Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Pardubice vyzvou ve čtvrtfinále Litvínov, Třinec přivítá Boleslav

Momentka ze souboje Pardubice - Litvínov | foto: Martin Veselý, MAFRA

8 2015
Dva postupující ze spodní části „pavouka“ v předkole rozhodli o složení zbylých dvojic pro čtvrtfinále extraligy. Boleslav v něm vyzve vítěze základní části Třinec, Pardubice druhý Litvínov.

Díky tomu, že si hokejisté Pardubic poradili s Vítkovicemi ve čtyřech utkáních a totéž se povedlo Boleslavi s Plzní, budou mít oba výherci předkola přece jen dost času na regeneraci. Jejich série startují až v pátek 13. března.

Více o nedělních zápasech

Čtvrtfinále začíná ve středu soubojem dvojic, které byly známé už dopředu: Komety se Zlínem a Sparty s Hradcem Králové.

Podívejte se na program čtvrtfinálových sérií.

Čtvrtfinále: Třinec - Mladá Boleslav

1. zápas - pátek 13. března: Třinec - Mladá Boleslav
2. zápas - sobota 14. března: Třinec - Mladá Boleslav
3. zápas - úterý 17. března: Mladá Boleslav - Třinec
4. zápas - středa 18. března: Mladá Boleslav - Třinec
Případný 5. zápas - pátek 20. března: Třinec - Mladá Boleslav
Případný 6. zápas - neděle 22.března: Mladá Boleslav - Třinec
Případný 7. zápas - úterý 24. března: Třinec - Mladá Boleslav

Čtvrtfinále: Litvínov - Pardubice

1. zápas - pátek 13. března: Litvínov - Pardubice
2. zápas - sobota 14. března: Litvínov - Pardubice
3. zápas - úterý 17. března: Pardubice - Litvínov
4. zápas - středa 18. března: Pardubice - Litvínov
Případný 5. zápas - pátek 20. března: Litvínov - Pardubice
Případný 6. zápas - neděle 22.března: Pardubice - Litvínov
Případný 7. zápas - úterý 24. března: Litvínov - Pardubice

Čtvrtfinále: Kometa - Zlín

1. zápas - středa 11. března: Kometa - Zlín
2. zápas - čtvrtek 12. března: Kometa - Zlín
3. zápas - neděle 15. března: Zlín - Kometa
4. zápas - pondělí 16. března: Zlín - Kometa
Případný 5. zápas - čtvrtek 19. března: Kometa - Zlín
Případný 6. zápas - sobota 21. března: Zlín - Kometa
Případný 7. zápas - pondělí 23. března: Kometa - Zlín

Čtvrtfinále: Sparta - Hradec Králové

1. zápas - středa 11. března: Sparta - Hradec Králové
2. zápas - čtvrtek 12. března: Sparta - Hradec Králové
3. zápas - neděle 15. března: Hradec Králové - Sparta
4. zápas - pondělí 16. března: Hradec Králové - Sparta
Případný 5. zápas - čtvrtek 19. března: Sparta - Hradec Králové
Případný 6. zápas - sobota 21. března: Hradec Králové - Sparta
Případný 7. zápas - pondělí 23. března: Sparta - Hradec Králové





Bodování

11

Dominik Kubalík

Plzeň

11

Tomáš Marcinko

Třinec

11

Milan Gulaš

Plzeň

Góly

8

Dominik Kubalík

Plzeň

8

Tomáš Marcinko

Třinec

6

Milan Gulaš

Plzeň

Tabulka ligy

Klub Z V VP PP P SKÓRE BODY
1. Chomutov 7 4 2 1 0 22:12 17
2. Třinec 7 5 0 1 1 25:15 16
3. Plzeň 7 4 1 1 1 37:17 15
4. Vítkovice 7 3 2 1 1 22:13 14
5. Kometa 6 3 1 1 1 21:14 12
6. Ml. Boleslav 7 2 0 3 2 16:19 9
7. Sparta 5 3 0 0 2 14:17 9
8. Liberec 7 3 0 0 4 12:17 9
9. Hr. Králové 7 2 1 0 4 14:18 8
10. Zlín 7 1 2 0 4 13:18 7
11. Olomouc 7 2 0 1 4 14:25 7
12. Jihlava 7 1 1 1 4 20:26 6
13. Litvínov 6 2 0 0 4 9:16 6
14. Pardubice 7 2 0 0 5 18:30 6

Najdete na iDNES.cz



mobilní verze