ČESKO - BĚLORUSKO 5:1 (1:0, 2:1, 2:0), konec utkání
60:00
59:54
Ještě je vyloučený Kubina za držení.
59:05
Závěr zápasu dohraje Česko v početní výhodě. Na trestnou lavici putuje Žuryk, který hákoval unikajícího Dvořáka. Bělorusko si bere oddechový čas.
Švédsko - Lotyšsko 9:1. Na 1:8 z pohledu Lotyšů snížil Ziedins, krátce na to kontroval Höglund.
58:32
Češi drželi soupeře pod velkým tlakem. Stříleli Výborný, Židlický a Kubina, ale gól z toho nebyl.
56:32
Bělorusko se bude bránit. Makrickij je vyloučený za faul na Dvořáka.
55:59
Sýkora obstřelil obránce Žurika, brankář Šabanov puk zpracoval mezi betony.
55:00
Stále se hraje bez přerušení. Češi už ubrali, Bělorusko je vepředu bezzubé.
Osmý gól Švédů přidal v 48. minutě Peter Nordström.
53:42
Hra se trochu zklidnila, je minimálně přerušovaná.
51:55
Češi ani za jasného stavu neubírají na aktivitě, stále útočí.
Švédsko - Lotyšsko 7:0. Další branku přidal ve 47. minutě opět Jonsson, přihrával mu Nordström a Höglund.
49:23
Varaďa střílí pátý gól. Vašíček zpoza branky nahrával Vrbatovi, ten puk minul, ale za ním byl Varaďa, který se bombou trefil doprostřed Šabanovovy klece.
47:55
Židlický krásnou křížnou přihrávkou našel volného Čajánka na levém kruhu, jeho bombu Šabanov vyrazil.
46:42
Česko vede už 4:1. První útok svíral soupeře jako při přesilovce. Jágr naservíroval puk od pravé tyče brankovištěm přihrávku na druhou stranu Strakovi, který se trefil do odkryté branky.
45:30
Vrbata pálil podobně jako Sýkora od pravého hrazení, běloruský brankář byl opět úspěšnější.
V Innsbrucku začala třetí třetina a Švédové přidali šestý gól. Hned v první minutě se trefil Jonsson. Švédsko - Lotyšsko 6:0.
43:46
Sýkora napálil odražený puk a trefil tyčku.
43:32
Petr Sýkora vyzkoušel pozornost Šabanovu, ten jeho ránu chytil.
43:17
Prospal se po Jágrově přihrávce natlačil přes obránce před branku. Chtěl udělat kličku do bekhendu, ale souboji s běloruským obráncem upadl a puk mu z čepele sklouzl.
42:00
V protiútoku krásně nahrál z levého rohu Vašíček najíždějícímu Varaďovi, jeho bombu brankář Šabanov vyrazil.
41:00
Hraje se z jedné strany na druhou, k vidění je atraktivní hokej.
40:01
Švédové vedou nad Lotyšskem už 5:0, ve 37. minutě se trefil v přesilovce Magnus Johansson, druhá třetina skončila.