Utkání Švédských hokejových her

ČESKO - RUSKO 2:3 (0:1, 1:1, 1:1)
KONEC ZÁPASU
60:00
KONEC UTKÁNÍ Česko může turnaj ještě teoreticky vyhrát, to by ovšem musel dnešní zápas Finska se Švédskem skončit po šedesáti minutách remízou
59:52
Česko - Rusko 2:3 Michal Sýkora se dostal k dorážce po závaru před ruskou brankou a snižuje
59:20
Brankář Svoboda odjel na střídačku a česká branka je prázdná. Čajánek se v tlaku sice protlačil k puku a vystřelil, hra je ale přerušena
58:58
Trenér Augusta si vybírá oddechový čas
58:02
Zinovjev míří na trestnou lavici, zasáhl hokejkou do obličeje Lešku, z jehož obočí odkapává naled krev. Česko hraje přesilovku
57:10
Rusové pozorně brání svoji obranou modrou. Češi se dostávají do útočné třetiny jen díky nahození, střela na ruskou branku letí ale jen sporadicky a z velké vzdálenosti
54:12
Branda se protlačil mezi obránci a Hlinka šikovně jeho přihrávku tečoval, gólman Podomatsky předvedl um své lapačky
51:54
Zatonskij najížděl na Svobodu z levé strany, střelu tahem brankář kryl. Rusové jsou u puku zpravidla o zlomek vteřiny dříve, přebruslují i přehrávají český tým
50:12
Obránce Gorochov nezpracoval puk a nechtě zastavil rychlý průnik Rusů do útočné třetiny
47:55
Česko - Rusko 1:3 Z dorážky překonal Svobodu Zatonskij, asistence je připsána Karpovovi. Čeští hokejisté nedokázali už podruhé krátce za sebou pokrýt prostor před brankou, nyní přišel trest
46:40
Razin nastřelil tyčku. Nejprve naznačil střelu a kličkou se uvolnil, k odraženému puku se už nedostal
44:17
Nebezpečně střílel Sýkora po spolupráci s Hlinkou, český tým sehrál oslabení aktivně a do šance Rusy nepustil
42:17
Jen co se na led vrátil Čajánek, míří na trestnou lavici Sedlák a Rusové pokračují v přesilovce
40:01
Začala třetí třetina Rusové hrají ještě minutu a dvacet osm vteřin přesilovou hru, na trestné lavici sedí Čajánek
40:00
Skončila druhá část zápasu. Český tým hrál aktivně a na střely vítězí 13:8, rychlý konec třetiny ale nezvládl
39:32
Za nedovolené bráněni je vyloučen Čajánek. Česko je gólem zaskočeno a čelí náporu Rusů
38:26
Česko - Rusko 1:2 Ležící Svoboda dlouhou hokejkou sunul puk od branky, na dorážku Razina už ale nedosáhl
38:12
Sýkora si našel prostor mezi kruhy, zpracoval přihrávku a bekhendem vystřelil. Gólman Podomatsky puk vyrazil ramenem
37:20
Třetí český útok zamotal hlavu ruským obráncům, dobrému pohybu a hře s pukem v útočné třetině ale chybělo důrazné zakončení
34:10
Vlasák naskočil na led, Česko hraje v plném počtu
33:25
Marušák ve spolupráci s brankářem Svobodou zalehli puk a zastavili nápor Rusů
32:10
K nasazení přibyla hře ještě pohlednost, Vlasák se neunáhlil a nezakončil akci, po kličce přihrával Sedlákovi. Nyní je ale vyloučen za držení Antipova. Ruský hráč se těžce sbírá z ledu
30:00
Kucharčík dostal přihrávku na brankoviště, snažil se obalamutit gólmana několika háčky hokejkou, dříve ale přerušil hru hlavní rozhodčí
28:50
Česko - Rusko 1:1 Po dlouhém tlaku a rychlé kombinaci zakončil přesilovku už po návratu Buta na led Nosek
26:47
Ruský útočník But odsedí trest za chybné střídání, rusové jsou na dvě minuty oslabeni
25:00
Gólman Svoboda potřetí za sebou rozehrál hokejkou puk, pokaždé přesně našel spoluhráče ve středním pásmu a pokaždé se k němu puk po nepřesnostech českého týmu vrátil
23:25
Procházka střílel z první, překvapivou ránu z kruhů gólman Podomatsky jenom vyrazil
22:58
Žukov naskočil na led, česká přesilovka skončila
21:10
Gólman Podomatsky zalehl puk mimo branku poté, co byl tvrdě atakován českými bojovníky v brankovišti