ČESKO - NĚMECKO 2:0 (1:0, 0:0, 1:0), konec utkání
Už se jen dohrává, Češi nepouští soupeře k puku.
57:53
Kubina napřáhl od modré a mířil těsně vedle levé tyčky.
57:21
Židlický se přetlačoval s obráncem, přesto se dokázal protlačit až k pravé tyčce, obroužil Mullerovu branku a snažil se zakončit u protější tyče. Německý gólman byl ale pozorný, nenechal žádnou skulinku k zakončení.
56:21
Česko se ubránilo, vyloučený Straka je zpátky na ledě.
54:21
Němci hrají přesilovku, mají jednu z posledních šancí udělat něco s výsledkem.
53:
Česko vede 2:0. Sýkora si vybruslil zpoza branky, vyhnul se obránci. První pokus mu nevyšel, protože dostal sekeru, ale podruhé se křížně trefil k levé tyčce.
53:02
Hokejová nuda pokračuje. Češi nemůžou dát druhý gól, Němci se sice snaží, ale nemají žádné šance.
51:35
Hraje se nezáživný hokej, Němci vyhodili přes všechny čáry - zakázané uvolnění.
50:45
Němci se ubránili, přestože byli pod velkým tlakem.
49:50
Fical hrál dlouho bez hokejky, kterou měl zlomenou. Nemohl odjet na střídačku, protože jeho tým byl pod tlakem. Střely Dvořáka a Prospala byly neúspěšné. Neprošly.
48:45
Česko má příležitost vstřelit pojišťovací branku. Felski zahákoval Průchu a je vyloučený na dvě minuty.
48:30
Žádné šance nejsou k vidění. Vokoun musel zasahovat jen proti nahození Vokouna z pravého rohu.
47:00
Nehraje se příliš atraktivní hokej. Němci se dostali zhruba na minutu do útočného pásma, Vokouna však nezaměstnali.
45:26
Němci urputně brání, přesto měli štěstí. Po náporu Výborného útoku čelil brankář Muller několika střelám, ale odolal.
44:11
Obraz hry se nemění, Šlégr nahodil do pásma, brankář Muller puk chytil do lapačky.
42:45
S Prospalem a Strakou začal hrát Dvořák. Lewandowski vyzkoušel zleva pozornost brankáře Vokouna.
41:30
Hraje se ve vlažném tempu, převážně ve středním pásmu.
40:01
40:00
Konec druhé třetiny. Kreutzer ještě v závěru trefil tyč!
39:30
V závěru se hraje urputně, bez šancí. Většinou se bojuje o puk podél mantinelů.
37:40
Jágr odchází ze stadionu, je už převlečený. Podle prvních zpráv má zlomený malíček a jede do nemocnice na rentgen.
36:25
Německý bek Schauer dva metry za modrou táhlou střelou mířil těsně vedle levé tyčky.
35:35
Kreutzer projel křížně zleva doprava a nadvakrát se snažil propasírovat puk za Vokounova záda. Neúspěšně.
34:20
Felski a Dvořák se před německým brankovištěm pošťuchovali, až je oba rozhodčí vyloučil za hrubost.
33:47
Přesilovka se českému týmu příliš nevydařila. Sice se držel v pásmu, ale nedostal se k jediné střele.
32:14
Češi už jsou v plném počtu a hrají zkrácenou přesilovku.
31:47
Rozhodčí přísně vylučuje Kreutzera za hákování. Německo hraje přesilovku 4 na 3.