CHOMUTOV - ÚSTÍ NAD LABEM 2:3 (1:0, 0:2, 1:0-0:1) konec zápasu
65.27
Ústí vítězí 3:2. O postupujícím do extraligy se rozhodne v pátém zápase v pondělí na jeho ledě. Hořava v chumlu před brankou využil přesilovku a vstřelil rozhodující branku. Asistence Klimt a Micka.
64.41
Ostře pálil při přesilovce Grof, ale trefil pouze obětavě padajícího obránce Chomutova, který se poté těžce sbíral z ledu.
64.06
Po potyčce před brankou domácích byl vyloučen chomutovský Bombic za hru vysokou holí.

Nepřehlédněte

Chomutov: Horčička - Bombic, Trefný, Chatrnúch, Černý, Révay, M. Nosek, O. Malinský, Vaněček - Boušek, Šíp, Polodna - Jíra, Polanský, Mikšovic - Hašek, Charousek, Jeslínek - Touš, Heinisch, Havlůj.
Ústí nad Labem: Přikryl (21. Zikmund) - Grof, Nádašdi, Ficenc, Klobouček, Zápotočný, Hořava - Micka, Kloz, Liščák - Janků, Pazourek, Antoš - Přeučil, T. Martinec, Klimt - Vítek, Slížek, Hluchý.
63.33
Chomutov si v přesilovce nevypracoval žádnou šanci, hraje se v plném počtu.
62.33
Chomutov se v první minutě přesilovky ani nedostal před gólmana Zimunda.
61.23
Vyloučen Liščák za podražení, domácí budou hrát přesilovku.
60.52
Martinec posunul na Kloze, ten už ale byl moc blízko branky.
60.25
Antoš a Pazourek doráželi před gólmanem domácím Horčičkou, ale puk za jeho záda nedostali.
60.01
Začalo desetiminutové prodloužení.
60.00
Skončila třetí třetina, bude se prodlužovat. Chomutov dělí jediný gól od extraligy.
58.58
Ústecká přesilovka skončila, hosté v ní neměli žádnou větší příležitost.
57.23
Po krátké hře 4 na 4 začne přesilovka Ústí, za podražení byl vyloučen chomutovský Chatrnúch.
56.35
Až po minutě přesilovky se Chomutov dostal do obranné třetiny hostí a nebezpečně pálil na Zikmunda Trefný.
55.21
Vyloučen ústecký Liščák za nedovolené bránění, domácí budou hrát přesilovku.
53.24
Vyrovnáno na 2:2. Hašek střelou po ledě překvapil gólmana Zikmunda a vyrovnal na 2:2. Asistenci si připsal Charousek.
52.47
Po 5 minutách se začalo opět hrát.
52.47
Diváci opět zaházeli led odpadky a hrát se chvíli nebude, uklízecí četě pomáhají jen hráči Ústí.
52.47
Osobní 10minutový trest dostal Mikšovič, protože teatrálně protestoval odhozením přilby a gestikulováním na rozhodčího, když nebyl odpískán obranný zákrok na jeho osobu před brankou Zikmunda.
52.20
Při hře 4 na 4 pálil Janků z levé strany, ale Horčička byl úspěšný, stejně jako o pár vteřin později na druhé straně Zikmund proti Šípovi.