Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Chtěli se vyhnout baráži, teď jsou pátí

19 2004
Olomouc - I přes ztrátu dvou bodů s Havířovem získali hokejisté Olomouce v první lize téměř jistotu účasti ve vyřazovací play-off. Na nováčka soutěže je to úspěch, se kterým je velmi spokojený také generální manažer olomouckého klubu Ivo Kuba.

„V průběhu sezony jsme přehodnotili cíle: z původní klidné záchrany na boj o elitní osmičku. To se zatím daří, i když se musím přiznat, že jsem nečekal, že na dohled postupu budeme tak brzy,“ těší současná výkonnost týmu manažera.

Podle propočtů trenéra Kamila Přecechtěla by mohl postup utéci pouze teoreticky. I proto se vedení klubu připravuje již s předstihem na play-off. „Předně jsme se rozhodli, že i pro vyřazovací část soutěže zůstanou v platnosti permanentní vstupenky. Je to takový dárek našim fanouškům, kteří si zajistili vstupenky už před začátkem sezony v předprodeji,“ poznamenal Kuba.

O soupeřích pro play-off však vedení klubu nespekuluje. „Z kvarteta Chomutov, Jihlava, Ústí nebo Beroun si nevyberete. Navíc jsou mezi těmito týmy minimální bodové rozdíly, takže můžeme narazit na každého a nebude to třeba jisté do posledního kola. Budeme prostě hrát a snažit se vyhrávat v každém utkání,“ tvrdí Kuba.

Olomouc je v tabulce na pátém místě, ale na vedoucí čtyřku má velkou ztrátu.

Autoři:


Najdete na iDNES.czmobilní verze