Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Chomutov má nového hráče i manažera

24 2001
Chomutov - Chomutovští prvoligoví hokejisté mají nového spoluhráče a také sportovního manažera. František Branda, dosavadní manažer, na vlastní žádost a po vzájemném dohodě s vedením klubu odstoupil. "Potřebuji si oddechnout, už v létě jsem o tom uvažoval. A navíc se teď nedaří podle mých představ," vysvětlil svůj odchod. Ve čtvrtek večer dostal nabídku a včera v půl desáté ráno už byl představen hráčům jako nový sportovní manažer Vojtěch Čihař. Ten byl u toho, když klub koupil první ligu od Ústí.

"Rád bych navázal na práci svého předchůdce," nechal se slyšet Čihař, "a doufám, že moje práce povede k tomu, aby byli spokojeni hráči, trenéři, vedení i fanoušci." Čihař se v posledních letech výrazně zasloužil o vzestup chomutovské ženské národní házené.

Ve výboru klubu podle svých slov bude muset skončit. A co v nové roli?

"Všechno se seběhlo hrozně rychle, musím se nejprve seznámit se situací." Útočník Pavel Mošna byl vyměněn na měsíční hostování za dalšího forvarda Jaroslava Roubíka do Berouna. "Museli jsme tým oživit, proto jsme trejdovali," prohlásil chomutovský asistent trenéra Milan Fiedler. Mošna (33 let) má statistiku 17 zápasů, 4 góly, 4 asistence. Roubík (24) 19 zápasů a 0+2.

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze