SPARTA - Č. BUDĚJOVICE 3:1 (3:0, 0:1, 0:0) Konečný výsledek
Konečný výsledek Zásahy brankářů: Bříza 14, Hudáček 5.
59:52
Po Slavíkově přihrávce se proti Břízovi neprosadil ani Štraub.
59:41
Dvakrát zleva střílel Rob, ale Bříza proti oběma střelám úspěšně zakročil. Po nepřehledné situaci se do šance dostal Šimíček, ale od červené netrefil prázdnou branku.
58:52
Babkovu střelu z pravého kruhu zastavil Bříza betonem, Budějovice stále hrají v šesti.
58:12
Po vhazování v útočném pásmu pálil Rob, ale Bříza puk vyrazil a zalehl.
58:05
Budějovický trenér si bere oddechový čas. Hudáček zůstává na střídačce.
57:50
Sparta v pohodě kontroluje hru. Drží puk ve středním pásmu a dopředu se nehrne. Budějovickým šancím chybí zakončení.
53:28
Hosté se ještě nevzdávají a nebezpečně pod horní tyčku střílel Šimánek, ale Bříza chytil do lapačky.
51:58
Sparta má převahu, ale Hudáčka ohrožuje jen sporadicky. Poslední střelu na budějovickou branku vyslal Broš, když se prokličkoval kolem hostujících obránců.
48:55
Kratěnovu přihrávku z levého rohu tečoval Broš zblízka vedle Hudáčkovy branky.
46:53
Broš vybojoval puk ve středním pásmu, ale Tomajko přečíslení tři na dva zakončil jen střelou do Hudáčka.
46:35
Po Šimíčkově zadovce pálil Ujčík nad branku.
46:13
Hudáček vyjel pro puk za branku, ale nikým neatakován upadl. Naštěstí pro něj nikdo ze sparťanů nebyl nablízku.
45:08
Při hře čtyři na čtyři střílel pouze Slavík, sparťanská krátká přesilovka se změnila na čekání na návrat vyloučeného Štrauba.
43:08
Síly na ledě se vyrovnaly, ale Štraubovo vyloučení za krosček je velmi přísné. Je-li vůbec potrestán správně.
42:54
Po brejku Budějovic dorážel Babka, ale proti Břízovi se neprosadil. Před brankou se pak rozpoutala strkanice, ze které vycházejí Nedvěd s trestem dvě plus dvě minuty a Míka dvě minuty. Hosté hrají přesilovku.
42:35
První sparťanský útok zatlačil hosty, ale bez střeleckého pokusu.
41:40
Hosté vstoupili do třetí části aktivně, ale opět se dostávají jen ke střelám z dálky. Barinkův pokus vyrazil Bříza, po akci druhého útoku skončil puk na síťce branky, ale z vnější strany.
40:01
Začíná 3. třetina
40:00
Konec 2. třetiny Zásahy brankářů: Bříza 10 - Hudáček 9.
39:42
Michálek mohl chvilku před druhou sirénou snížit na rozdíl jediné branky, ale po Jasečkově přihrávce nedokázal z prostoru mezi kruhy přehodit Břízu.
36:57
Sparta - Č. Budějovice 3:1 Robovu střelu od modré neudržel Bříza mezi betony a k dorážce se dostal Michálek. Puk přešel brankovou čáru dřív, než byla posunutá branka, gól platí a Budějovice snižují.
36:57
Puk skončil za Břízovými zády, ale akci Budějovic kvůli posunutí branky posuzuje videorozhodčí.
36:04
Sparta, jako by chtěla hrát na brejky, se do šancí ani moc nehrnula, až v závěru se usadila v pásmu a tvrdě pálil Richter. Ale trefil jen spoluhráče Havelku, který se těžce zvedá z ledu.
34:04
Budějovice se budou bránit bez Barinky, který si odpyká dvě minuty za podražení.