ČESKO - FINSKO 3:3 (1:3, 1:0, 1:0). Konec zápasu.
60:00
Konec zápasu. První duel o třetí místo v Euro Hockey Tour končí remízou.
59:16
Vokoun neudržel Nummelinovu ránu od modré, dorážku Hagana ale český gólman kryje.
58:29
Kuhta pálil přes obránce, Vokoun kryje.
57:34
Prospal hledal zpoza branky Dvořáka, jeho střela ale byla zablokovaná. Z rychlého protiútoku netrefil branku Peltonen.
55:30
Ležící Kallio plácl v prostoru mezi kruhy do puku, ten prošel těsně vedle levé tyče Vokounovy branky.
55:00
Týmy se přece jenom začaly víc hlídat. Hrahje se stále ve velkém tempu, ale šance se vytratily.
53:00
Hraje se otevřený hokej. Oba týmy se snaží strhnout výhru na svou stranu.
51:10
Během jednoho střídání se dostal do dvou dobrých pozic Ručinský, ale Norrenu nepřekonal. Hraje se ve strhujícím tempu.
50:30
Kukkonenovo nahození zprava z úhlu Vokoun neudržel, ale bek, který hlídkoval před brankovištěm, puk odpálil do bezpečí.
48:52
Z rychlého protiútoku pálil z prostoru mezi kruhy nepokrytý Timomen. Vokoun kryje mezi betony.
48:00
Jágr zatáhl puk po levém řídle, nahrál na střed Strakovi, jeho rána ale byla zblokovaná.
47:24
Do útoku se vydal Tomáš Kaberle, pálil z pravého kruhu. Norrena vyráží do rohu.
45:15
Vyrovnáno - 3:3. Hemský od levého hrazení krásně uvolnil Dvořáka, který se podél gólmana Norreny trefil přesně k levé tyči finské branky.
44:52
Z pravého kruhu pálil nepokrytý Eloranta, Vokoun vyráží za branku.
44:00
Před Vokouna se rychlou kličkou proháčkoval Hagman, ale v rozhodující chvíli mu puk sklouzl. Úvod třetí třetiny je naprosto vyrovnaný.
42:55
Olli Jokinen uvolnil zadovkou Peltonena, který vypálil z první z pravého kruhu. Vokoun si nebyl jist, kde je puk, ohlédl se, ale měl kotouč pod výstrojí.
42:01
Asi tři metry za modrou vypálil Prospal, NOrrena kryje v lapačce před dotírajícím Hemským.
41:36
Vokoun kryje lehké Ritovo nahození a přerušuje hru.
40:21
Oba týmy jsou v pěti.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Českému týmu se povedlo při vlastním oslabení vstřelit kontaktní branku.
39:17
Do volného prostoru se zleva řítil Jágr, vypálil z úhlu, ale Norrena zastavil puk lapačkou a ihned rozehrál.
38:21
Hraje se čtyři na čtyři. Za vrájemnou potyčku jsou za hrubost vyloučeni Fischer a Ruutu.
37:44
Kubina na poslední chvíli zblokoval Hagmana, který nestačil pořádně vystřelit.
37:23
Jágr držel puk za brankou, jeho rozehrávka sice neprošla, ale dezorientovaní Finové raději vyhodili na zakázané uvolnění.
36:22
Vrbatovu ránu zleva Norrena vyráží. Dojíždějící Kotalík byl zablokován.
34:42
Češi se ubránili. Největší šanci měl Kuhta, který zblízka netrefil odkrytou branku.
33:03
Viuhkolova zblokovaná přihrávka šla do Vokounova protipohybu. Český brankář ale puk zastavil.