý - Kotrla, Kuchejda, Vak - Hřebejk, Květoň, Mertl.
Salavat Julajev Ufa:
Jeremenko - Šadilov, Proškin, Kirill Koltsov, Černov, Blaťák, Kutějkin, Kupcov, McCarthy - Vorobjev, Těreščenko, Perežogin - Grigorenko, Taratuchin, Radulov - Nurtdinov, Antipov, Medvědov - Konstantin Kolcov, Čermák, Mikeska
Rozhodčí: Hansen (NOR), Kurmann (SUI) - Fluri, Müller (oba SUI)
55:54
Ani výhoda dvou mužů v poli domácím k čestnému úspěchu nepomohla. Dohrává se, Ufa v poklidu míří za definitivou postupu.
54:59
Budějovice hrají 55 vteřin pět na tři. Vyloučen je Kutějkin za zdržování hry.
53:54
Přesilovka Budějovic. Vyloučen je Těreščenko za hákování.
52:00
Čestný úspěch není domácím přán. Rozhodčí přerušil hru, proto branka neplatí.
52:00
Kuchejda dostal puk po individuální akci těsně za brankovou čáru, jestli celým objemem, to posuzuje videorozhodčí.
51:23
Ufa je v pěti.
49:23
Přesilovka Budějovic. Vyloučen je Kupcov za podražení.
47:14
Domácí jsou v pěti, hraje se rychle, bez přerušení. Rusové v poklidu kombinují, ale důrazně se do koncovky nehrnou.
45:14
Přesilovka Ufy. Vyloučen je Veselý za nedovolené bránění.
44:37
Domácí se ubránili, oslabení odehráli aktivně.
42:37
Přesilovka Ufy. Mertl je vyloučen za podražení.
42:28
McCarthy ve středním pásmu ukázkově zboural nepozorného Kotrlu, který do něj najel jako do stromu.
41:27
Povedená Vydareného střela. Tarasov ale neměl zakrytý výhled a vyjel si proti ní.
41:07
Zakázané uvolnění Ufy. Dmácí se tlačí do pásma.
40:01
Byla zahájena 3. třetina. V brance domácích je Horčička, za hosty chytá Tarasov.
40:00
Konec 2. třetiny. Domácí se díky přesilovkám častěji dostávali na dostřel k brance Ufy, ale hrozbu pro gólmana Jeremenka prakticy neznamenali.