6. března 2003

Utkání komentuje Jaroslav Martínek

SLAVIA - VSETÍN 5:1 (2:0, 3:1, 0:0) Konečný stav. Stav série 2:0.
60:00
Konec zápasu. Slavia přesvědčivě vítězí 5:1 a vede v sérii 2:0. Po středečním upracovaném vítězství dnes Slavia jasně dominovala - zejména díky zlepšeným přesilovkám. Série se přesouvá do Vsetína, kde se v neděli a v pondělí sehraje třetí a čtvrtý duel.
59:15
Čtvrtá řada Slavie zle zatápěla před Bieglem, ale ten zneškodnil dvě nebezpečné střely Tomici.
57:58
Další vyloučení: vsetínský Vampola zasáhl vysokou holí Hejdu. Slavia bude dohrávat v přesilovce.
56:46
Jaroš se prosmýkl mezi dvěma beky, dloubnul do puku, který měl na dlouhou hůl a kotouč přeplachtil přes Bieglovu branku.
55:42
Polák ve středním pásmu krosčekoval Sailera, toho mstil Posmyk (hrubost). Hraje se ve čtyřech na obou stranách.
54:37
Tomica zblízka tečoval Fadrného střelu, Biegl byl pozorný.
53:20
Rychlou kombinaci Vampoly s Demlem zastavil výborným zákrokem u tyče Málek.
51:52
Málek skvěle zasáhl po Lužově střele, jemuž nabil zpoza branky Stantien.
51:14
Slavia v přesilovce nic nevymyslela. Ale pravděpodobně je rozhodnuto a domácí se nemusí nikam tlačit. Po dlouhé době se pokračuje v pěti na obou stranách.
49:14
Za hákování míří na trestnou lavici Frolo. Dvojice rozhodčích Venglář - Turčan se činí. Za osm vteřin začne přesilovka Slavie. Vsetín se v dlouhých minutách v přesilovce neprosadil, teď se musí bránit.
47:30
Vsetín nezvládl buly a Slavia hraje ve čtyřech.
47:22
Za vysokou hůl je vyloučen Kadlec, Vsetín hraje prakticky nepřetržitě přesilovku, teď zase 8 vteřin pět na tři. Ale zatím se mu nedaří.
46:29
Sup je na ledě, Slavia hraje ve čtyřech.
45:28
Vsetín znovu hraje pět na tři. Beránek byl vyloučen za sekání a vyfasoval navíc desetiminutový trest. Vsetín má 59 vteřin dvojnásobné výhody.
44:39
Slavia hraje znovu ve čtyřech. Největší šanci měl vsetínský Ambruz, alše nadvakrát na Málka nevyzrál.
44:29
Za sekání je vyloučen Michal Sup. Vsetín hraje 10 vteřin pět na tři.
42:39
Za krosček je vyloučen slávistický obránce Kadlec. Další přesilovka Vsetína.
40:50
Slavia je kompletní.
40:00
Začala 3. třetina. Vsetín dohrává 50 vteřin v početní výhodě.
40:00
Skončila 2. třetina. Vsetín sice vstřelil první gól v sérii, ale Slavia se prosadila třikrát a kráčí k druhému čtvrtfinálovému bodu. Vsetín má smůlu - Frolo si dal vlastní gól. Slavia dala čtyři ze svých dosavadních pěti branek v přesilovkách.
38:50
Tomica je vyloučen za nebezpečnou hru vysokou holí. Vsetín hraje přesilovku.
37:16
Oba týmy jsou kompletní, Slavia hraje s chutí, naopak Vsetín pod tíhou čtyřbrankového manka poněkud odpadl.
36:03
Vsetín chyboval v rozehrávce, na Biegla se řítil osamocený Šaffer,pokusil se o efektní blafák, ale Biegla nepřekonal.
35:16
Současně vyloučeni Polák (hrubost) a Dlouhý (držení hole). Hraje se čtyři na čtyři.
33:58
Slavia vede už 5:1. Po rychlé "plzeňské" kombinaci Dudy s Krátoškou střílí Duda pátý gól.
33:20
Stantien vypálil přes obránce, ale Málek byl přes zakrytý výhled všas na místě.
28:44
Slavia počtvrté v zápase využívá přesilovku. Krátoška vyhrál bully a Posmyk dělovkou od modré nedal Bieglovi, který měl zakrytý výhled, šanci.
27:28
V útočném pásmu zbytečně fauloval vsetínský Vak a šel si na dvě minuty odpočinout za nedovolené bránění.
27:00
Vsetín nasazováním čtvrté formace a hlavně vstřelením branky hru opticky srovnal.