Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
ČESKO - FINSKO 2:3 sn (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0). Konec utkání
65:00
Na druhé straně se pokusí odpovědět Vlasák. Nedal, takže Finové vítězí a poprvé v probíhající reprezentační sezoně poráží Českou republiku. Vlasákovi nevyšel pokus o kličku do bekhendu, kterou Norrena vystihl.
65:00
Jako první jede Peltonen na Svobodu a forhendem dává první gól.
65:00
Konec prodloužení, na řadu přijdou trestné nájezdy.
63:55
Bednář po vyhraném vhazování v útočném pásmu udržel kotouč, přihrál Vlasákovi, ten ale z levého kruhu Norrenu nepřelstil.
63:30
V prodloužení se hraje hlavně opatrný hokej.
62:05
Nejprve obránce Kadlec obkroužil finskou branku, ale přes těsnou obranu se k zakončení nedostal. Na druhé straně pak pálil Salmelainen, Svoboda kryl.
60:01
Začalo prodloužení.
60:00
Konec třetí třetiny. Základní hrací doba o vítězi nerozhodla. Následovat bude pětiminutové prodloužení. Když ani to nerohodne, přijdou na řadu trestná střílení v sérii po jednom.
58:41
Je vyrovnáno, Finové střílí branku! Vyrovnávací branka je vyśústěním velkého finského tlaku. Peltonen vypálil z pravého kruhu. Svoboda si na puk sáhnul, ale ten se přesto dokutálel za brankovou čáru.
58:20
Vítkovický obránce Philipp při pokusu o vyhození poslal puk mimo hrací plochu. Vhazovat se bude před Svobodou a Finové si berou time- out.
57:40
Polovina trestu Kudrny už utekla. Finové se k ničemu nedostali, jen Karalahtiho bomba od modré prosvištěla nad Svobodovou brankou.
55:40
Finové hrají přesilovku a mají jednu z posledních možností vyrovnat. Na trestnou lavici odchází za nebezpečnou hru vysokou holí Kudrna. Postižený Santala reklamuje krev v obličeji a Kudrna dostává dvě plus dvě minuty.
54:21
Teď se v Sazka Aréně chvíli nehrálo. Peteri Nummelin při bekhendovém pokusu o vyhození ošklivě zasáhl svého spoluhráče pukem a ten se skácel k zemi.
53:49
Oba celky jsou kompletní, hraje se znovu pět na pět.
52:55
Začíná zkrácená přesilovka Finů, při hře čtyři na čtyři se nic zaznamenáníhodného nestalo.
51:49
Je po přesilovce. Za podražení jde za katr na dvě minuty Bednář.
50:55
Češi hrají přesilovku. Finové doplatili na přílišný důraz v útočném pásmu. Dvě minuty za napadení dostává Hentunen, který fauloval Kudrnu.
49:40
Obrovská šance Finů na vyrovnání. Hahl se prokličkoval s pukem z rohu, křížně našel Valtonena, který střílel z první. Svoboda se ale výborně přesunul a jeho pokus kryl.
48:06
Přesilovka končí, Ševc je na ledě. Finové sice operovali v českém pásmu, ale k ničemu to nevedlo. Naopak v závěru přesilovky se znovu tlačila dopředu dvojice Kudrna - Hořava, druhý jmenovaný byl při pokusu o střelu atakován.
46:25
V oslabení se zkoušel prosadit Kudrna, ale Norrena jeho pokus kryje.
46:06
Finové hrají přesilovku. Za hákování odchází na dvě minuty Ševc, který fauloval Pirnese.
45:05
Příležitost vystřelit z pravého kruhu měl Bednář, volil však prudkou přihrávku na najíždějícího Vlasáka, který puk netrefil.
43:20
Od levého mantinelu pálil Marek, ale Norrena jeho přízemní střelu ztlumil.
42:02
Svobodova lapačka v pohotovosti, skóre zůstává.
41:44
Moravec za finskou brankou míchal s pukem, přenechla ho Kudrnovi, který s ním vyjel před ní, ale u pravé tyče neuspěl.
40:01
Začala třetí třetina.
40:00
Skončila druhá třetina.
39:17
Finové jsou kompletní, Češi se během přesilovky k ničemu nedostali.
38:08
Finové vyhazují. Češi střídají, na led přišel Moravec se svými křídly.


Najdete na iDNES.cz