PARDUBICE - ZNOJMO 2:1 (1:0, 0:1, 1:0) Konec zápasu.
Konec třetí třetiny. Pardubice vedou 1:0 na zápasy.
59:59
Lubina těsně minul od modré prázdnou branku.
59:10
Mikeska střílel od modré na prázdnou branku Znojma, ale o deset centimetrů minul levou tyčku.
59:03
Haman našel Puchera, který sám před Svobodou nedotáhl kličku do úspěšného konce.
58:36
Hosté hrají bez brankáře.
58:36
Znojmo si vybralo oddechový čas.
58:00
Znojmo se vzepjalo k náporu, ale ujel jim do šance obránce Mudroch. Byl však neúspěšný.
57:00
Snopek trefil pravou tyčku Svobodovi branky. Předtím ale bylo pískáno, protože znojemský hráč si stáhl puk holí ze vzduchu ve výšce hlavy.
56:13
Blažek dostal za protesty ještě osobní desetiminutový trest a do konce třetí třetiny si už nezahraje.
56:13
Vyloučen je pardubický Blažek za podražení unikajícího Melenovského. Síly na ledě se vyrovnávají.
55:15
Pardubice budou hrát přesilovku. Toman zvedl hokejku příliš vysoko, trefil Novotného a rozhodčí ho poslal na dvě minuty na trestnou lavici.
53:50
Závar před brankou Znojma. Střelu Lubiny i následnou dorážku však Altrichter rychlým posunem k opačné tyči vytěsnil z nebezpečného prostoru.
52:06
Plášek ujel po pravé straně a našel před brankou Baruse, který nedokázal velmi výhodnou pozici před Svobodou využít k vyrovnání. Gólman domácích bleskurychlým skokem na led zachránil situaci.
51:01
Hra se postupně mění v úporný boj o každý metr ledu. Strkanic mezi hráči je vidět víc než vydařených přihrávek.
V pardubické aréně je 8950 diváků.
50:45
Na ledě leží znojemský Snopek a drží se za obličej. Po chvíli je odváděn na střídačku, pravou nohu drží ve vzduchu.
49:12
Marek Uram z týmu hostí se dostal za záda obrany, ale prudkou střelou minul odkrytou levou část Svobodovy branky.
48:30
Pardubice se snaží hrát zezadu a hlídat vedení.
47:00
Na střely na branku vedou Pardubice 34:23.
46:30
Pardubice měly štěstí. Barus z dálky nastřelil pravou tyčku Svobodovy branky.
46:13
Hraje se čtyři na čtyři. Za vzájemnou potyčku dostali dvě minuty Blažek a Havíř.
44:24
Znojmo si v přesilovce šanci nevypracovalo, naopak inkasovalo branku.
43:22
Pardubice vedou 2:1 V oslabení dvakrát za sebou ujel Lubina. Nejdříve Altrichter jeho pokus vyrazil, ale o deset vteřin později si východočeský veterán kličkou a zasunutím pod levý beton připsal první branku v letošním play-off.
42:24
Mikeska je vyloučen za vysokou hůl. Pardubie jsou v oslabení.
41:50
Hosté jsou v plném počtu. Altrichter si připsal v oslabení pouze dva zásahy.
41:00
Statické obléhání se nevydařilo. Znojmo je ve čtyřech.
40:30
Pardubice svírají hosty v jejich obranném pásmu.
40:01
Hlavní rozhodčí Minář vhodil buly. Třetí třetina je zahájena
Do závěrečné třetiny nastoupí domácí s výhodou dvojnásobné přesilovky. Převahu dvou mužů budou mít 1:06 minuty.