4. zápas reprezentace na Švédských hrách
9.2. 2003 ve Stockholmu

ČESKO - RUSKO 2:3 (0:0, 1:2, 1:1). Konečný výsledek.
60:00
Česko prohrálo 2:3 a skončilo na Švédských hokejových hrách poslední. Atak na prvenství v Euro Hockey Tour nevyšel - Lenerova družina skončila třetí v celkovém hodnocení evropské tour. Velkou bolestí na turnaji byla nízká produktivita útočníků.
59:49
Rusové zahustili střed hřiště. Hudler musel nahodit na branku. Vhazuje se v českém útočném pásmu - Lener si vybral oddechový čas.
59:22
Hrajeme šest na čtyři.
59:18
Češi začínají power play - v oslabení.
58:48
Rusové se příliš netlačí do útoku, stačí jim kontrolovat hru.
57:22
V nejnevhodnější dobu fauluje Kadlec, který podrazil pronikajícího Čupina.
56:52
Hudler se proháčkoval až do pásma, zakončil, ale nepřesně.
55:53
Ruský trenér Pljuščev si vyžádal oddechový čas.
54:58
Češi se tlačí do útoku, ale do vyložených šancí se nedostávají.
51:51
Hudler nebezpečně tečoval před Podomackým, Rusové odehráli na zakázané uvolnění.
50:58
Antipov našel volného Suglobova a Svoboda drží české naděje.
50:00
Adam Svoboda zachránil proti Krivokrasovi, který se proti němu v přečíslení zjevil zcela sám. Slavomír Lener stáhl hru na tři útoky. Nehrají Kucharčík, Beránek a Moravec.
48:50
Češi se tlačí do útoku, ale naráží na zformovanou obranu soupeře, naopak Rusové hrozí nebezpečnými brejky a přečísleními za vysunutou českou obranu.
45:01
Je sníženo na 2:3. Slabší chvilku si vybral ruský gólman Podomackij. Kadlec vypálil od červené čáry a skákavý kotouč prošel až do branky.
43:51
Rusové využívají přesilovku a vedou už 3:1 Antipov zůstal zcela osamocený před Svobodou a a z první trefil přihrávku z rohu. Asistence: Suglobov, Zinovjev.
42:23
Vlasák oslabil český tým - držení hole.
42:02
Svoboda ukryl v lapačce Grigorenkovu ránu po buly.
41:30
Hudlerova formace se opět drala do útoku, ale ruská obrana odolává.
40:01
Byla zahájena 3. třetina.
40:00
Skončila 2. třetina. Na vedoucí branku Ruska dokázali Češi rychle reagovat, ale Sborná se dostala do vedení po hrubé chybě Františka Kučery při rozehrávce. Katem českých nadějí je zatím Zinovjev, autor obou branek.
39:10
Hudler pronikl do pásma, uvolnil Michálka, který ovšem švihem těsně minul branku.
38:05
Patera zpoza branky našel Balaštíka, ale ten v tísni nevypálil přesně.
37:00
Rusové jsou po druhé brance nebezpečnější, hraje se převážně v českém obranném pásmu.
34:30
Rusové opět vedou - 2:1. Fatální chyby Františka Kučery při rozehrávce využil Zinovjev a dal svůj druhý gól v zápase - v tísni dokázal usměrnit puk bekhendem mezi Svobodovy betony.
33:44
Je vyrovnáno - 1:1. Hudler pronikal, Jerofjejev ho odstavil, puk se dostal k Vlasákovi, jenž našel Kucharčíka, který do protipohybu POdomackého srovnal.
30:02
Rusové se ujímají vedení 1:0. Kántor při náporu Hudlerovy řady zlomil hůl, ujel Suglobov, vypálil a Svobodou vyražený puk poslal z těžkého úhlu do odkryté branky Zinovjev.
28:21
Český nápor pokračoval i po přesilovce, Rusové v tísni vyhodili na zakázané uvolnění.
27:04
Přesilovka opět nevyšla, tlak si vytvořil jenom Hudlerův útok v první minutě, ale střely přes hradbu těl neprošly až k Podomackému, druhá minuta se odehrála ve středním pásmu.
25:04
Česko bude hrát další přesilovku. Faulu loktem se dopustil při náporu Hlinkova útoku Perežogin.