Přípravný zápas v rámci turnaje Euro Hockey Challenge komentuje Robert Sára

ČESKO - NORSKO 5:1 (2:0, 2:0, 1:1) konec utkání
60:00
58:50
Tresty Thoresen dostává dvě minuty za sekání. Češi hrají přesilovku.
57:45
Góly Norové snižují na 1:5. Olimb se trefil v přesilovce a "kazí" tak Kovářovi nulu.
57:17
Jank dostává dvě minuty za hákování. Následuje norská přesilovka.
57:05
Češi teď zahráli zakázané uvolnění, nemohli střídat, a tak si kouč Růžička bere oddechový čas.
56:04
Noskova střela končí v lapačce norského brankáře.
54:51
Tresty Následuje česká přesilovka. Dvě minuty za hrubost dostává Thoresen.
54:04
A oba za zvuku písně "Tak mi to teda nandej" míří na trestnou lavici.
54:04
A je tu bitka mezi Smoleňákem a Oksnesem.
51:37
Norové jsou v plném počtu.
49:37
Tresty Česko si zahraje přesilovku. Martinsen dostal dvě minuty za nedovolené bránění.
48:33
Česko vede 5:0! Zohorna se dostal k odraženému puku, objel brankáře a i on se dočkal premiérové branky. Asistovali Kousal a Růžička.
Dnešní utkání sleduje 3014 diváků.
47:27
Češi hrají v plném počtu.
47:08
Kašpar jel sám na norského brankáře, ten ale jeho střelu chytil.
46:30
Opět skvělý Kovář. Teď chytil jasnou norskou šanci.
45:40
Češi jsou ve čtyrech.
45:27
Tresty Češi jdou do tří. Filippi hloupě srazil norského gólmana, ale následně se mu omluvil.
44:22
Norové hrají v plném počtu a začíná jejich přesilovka.
43:40
Tresty Síly se srovnají.Linhart dostal dvě minuty za držení.
42:22
Tresty Česko bude hrát přesilovku. Dvě minuty dostal Bryhnisveen za hru vysokou holí.
41:35
Thoresen tvrdě vypálil, ale Kovář puk vyrazil lapačkou.
41:23
Česko hraje v plném počtu.
41:03
Rychlým přesunem teď Kovář zabránil prvnímu norskému gólu.
40:01
Začala 3. třetina.
Nejvíce času na ledě zatím z českého týmu strávil obránce Mozík (11:32), z útočníků pak Lukáš Radil (10:39).
Druhá třetina se nehrála v takovém tempu jako ta první, každopádně v ní Češi opět dali dvě branky. Jakub Kovář pak už 100 minut neinkasoval, proti Dánsku totiž udržel nulu.
40:00
Konec druhé třetiny.
39:23
Tresty Norsko bude hrát přesilovku. Smoleňák dostává dvě minuty sekání.
38:50
Česko vede už 4:0! Zaťovič se dostal k dorážce Kovářovy střely a zvyšuje na 4:0. I pro něj je to premiérový gól v reprezentaci.
38:13
Mozík v slibné šanci promáchnul.
34:57
Česko vede 3:0! Tohle byla hodně povedná akce. Radil přihrál křížem před branku, kam si z obrany najel Jank a slaví tak premiérový gól v reprezentaci.
34:13
Tresty Další přesilovka pro Česko. Dvě minuty dostává Bryhnisveen ze nedovolené bránění.
32:56
Po dlouhé době si puk osahal i brankář Kovář.
32:14
30:14
Tresty Teď si přesilovku zkusí i Norové. Kousal dostal dvě minuty za hákování.
29:50
Norsko hraje v plném počtu.
29:10
Brankář Kovář rychle rozehrál na Zaťoviče, ten posunul na Kašpara, ale puk skončil těsně vedle.