Druhé utkání Česka na Karjala Cupu komentuje Marek Hlava

ČESKO - RUSKO 3:2 (1:0, 0:0, 1:2-1:0) na samostané nájezdy
Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni Koukal a Proškin.
2
Málek chytil Mozjakinovu backhandovou kličku a Česko vítězí 3:2 na samostatné nájezdy.
1
Sup nádherně do levého horního růžku prostřelil Tarasova.
65:00
Češi mohou mluvit o štěstí. Kromě první třetiny je Rusové v zápase jasně přehráli.
65:00
Konec hracího času utkání. O dvou bodech a druhém místě v turnaji rozhodnou samostatné nájezdy.
64:51
Jaroslav Hlinka střílel v nájezdu k levé tyčce, Tarasov zachytil.
64:20
Gorovikov střílel od pravého kruhu, ale Málka nepřekvapil.
63:25
Mozjakin byl opět sám před Málkem, ale ten ve spolupráci s obránci opět zachránil.
63:00
Sušinskij šel sám na Málka, zkusil to mezi betony, ale brankář Slavie se štěstím puk přisedl.
62:53
Petr Sýkora s Divíškem obstřelovali Tarasova, ale ruský gólman byl vždy na místě.
61:25
Rusko se na půl minuty usadilo před Málkem, ale obětaví obránci jim nedovolili vystřelit.
60:34
Petr Sýkora jel sám na ruského gólmana, ale ten v pádu zvednutý kotouč vyrazil.
60:01
60:00
Skončila třetí třetina. Následuje pětiminutové prodloužení.
59:09
Hejda ztratil ve vlastním obranném pásmu puk, naštěstí Antipov sám před Málkem backhandovou kličku nedotáhl.
58:33
Balaštík se ocitl sám nebráněn před Tarasovem, ale ruského gólmana neprostřelil.
56:44
Rusové pokračují v tlaku. Bykovovu prudkou ránu Málek s obtížemi vyrazil.
54:52
Druhý český útok prošel za útočnou modrou, Petr Sýkora našel před brankou volného Divíška a ten přehodil bezmocného Tarasova.
54:52
Česko vyrovnalo na 2:2.
53:40
Sušinskij podržel nikým neatakován puk na modré, po levém křídle mu nabruslil Turkovskij a přesnou Sušinského přihrávku proměnil bezpečně v druhou branku svého týmu.
53:40
Rusko vede 2:1
53:00
Do ruské obranné třetiny nakoukal Koukalův útok, ale ke střele se nedostal.
52:00
České hráče z letargie neprobudila ani inkasovaná branka. Rusové jsou stále lepší.
51:30
Guskov objížděl branku, ale na jeho zasunutí k protilehlé tyčce byl Málek připraven.
50:48
Češi se na chvíli dostali do útočného pásma Ruska, ale Skořepa z ostrého úhlu neuspěl.
48:08
Čupin v další velké šanci Rusů tentokrát Málka po samostatném nájezdu nepřekonal.
47:02
Sušinskij po nahození Koroljova popostrčil sám před Málkem puk za záda českého gólmana. Naši hráči doplatili na pasivitu.
47:02
Rusové využívají pátou přesilovku a vyrovnávají.
46:11
Češi se přes ruskou vysunutou obranu nemohli dostat z vlastního obranného pásma a nakonec po minutě bezradnosti přidržel Kadlec ruského útočníka a byl vyloučen na dvě minuty.