Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
ČESKO - SLOVENSKO 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) Konec zápasu
60:00
Konec zápasu. Po pěti zápasech se čeští hokejisté dočkali vítězství nad Slovenskem. Vyhráli po přesvědčivém výkonu.
59:36
Stümpel pálil z pravé strany od hrazení, puk končí ve Vokounově lapačce.
58:55
Po zákazeném uvolnění českého týmu se hra vrací před Vokouna, Slováci jsou v šesti bez brankáře.
58:33
Po buly v českém obranném pásmu vybojoval puk Havlát, pustil se do sólové akce přes celé kluziště, nakonec pálil z pravého kruhu, ale Staňa ránu kryl.
58:23
Pohradského ránu od modré Vokoun neudržel, ale při dorážce už chytil kotouč do lapačky. Následně do brankoviště spadl Zálešák, hra je přerušena. Slováci se berou oddechový čas.
57:20
V závěru zápasu Slováci diktují tempo hry a tlačí se za vyrovnáním. Důsledná česká obrana je zatím do šance nepustila.
55:54
Straka místo přihrávky na Havláta nechal puk do druhé vlny Hořavovi. Tomu se ale střela příliš nepovedla, trefil jen stínícího slovenského obránce a hosté se poté dostali do rychlého protiútoku. Po něm pálil Pálffy z otočky, jeho střela prošla těsně kolem tyče.
53:02
Češi se ubránili a jsou v plném počtu.
52:39
Pucher mohl vyrovnat, když se po průniku z levé strany vyhnul Pilařovi a byl sám před Vokounem. Český gólman ale bekhendový blafák ve skluzu zmařil.
51:19
Začíná zkrácená přesilovka Slovenského týmu.
51:02
Českému týmu se početní výhody nedaří, nedokáží se prosadit. Tu čtvrtou přesilovku už ani nedohrájí, Havel zahákoval Štefanku.
49:59
Obrovský závar před slovenskou brankou, v šanci se ocitli postupně Havlát, Výborný i Pilař, ale nikdo z nich nedokázal protlačit puk do branky.
49:19
Čtvrtá přesilovka Česka, Radivojevič za brankou najel do Vokouna a je vyloučen napadení.
48:36
Po zmatku v českém obranném pásmu končí puk v hledišti. Předtím si zblízka na dorážku najel Štrbák, ale Vokoun střelu kryl.
47:50
Dlouhou pasáž bez přerušení zakončil Vašíčkův výpad, přestože mu najížděl ještě Havel, rozhodl se pro přímou střelu kousek za modrou. Staňa puk ztlumil ve výstroji.
45:31
Utkání sleduje 5789 diváků.
44:43
Pěkná akce Straky, podél levého hrazení se dostal z obranného až do útočného pásma, následně se natlačil před branku, ale Staňu bekhendem nepřekonal. Neúspěšný byl i dorážející Hořava.
43:41
Slovákům se početní výhoda přílši nepovedla. První útok se sice usadil na dlouhou dobu v útočném pásmu, ale ke střele dostal jen Strbák. Do jeho rány však obětavě padl Sýkora.
41:41
Český tým pyká za špatné střídání, měl na ledě příliš mnoho hráčů.
41:30
Slovenští hokejisté se ve zkrácené přesilovce vůbec k ničemu nedostali. Pokračuje se v pěti na obou stranách.
40:01
Začíná 3. třetina.
40:00
Konec 2. třetiny. Utkání má celkem slušnou úroveň, i když je hodně znát, že jde jen o přípravu.
39:30
Havel je vyloučen za držení hole.
37:39
Česko - Slovensko 2:1 Češi se znovu ujali vedení. Nejprve pálil zleva Straka, Staňa puk vyrazil, ale k další střele se okamžitě dostal z pravé strany Hořava. I s jeho pokusem si slovenský gólman poradil, ovšem Oleszova rána už prošla do branky.
36:28
Slovenský tým je v plném počtu.
36:08
Pilař vypálil od modré, puk se odrazil od pravé tyčky, ovšem Havlát ho nedokázal zblízka dorazil. Puk prošel brankovištěm k zadnímu mantinelu.
35:14
Špačkovu střelu od modré čáry Staňa vyrazil před sebe, k dorážce se dostal Vašíček, ale nedokázal zblízka překonal slovenského gólmana.
34:28
Třetí přesilovka českého týmu, na trestnou lavici míří Pohradský za napadení.
34:05
Po střetu u české střídačky zůstal na ledě Havlát. Přispěchali k němu masér a lékař. Český hráč se nakonec zvedl z ledu a je ošetřován na střídačce. Ale měl by být v pořádku.


Najdete na iDNES.cz