Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Čtenáři vyzdvihli hlavně výkon Svobody

12 2004
Praha - Pozorný a bezchybný výkon brankáře Adama Svobody v úvodním zápase Karjala Cupu proti domácímu Finsku nejvíce vyzdvihli čtenáři iDNES. Brankář Norimberku od nich získal jednoznačně nejlepší známku. Na druhou stranu, nikdo nepropadl, vždyť nejhorší známku získal zlínský Jaroslav Balaštík a i v jeho případě byla nadprůměrná.

Hodnocení se zúčastnil 431 čtenář iDNES.

Známky české reprezentace po zápase s Finskem najdete ZDE

Mezi obránci u čtenářů iDNES nejvíce zabodoval Marek Židlický. Zkušený bek zezadu s Miroslavem Blaťákem jistil první formaci Davida Výborného, podporoval i útok. Hrál přesilovky a oslabení.

Zaujal ale i třeba na poslední chvíli povolaný František Ptáček. Hrál spolehlivě, navíc se v závěru zápasu pustil na ofenzivní výlet a nastřelil tyč.

Mezi útočníky dostali nejlepší známku členové druhého útoku Rosa – Prospal – Dvořák, kteří se postarali od dva ze tří gólů. V těsném závěsu za nimi skončil šikovný Aleš Hemský, jenž dal v přesilovce druhou branku.

Co ale tým zápase proti Finům zdobilo nejvíc? Jednoznačně týmová hra. Proto se také známky výrazně neliší. Vždyť zlínský střelec Jaroslav Balaštík, který v hodnocení čtenářů iDNES získal nejhorší známku, zaostal jenom o pár setinek.

Průměrně si tým do vysvědčení za Karjala Cup zapsal první známku 1,85. Překoná ji ve zbývajících duelech turnaje?

O zápase Finsko - Česko čtěte ZDE

Autor:


Najdete na iDNES.czmobilní verze