Konec
3:0, 2:0, 1:0
Stav série 1:2
60:00
Konec zápasu. Slavia deklasovala soupeře 6:0 a snížila stav série na 1:2. Znojemští fandové skandují vyhrajeme v sobotu
56:41
Hraje se pět na čtyři. Po delší době musel zasahovat slávistický gólman Málek, lapil střelu Petláka ze střední vzdálenosti
56:00
Minutu budou mít hosté přesilovku pět na tři, domácí juniorský bek Pojkar totiž dostal trest pět plus do konce utkání za hrubost
55:03
Hlavní rozhodčí vyloučil Brandu za sekání, hosté mohou alespoň symbolicky snížit při přesilovce
52:14
Hezkou akcí se blýskl slávistický junior Tomica. Po krátkém sólovém nájezdu zmátl tělem gólmana Kudrnu, položil si ho, z velkého úhlu ale pak nestačil zakončit
51:00
Ani za stavu 0:6 nepřestávají asi dvě stovky znojemských příznivců mohutně povzbuzovat
49:15
Slavia vede 6:0. Útočník Branda švihem střílel zpoza obránce a trefil se přesně k tyčce Kudrnovy branky
48:55
Reprezentační obránce Kadlec střílel od modré, střela se odrazila od Petlákovy brusle těsně vedle branky
48:50
Zpravodaj iDNES hlásí, že utkání sleduje 3 497 diváků
47:14
Čermák vypálil, ránu vyrazil gólman Kudrna betonem
46:51
Při dojíždění puku se srazili Jakeš se Supem, znojemský obránce narazil hrudí do mantinelu a zůstal ležet otřesený na ledě. Po chvilce se zvedl a odbruslil na střídačku
45:14
Z pravého kruhu tvrdě vypálil domácí kapitán Alinč, napálil ale přímo do hrudi gólmana Kudrny
43:18
Za hrubost vyloučen hostující obránce Švindl. Dostal pět minut plus do konce utkání. Slavia tak hraje další přesilovku
42:59
Za vlastní brankou udělal chybu Valko, puku se zmocnil Šaffer a přihrál Kloboučkovi před branku. Ten ale pálil vedle
40:50
V brance hostů došlo ke změně, zkušeného Svobodu vystřídal po pěti gólech Kudrna
40:01
Začala třetí třetina
40:00
Konec druhé třetiny. Slavia hraje v pohodě, hlídá si vítězství. Znojmo působí odevzdaně, už asi šetří síly na další zápas
38:32
Hraje se v pěti na obou stranách
37:51
Teď se pokračuje v přesilovce pět na čtyři
37:08
Slavia vede 5:0 - Domácí využívají dvojnásobnou přesilovku, střílel Rousek, který si najel až před Svobodu
36:32
Vyloučen další znojemský hráč, Kaňkovský. Domácí hrají pět na tři
35:53
Vyloučen Havíř za hrubost, Slavia má před sebou další přesilovku
35:10
Slávistický Klobouček se znovu vrací do útoku, hraje spolu se Šaffrem a juniorem Tomicou
34:50
Domácí hrají v pohodě, lehce bruslí a hlídají si jasné vedení
33:17
Pohyblivý slávistický útočník Branda vybojoval u mantinelu puk, poslal ho na Kotáska. Ten střelou švihem jenom těsně minul pravou tyčku
30:27
Slavia vede 4:0 - Domácí využívají přesilovku pět na tři. Po přihrávce Ujčíka pálil v pádu Rousek a prostřelil Svobodu. Slávistický stadion bouří
29:36
Vyloučen Kaňkovský za hru vysokou holí a domácí budou mít 48 vteřin přesilovku pět na tři
28:30
Přesilovku znovu zahajuje elitní formace s Alinčem a Ujčíkem
28:24
Znojmo špatně střídalo, rozhodčí je trestá za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Bělohlávek