Mistrovství světa hráčů do 20 let utkání komentuje Tomáš Železník

ČESKO - ŠVÝCARSKO 4:3 po prodloužení (1:1, 2:0, 0:2 - 1:0)
61:41
Češi slaví, vybojovali postup do čtvrtfinále.
61:41
ČESKO - ŠVÝCARSKO 4:3. Český tým dovedl zápas k vítězství. V prodloužení rozhodl Hertl, třetí asistenci si připsal Jaškin. Hertl rychle vyjel zpoza branky a zasunul puk mezi brankářovy betony.
60:01

Sestava Švýcarska: 08:26 Sestava Česka:
60:00
Češi stále mají šanci na postup do čtvrtfinále. Musí ale vyhrát.
60:00
Střely ve 3. třetině: Česko 10 - Švýcarsko 10.
60:00
Skončila 3. třetina. Češi zápas skvěle rozehráli, vedli po dvou třetinách o dva góly, Švýcarsko přesto vyrovnalo. Dvěmi využitými přesilovkami dotáhlo zápas do prodloužení.
58:01
ČESKO - ŠVÝCARSKO 3:3 Švýcaři bohužel vyrovnávají. Střela Guerry od modré trefila Simiona do helmy a od ní se puk odrazil do branky. Platnost gólu potvrdil i videorozhodčí.
57:42
Zbytečné vyloučení. Faksa vyhodil puk do hlediště.
57:24
Po vyhraném buly střílel Frk z mezikruží nad.
56:48
Bartošák si poradil s tečovanou střelou Bertaggii.
55:28
Sedlák při akci dva na jednoho parádně uvolnil Berana, který ale nedokázal puk procpat přes Nyffelera.
53:11
Nebezpečně pálil Simion, Bartošák vyrazil.
52:47
Švýcaři se hnali za vyrovnáním, Ness naštěstí pokazil přihrávku do přečíslení.
51:45
ČESKO - ŠVÝCARSKO 3:2 Švýcaři dramatizují zápas, skórovali opět po střele od modré. Bartošák na ránu, kterou vyslal Bertschy, vůbec neviděl.
51:12
Začíná švýcarská přesilovka.
50:40
Česká přesilovka končí, dvě minuty za nedovolené bránění vyfasoval Šidlík.
49:12
Faksa při rychlé akci uvolňoval Beránka, který seknul Zangger, za což dostal dvouminutový trest.
47:51
Hertl je na ledě. Švýcaři v přesilovce vystřelili čtyřikrát, jednou bolestivě sestřelili obránce Šidlíka, ale skóre se naštěstí nezměnilo.