ČESKO - SLOVENSKO

Přípravné utkání v Brně

ČESKO - SLOVENSKO 3:1 (1:0, 2:0, 0:1). konec zápasu
60.00
Konec zápasu. Domácí Češi zaslouženě porazili soupeře ze Slovenska. Utkání se hrálo v pomalém tempu a obraz neurovnané hry odpovídal období, kdy se teprve tvoří týmy pro mistrovství světa.
59.30
Utkání končí, diváci v brněnské hale Rondo tleskají ve stoje a děkují českým reprezentantům za vítězství.
58.00
Poslední dvě minuty zápasu, hraje se stále v poklidném tempu bez velkého množství šancí.

Česká republika: Čechmánek - Platil, Zíb, Hamr, Žižka, Nosek, Výtisk, Blaťák - Irgl, Novotný, Hubáček - Bednář, J. Straka, Kohn - Balaštík, Huml, Tenkrát - Hřebejk, V. Hübl, Brabenec.
Slovensko: Konrád - Podhradský, Čierny, Graňák, Švárny, Šterbák, Starosta - Čiernik, Kováčik, Surový - Kuĺha, Kukumberg, Melichárek - Štefanka, Podkonický, Somík - Školiak, Cibák, Kmeč.
56.53
Tenkrát ze čtyř metrů střelou vyzkoušel gólmana Slovenska Konráda, ale ani on, ani po něm prudce pálící Výtisk nebyli úspěšní.
56.07
Slováci si v přesilovce nedokázali vypracovat žádnou šanci, oba týmy jsou v plném počtu.
54.41
Slovensko je v plném počtu a začíná jeho přesilová hra.
54.07
Irgl byl vyloučen za sekání, česká přesilovka končí, hraje se 4 na 4.
52.41
Kováčik byl vyloučen za podražení na dvě minuty a navíc dostal za nesportovní chování osobní trest na 10 minut. V zápase si už nezahraje, Česko má přesilovku.
52.04
Slovensko snižuje na 1:3. Andrej Podkonický využil chvíle nepozornosti v české obraně a střelou překvapil gólmana Čechmánka. Slovensko využilo přesilovku.
50.47
Za nedovolené bránění byl vyloučen Josef Straka. Slovensko hraje první přesilovku úvodní třetiny.
49.24
Brabenec hledal neúspěšně skulinku mezi Konrádovými betony.
48.56
Hraje se hodně rychle bez přerušení. Oba týmy příliš nebojují, ani nechodí do těla.
47.31
Česku se ani druhá přesilovka v řadě příliš nevydařila, naopak Kukumberg mohl v samostatném úniku ohrozit Čechmánka.
45.31
Podhradský byl vyloučen na dvě minuty za podražení, domácí mají další přesilovku.
45.10
Slováci jsou v plném počtu, ale rozhodčí má zbednutou ruku Češi hrají v šesti.
43.10
Surový byl vyloučen na dvě minuty za krosček a Česko hraje první přesilovou hru závěrečné třetiny.
42.02
Čechmánek chytil projektil z hole Školiaka, ale poté byl atakován a posunul vlastní branku. Vhazuje se po jeho levé ruce.